TOPtrendy 2006

W Operze Leśnej w Sopocie będzie można zobaczyć na żywo wschodzące gwiazdy polskiej sceny muzycznej.
W Operze Leśnej w Sopocie będzie można zobaczyć na żywo wschodzące gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Drugi dzień festiwalu TOPtrendy 2006 pod znakiem „trendy” zapowiada się jako niezwykłe wydarzenie muzyczne. Koncert poprowadzą Krystyna Czubówna, Kuba Wojewódzki oraz Michał Koterski. Koncert będzie transmitowany na żywo w Telewizji POLSAT.

Już 15 lipca, w drugim dniu festiwalu TOPtrendy będzie można zobaczyć i usłyszeć młodych artystów. Do występu na żywo przed sopocką publicznością wybrano 9 spośród 26 wyselekcjonowanych wcześniej wykonawców. Publiczność za pomocą głosowania sms-owego wybierze zwycięzcę. Telewizja POLSAT od 3 lat pełni rolę mecenasa kultury troszcząc się o młodych, zdolnych artystów i o to, aby szersza publiczność mogła ich poznać.

Rywalizacja młodych talentów to nie wszystko – Telewizja POLSAT tak, jak, co roku przygotowała muzyczną ucztę dla publiczności zgromadzonej w Operze Leśnej i przed telewizorami. Po raz pierwszy na scenie w Operze Leśnej będzie można zobaczyć w trakcie jednego koncertu wschodzące talenty w towarzystwie legendarnych już twórców polskiej muzyki rozrywkowej. Kuba Wojewódzki, jeden z pomysłodawców tego wydarzenia mówi: - Polscy wykonawcy, szczególnie hip-hopowcy wykorzystują w swoich utworach fragmenty piosenek gwiazd poprzedniej epoki. W ten sposób okazują szacunek dla ich muzyki. My chcemy pokazać, że nie odwracamy się od artystów, którzy kiedyś byli popularni. Proponujemy podróż sentymentalną. To, co kiedyś było obciachowe, dziś jest trendy i cool. Po prostu chcemy odkurzyć tradycję.

Gośćmi specjalnymi tego wydarzenia będą Andrzej Dąborwski, Edward Hulewicz, Sława Przybylska, Halina Kunicka oraz zespół Bolter. Będziemy mogli wspólnie przypomnieć sobie takie przeboje, jak "Pamiętasz była jesień", " Niech no tylko zakwitną jabłonie" czy " Daj mi tę noc".

To jednak nie koniec atrakcji, jakie przygotowała Telewizja POLSAT na tegoroczny Festiwal TOPtrendy. 15 lipca wystąpi także zespół Zakopower – zwycięzca zeszłorocznego koncertu „trendy” – oraz największe gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej – zespół Bajm i Manaam.

Komentarze

Powiązane

30.08.23, 20:30
| kultura » teatr
VIII Międzynarodowego Festiwalu Ulicznych Teatrów Lalkowych „Lalka na Scenie” 2023
W najbliższy weekend, 2-3 września br. w Warszawie na Rynku Nowego Miasta po raz ósmy zawita „Lalka na Scenie”. To coroczna teatralna uczta dla każdego. Wszystkie dwudniowe wydarzenia festiwalowe są bezpłatne.
29.08.23, 19:30
| internet » informacje | kultura » film
Influencerzy po raz pierwszy na dużym ekranie. Trwają zdjęcia do dokumentu Krystiana Kuczkowskiego
Trwają zdjęcia do filmu dokumentalnego opowiadającego o życiu najbardziej znanych polskich influencerów. Głównymi bohaterami dokumentu są Natalia Karczmarczyk „Natsu”, Kamil Labudda „Budda” oraz Michał Baron „Boxdel”.
20.08.23, 17:00
| kultura » książki
Pociąg do czytania. Wakacyjna Strefa NPRCz 2.0 na dworcach kolejowych
4 sierpnia 2023 r. na Dworcu Wschodnim w Warszawie ruszyła akcja "Pociąg do czytania". Pasażerowie będą mogli czytać książki i korzystać z aktywności przygotowanych przez bibliotekarzy. Akcja odbędzie się także w Katowicach, Gdyni, Krakowie i we Wrocławiu.
19.08.23, 08:00
| kultura » film
Przysięga Ireny. Światowa premiera na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto
„Przysięga Ireny”, polsko-kanadyjska koprodukcja, zakwalifikowała się do udziału w tegorocznym 48. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. Koproducentem filmu jest Telewizja Polska.
16.08.23, 09:00
| kultura » książki
Niełatwo mnie zabić. Opowieść o Joannie Chmielewskiej pod koniec września w sprzedaży
27 września ukaże się powieść biograficzna pt. "Niełatwo mnie zabić. Opowieść o Joannie Chmielewskiej" autorstwa Katarzyny Drogi.
12.08.23, 22:00
| kultura » informacje
Muzyczne Konstelacje na Dziedzińcu Kultury. Kto jeszcze wystąpi?
Od 7 lipca do 25 sierpnia br. dziedziniec Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego stanie się muzycznym obserwatorium. Gwiazdy rocka, electro, jazzu i popu przeniosą swoich gości w różnorodne sfery muzycznego wszechświata.
11.08.23, 10:06
| kultura » książki
Rozpoczął się III nabór wniosków do konkursu Infrastruktura bibliotek 2021-2025 w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0
Można już składać wnioski na zadania dotyczące budowy, przebudowy, modernizacji i adaptacji obiektów bibliotecznych. W ramach konkursu „Infrastruktura bibliotek 2021-2025” Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 do dyspozycji jest ponad 84 mln zł.
11.08.23, 07:30
| kultura » informacje
15. edycja SOLANINA zbliża się wielkimi krokami. Kto będzie gościem specjalnym?
23 sierpnia br. wystartuje 15. Solanin Film Festiwal 2023 w Nowje Soli. W czterech konkursach weźmie udział 32 niezależne filmy. W ramach wydarzenia zaplanowano także pokazy przedmierowe i sekcje specjalne.
05.08.23, 22:38
| kultura » informacje
Czas apokalipsy z kobiecej perspektywy. Kulczyk Foundation wspiera pamięć o Powstaniu Warszawskim
2 sierpnia 2023 roku odbył się wernisaż wystawy "Podróż bohaterek" w Muzeum Powstania Warszawskiego, który pokazywał doświadczenia kobiet podczas wojny. Kulczyk Foundation jest partnerem wystawy.
04.08.23, 10:20
| kultura » informacje
Cyfrowa Sowa. Rusza projekt Izby Gospodarki Elektronicznej
„Cyfrowa Sowa” Izby Gospodarki Elektronicznej to seria zajęć online przygotowali profesjonaliści z branży, pod okiem pedagogów. To ludzie, którym zależy na wykształceniu wartości i wiedzy w pokoleniu Z i Alfa, które będą potrzebne młodzieży do bezpiecznego i odpowiedzialnego poruszania się w cyfrowym świecie.
Subskrybuj RSS działu kultura: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.