Mediaedge:cia rozbudowuje dział MEC MediaLab

We wrześniu br. dział MEC MediaLab powiększa swój zespół i zmienia swoją strukturę. Przed działem nowe zadania mające na celu prowadzenie nowych projektów badawczych oraz dalszy rozwój badań tzw. insightów konsumenckich wykorzystywanych w planowaniu strategicznym

We wrześniu br. dział MEC MediaLab powiększa swój zespół i zmienia swoją strukturę. Przed działem nowe zadania mające na celu prowadzenie nowych projektów badawczych oraz dalszy rozwój badań tzw. insightów konsumenckich wykorzystywanych w planowaniu strategicznym

MEC MediaLab powstał na początku 2006 roku na bazie działu analiz, jako jeden z czterech specjalistycznych działów powołanych wówczas w ramach zmieniającej się struktury domu mediowego Mediaedge:cia. Początkowo dział ten świadczył usługi konsultingowe dla wszystkich klientów Mediaedge:cia, gromadząc wiedzę na temat różnych grup konsumentów w Polsce i ich zachowań, potrzeb oraz oczekiwań oraz informacje na temat zmian społeczno-ekonomicznych.

Od jesieni 2007 roku, na czele zespołu jako MediaLab Insight & ROI Director stoi Krystyna Zacheja, doświadczony badacz i analityk, związana z rynkiem mediów od 2001 roku, która na początku września br. dołączy do firmy Mediaedge:cia. Poprzednio przez ponad 3 lata pracowała w domu mediowym Universal McCann, a następnie przez kolejne 3 lata była kierownikiem działu badań w Ruchu SA.
Z wykształcenia jest fizykiem, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu w Uppsali. Ukończyła również studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej, Wyższej Szkole Zarządzania
i Marketingu w Warszawie oraz Uniwersytecie Warszawskim.

Podobnie nowym pracownikiem jest Małgorzata Adamska, która objęła stanowisko Consumer Insight Manager w MediaLab. Jest absolwentką Wydziału Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Poprzednio m.in. przez 4 lata pracowała w Biurze Reklamy TVP SA, wcześniej w domu mediowym Upstars Young&Rubicam (2 lata) i instytucie badawczym TNS OBOP (5 lat).

Marek Pawełczyk - Head of Media Research nadal jest szefem researchu mediowego odpowiedzialnego m.in za wprowadzanie nowych wersji narzędzi sieciowych i lokalnych Mediaedge:cia.

Obecnie zespół MEC MediaLab liczy 5 osób. Jeszcze w tym roku zostaną rozpoczęte nowe projekty badawcze, zarówno ad hoc jak i długofalowe, dostarczające niezbędnych danych ilościowych
i jakościowych. Część z nich będzie prowadzona w ramach większych projektów inicjowanych w ramach sieci Mediaedge:cia, ale niezwykle ważną rolę będą odgrywać rozwijane w dalszym ciągu badania własne dotyczące w szczególności insightów konsumenckich - wykorzystywane w procesie strategicznym Mediaedge:cia.

Komentarze

Powiązane

24.05.24, 19:00
| reklama & PR » ludzie
Radosław Tarczyński przeszedł z Eskimi do Veovee
Na początku kwietnia br. do zespołu Veovee dołączył Radosław Tarczyński i objąłnowo utworzone stanowisko Businness Development Directora.
24.05.24, 17:35
| reklama & PR » informacje
Gotuj w domu jak w restauracji. Lubella promuje makarony
Lubella ruszyła z komunikacją digitalową makaronów klasycznych pod hasłem „Gotuj w domu jak w restauracji”. W swojej najnowszej kampanii marka pokazuje, że pierwszym krokiem do otwarcia domowej restauracji jest otwarcie paczki makaronu Lubella. 
24.05.24, 13:18
| reklama & PR » ludzie
Karolina Migdał-Koleśnikow awansowała w Walter Herz
Firma doradcza Walter Herz awansowała Karolinę Migdał-Koleśnikow w zespole Marketingu i Sprzedaży na stanowisko Sales & Marketing Director.
24.05.24, 11:15
| reklama & PR » informacje
Dwa wielkoformatowe ekrany reklamowe Screen Network w łódzkiej Manufakturze
Screen Network ogłasza uruchomił dwa wielkoformatowe w łódzkiej Manufakturze, które należą do najwyższej kategorii ekranów Super Screen.
24.05.24, 09:45
| reklama & PR » ludzie
Ewelina Puławska awansowała w Good One PR. Została dyrektor zarządzającą
Ewelina Puławska awansowała w strukturach Good One PR, obejmując nowo utworzone stanowisko managing director.
23.05.24, 21:00
| reklama & PR » informacje
Lavazza po raz dziesiąty na kortach Roland-Garros
Lavazza, włoska firma kawowa oraz oficjalny partner turnieju Roland-Garros od 2015 r., będzie dzielić się włoskim stylem smakowania kawy 10 raz z rzędu.
23.05.24, 17:51
| reklama & PR » ludzie
Sonia Stępień przechodzi z o2.pl do agencji oLIVE media
Sonia Stępień dołączyła do zespołu agencji oLIVE media i objęła stanowisko senior PR specjalistka. Tym samym zasiliła zespół public relations, którym kieruje team leaderka Katarzyna Kamińska.
23.05.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
Robert Lewandowski ambasadorem G2A.COM
G2A.COM, największy na świecie marketplace z cyfrową rozrywką nawiązał długoterminową współpracę z Robertem Lewandowskim. W nawiązaniu współpracy pomiędzy stronami uczestniczyło RL Media.
23.05.24, 13:27
| reklama & PR » informacje
IKEA, L’Oreal i Biedronka pierwszymi reklamodawcami platformy SkyShowtime w Polsce
SkyShowtime jako pierwsza globalna platforma streamingowa w Polsce uruchomił pakiety reklamowe, a klienci Wavemaker (GroupM) jako pierwsi zareklamowali się na jego łamach.
23.05.24, 11:31
| reklama & PR » ludzie
Karolina Leguła-Leszczyńska awansuje w Mindshare Polska
Karolina Leguła-Leszczyńska awansowała w strukturach Mindshare Polska i objęła stanowisko Cluster Category Lead’a w obszarze planowania strategicznego na region CEE. Odpowiada za pracę dla jednej z największych na świecie firm FMCG.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy