22.05.18, 11:05

Poczujmy Smak Beztroski. Dan Cake z nową platformą komunikacji

Logo platformy
Fot.: materiały prasowe

Od połowy maja br. marka Dan Cake ruszyła z nową platformą komunikacji marki pod hasłem „Smak Beztroski”.

Początkiem nowego kierunku komunikacji o marce i jej produktach, nad którym pracowaliśmy wiele miesięcy, jest uruchomienie dedykowanej całej kampanii strony internetowej smakbeztroski.pl. To miejsce, w którym chcemy pokazać naszym konsumentom jak wiele czasu na własne przyjemności mogą zaoszczędzić dzięki naszemu bogatemu portfolio pakowanych ciast i pieczywa” – mówi Wiktor Kowalski, szef działu marketingu Dan Cake. „To także miejsce, w którym konsumenci będą mogli podzielić się w formie zdjęć beztroskimi chwilami i pokazać jak wykorzystali czas odzyskany dzięki produktom Dan Cake, a najciekawsze propozycje zostaną nagrodzone” – dodaje Kowalski.

Obok aktywacji konsumenckiej z nagrodami, kampania wsparta została także emisją spotu reklamowego w kanałach digital. Postać głównego bohatera spotu jest personifikacją marki i stanowi bezpośrednie odniesienie do jej założyciela - Jensa Eskildsena, który otwarciem w 1931 roku pierwszej piekarni, zapoczątkował powstanie międzynarodowej dziś firmy Dan Cake. Utrzymany w lekkim klimacie absurdalnego humoru spot, nawiązujący do stylistyki filmów Wesa Andersona, ma budować świadomość Dan Cake jako marki, która oferując gotowe rozwiązania, oddaje tym samym konsumentowi jego cenny czas.

Elementem kampanii „Smak Beztroski” będą także intensywne działania w mediach społecznościowych oraz kampania outdoor w ośmiu największych miastach w Polsce, której początek zaplanowano na lipiec 2018 roku. Aktywacja konsumencka i realizacja działań w ramach nowej platformy komunikacji marki Dan Cake zaplanowane są do końca br.

Za koncepcję nowej platformy komunikacji, aktywację konsumencką i działania w mediach społecznościowych odpowiada Agencja 19 Południk, zaś za całość działań PR Agencja Sfera Group. Produkcję spotu reklamowego powierzono firmie Papaya Films. 

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

specjalista ds.promocji i PR

Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista do spraw komunikacji i promocji

Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Zakopiańskie Centrum Kultury | inne

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.03.24

Do zdobycia jeden zestaw.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

16 marca 2024 r., Dom Towarowy Braci Jabłkowskich w Warszawie.