02.10.18, 20:00

Onet jesienią stawia na sprawdzone formaty

Nowości Onetu
Fot.: materiały prasowe

Nowa oferta programowa wideo Onetu to pięć nowości programowych, w tym format sportowy Wojciecha Szczęsnego i Łukasza Wiśniowskiego, propozycja o tematyce esportowej oraz liczne kontynuacje programów. 

W jesiennej ofercie programowej Onetu znalazło się kilkanaście propozycji programowych. Onet jesienią stawia na pewne i sprawdzone formaty. Mocną pozycję w jesiennej ramówce mają programy poranne, publicystyczne i magazynowe.

„Prosto w Szczenę” to nowość, w której autorski program duetu piłkarsko-dziennikarskiego Wojciech Szczęsny – Łukasz Wiśniowski, w dowcipny sposób współprowadzący komentują bieżące wydarzenia ze świata piłki, a także opowiadają historie z piłkarskich szatni, zdradzają ciekawostki z życia gwiazd reprezentacji Polski czy z największych klubów świata. W każdym z nadawanych premierowo we wtorki o godz. 18:00 odcinków prowadzący łączą się za pomocą Skype’a lub Face Time’a z osobowościami świata futbolu, prosząc ich o komentarz na omawiany temat oraz wyciągając z nich opowieści, które dotąd nie ujrzały światła dziennego lub znane były naprawdę nielicznym. Pierwszy odcinek „Prosto w Szczenę” będzie można zobaczyć już 16 października.

Druga nowość jesiennej ramówki to „Misja esport”, w której w każdy czwartek o godz. 17.30 będzie można zobaczyć topowych influencerów e-sportowych. Program poprowadzi Maciej „Sawik” Sawicki, a jego gośćmi będą m. in. Piotr „Izak” Skowyrski, Fryderyk „Veggie” Kozioł, Michał „Carmac” Blicharz, którzy co tydzień będą omawiać najważniejsze wydarzenia ze świata esportu. Emisja programu rozpocznie się 11 października.

Wśród nowych propozycji lifestylowych znajduje się „Jedno zdanie”, w którym bohaterowie programu Małgorzaty Ohme – znane osobowości, dzielą się tym, jak brzmiało jedno zdanie, które wywarło istotny wpłynęło na ich życie. Format emitowany jest od czwartku 20 września od godz. 14:00.

Kolejna nowość to „Inside Company” - seria krótkich reportaży o ludziach z pasją, wizjonerach, dla których prowadzenie biznesu to fascynująca gra. Bohaterowie cyklu opowiadają o swoim życiu i karierze, o tym jaką drogę przeszli od pomysłu na swoje zawodowe życie do miejsca, w którym są dziś. W krótkim programie o charakterze storytellingowym pokazują swoją siłę, determinację i pasję, które zawsze są kluczem do sukcesu. Program jest emitowany we wtorki o godz. 14:00.

W każdy czwartek nadawany będzie „7 metrów pod ziemią” Rafała Gębury. Goście programu dzielą się z prowadzącym sekretami swoich zawodów, opowiadają o trudnych przełomowych wydarzeniach ze swojego życia. Wszystko to dzieje się na poziomie minus trzy (7 metrów pod ziemią) jednego z warszawskich biurowców.

od 3 września powróciły po letniej przerwie „Onet Rano” oraz „Onet Rano #WIEM” - pasmo poranne, które widzowie mogą oglądać już dwóch lat. Program jest emitowany na żywo od poniedziałku do piątku od godz. 7.55. W jesiennej odsłonie poranka program prowadzą Jarosław Kuźniar, Iwona Kutyna, Bartosz Węglarczyk oraz Piotr Kędzierski.

Od wtorku do piątku o godz. 9.30 pojawia się pasmo publicystyczne – „Opinie”, w którym dziennikarze Onetu, „Newsweeka” i ‘Faktu” pytają polityków, komentatorów i ekspertów o aktualne sprawy polityczne i społeczne. Programy w paśmie „Opinie” prowadzą publicyści: Renata Kim, Andrzej Stankiewicz, Agnieszka Burzyńska i Bartosz Węglarczyk. Ofertę publicystyczną Onetu dopełnia flagowy program „Tomasz Lis.”. W VI sezonie program można oglądać w każdy poniedziałek o godz. 15:00 na Onet.pl, Newsweek.pl. oraz na Facebook Live i Periscope. Uzupełnieniem oferty Onetu w obszarze informacji jest „Onet24”, jedyny w polskim internecie krótki program informacyjny. 

Pasmo magazynowe Onetu otwiera w każdy poniedziałek o godz. 10.15 Michał Pol „Misją futbol” - programem sportowym, w którym dziennikarze sportowi oceniają mecze, grę poszczególnych zespołów i decyzje trenerów. W środy Onet emituje dwa programy - „Na czasie”, w którym Łukasz Grass, redaktor naczelny Business Insider Polska, opowiada o trendach, nowościach i biznesie, oraz „Pograne” w nowej formule. Piotr Kędzierski zaprasza do rozmowy osoby, przed którymi świat gier nie ma tajemnic, potrafią jednocześnie grać i odpowiadać na podchwytliwe pytania prowadzącego. W piątki w Onecie jest kontynuowany program „Rezerwacja”, w którym redaktor naczelna Onet Kultura, Katarzyna Janowska i jej goście rekomendują, co wybrać z szerokiej oferty cotygodniowych premier filmów, spektakli, koncertów, książek czy festiwali.

W jesiennej ofercie programowej Onetu znalazły się również takie propozycje jak: parentingowy format Justyny Kozłowskiej „Domowe pole minowe”, program taneczny Pauliny Biernat „Taniec życia”, serie wywiadów „Oczami matki” Małgorzaty Ohme i „Siła kobiet” Katarzyny Janowskiej, „Gwiazdy Plejady” Marcina Cejrowskiego oraz magazyn motoryzacyjny z udziałem Gosi Rdest - AutoŚwiat Go!.

Komentarze

Powiązane

19.09.23, 18:39
| internet » informacje
#debatakobiet w Wirtualnej Polsce. Przedwyborcza debata znów bez PiS
We wtorek, 26 września br., o godz. 19:30 Wirtualna Polska przeprowadzi przedwyborczą #debatękobiet. Do udziału w programie na żywo zostały zaproszone kandydatki wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych.
18.09.23, 14:43
| radio » informacje | internet » informacje
Onet uruchomił Radio Onet na wybory
Ruszyło Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. Portal przygotował również serwis wyborczy, a także codzienny newsletter wyborczy.
14.09.23, 14:11
| radio » informacje | internet » informacje
Blaski i cienie. Anna Gacek z nowym podcastem w Audiotece
Po audycji „Sweet Teens”, Anna Gacek powraca na łamy Audioteki z nowym podcastem. W premierowym projekcie będzie przybliżać słuchaczom autobiografie osób z pierwszych stron gazet. Każdy odcinek to jedna książka, jeden życiorys, jedna dobrze opowiedziana historia.
13.09.23, 19:00
| internet » informacje
Co drugi nastolatek czerpie wiedzę o finansach z TikToka i YouTube’a
Wyniki badania zrealizowanego na zlecenie Santander Bank Polska pokazują, że nastolatkowie nisko oceniają swoją wiedzę na temat finansów.
12.09.23, 21:15
| internet » informacje
Onet Rano Finansowo powered by BI. Mikołaj Kunica i Marcin Lis gospodarzami nowego formatu Onetu i Business Insider Polska
W ofercie platformy Onet znajdzie się program „Onet Rano Finansowo powered by BI”. To propozycja programowa w ramach formatu „Onet Rano”. Odcinki programu, który przygotowuje redakcja Business Insider Polska, będą emitowane w każdą środę o godz. 10.00.
12.09.23, 12:07
| internet » informacje
Nowa odsłona strony głównej serwisu Medonet.pl
Z początkiem września 2023 r. na stronie głównej Medonet.pl wprowadzono nowy wygląd, który oprócz bardziej przejrzystej nawigacji, oferuje lepszą ekspozycję personalizowanych treści dla użytkowników i reklamodawców.
12.09.23, 06:00
| internet » ludzie
Krzysztof Majak nowym zastępcą redaktora naczelnego Onetu
Krzysztof Majak zostanie zastępcą redaktora naczelnego Onetu, a Piotr Markiewicz będzie nowym szefem strony głównej
06.09.23, 17:45
| internet » informacje
Interia na 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni
Interia, jako jedyny portal horyzontalny w Polsce, objęła patronatem 48. edycję Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Interia uruchomi festiwalowe studio, gdzie eksperci filmowi i reporterzy będą relacjonować wydarzenia festiwalowe i rozmawiać z laureatami nagród.
06.09.23, 10:16
| internet » informacje
Money.pl uruchomił licznik obietnic wyborczych
Money.pl podsumował obietnice komitetów wyborczych, a Forum Obywatelskiego Rozwoju obliczyło ich koszty. Portal udostępnił na stronie licznik, który sumuje te koszty.
06.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Diginomia – świat cyfrowego biznesu. Agnieszka Mosór rusza z cyklem programów o sztucznej inteligencji i cyfrowej rewolucji w biznesie
Agnieszka Mosór, wieloletnia reporterka i gospodyni „Wydarzeń” w Polsacie, wraca do mediów. Po roku przerwy, dziennikarka rusza z własnym kanałem na YouTube „Diginomia – świat cyfrowego biznesu”.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.