26.05.18, 09:00

Kampania nowej odsłony filmu Avengers w grze Fornite

Logo New Age Media
Fot.: materiały prasowe

Cinema City wraz z domem sprzedaży reklamy kinowej New Age Media i agencją Gameset uruchomiły akcję promocyjną mającą łączyć świat pasjonatów gier z kinem. Wydarzenie będące elementem kampanii promującej najnowszą odsłonę filmu „Avengers” oraz gry „Fornite”, podczas zaledwie czterech godzin rozgrywki na żywo zgromadziło 60 tys. tysięczną widownię online. 

Z okazji premiery filmu „Avengers. Wojna bez granic”, producent gry „Fornite” firma Epic Games, przygotowała specjalny dodatek do obecnie najpopularniejszej gry komputerowej na świecie – „Fortnite”. Do gry został wprowadzony motyw z najnowszego filmu „Avangers”. Gracze mogli liczyć na zdobycie rękawicy nieskończoności – filmowego atrybutu jednej
z postaci – czarnego bohatera – Thanosa. To połączenie świata filmu i gier stało się inspiracją dla dalszych działań komunikacyjnych. Cinema City wraz z New Age Media i agencją Gameset, oficjalnym promotorem gry Fortnite na rynkach CEE, zorganizowało specjalny, czterogodzinny showmatch z nagrodami na kanale streamera – Ewroona. Fani uczestniczący w relacji na żywo mogli dołączyć do rozgrywki i spotkać swojego idola na tej samej mapie i razem z nim walczyć ze złym Thanosem. Sieć Cinema City przygotowała nagrody dla zwycięzców.

Za spełnienie warunków wygranej uczestnicy otrzymywali podwójne zaproszenia na seans „Avengers. Wojna bez granic”. W ciągu czterech godzin rozgrywki live, na kanale Ewroona, pojawiło się ponad 60 tys. unikatowych widzów. „Dla Cinema City jest to debiut w towarzystwie gamingu i świetna okazja do promocji tytułu kinowego za pomocą jednej z najpopularniejszych obecnie gier na świecie” – powiedziała Izabela Karolczyk – Szafrańska, Dyrektor Marketingu Cinema City. „Akcja zapowiada rozbudowany cykl wydarzeń. Będzie to program łączący online z offline w salach kinowych w całej Polsce, poświęcony edukacyjnym i rozrywkowym aspektom gier. Szczegóły poznamy już wkrótce” – dodaje Artur Manista, Client’s Partner Manager w NAM.

Komentarze

Powiązane

24.05.24, 11:15
| reklama & PR » informacje
Dwa wielkoformatowe ekrany reklamowe Screen Network w łódzkiej Manufakturze
Screen Network ogłasza uruchomił dwa wielkoformatowe w łódzkiej Manufakturze, które należą do najwyższej kategorii ekranów Super Screen.
24.05.24, 09:45
| reklama & PR » ludzie
Ewelina Puławska awansowała w Good One PR. Została dyrektor zarządzającą
Ewelina Puławska awansowała w strukturach Good One PR, obejmując nowo utworzone stanowisko managing director.
23.05.24, 21:00
| reklama & PR » informacje
Lavazza po raz dziesiąty na kortach Roland-Garros
Lavazza, włoska firma kawowa oraz oficjalny partner turnieju Roland-Garros od 2015 r., będzie dzielić się włoskim stylem smakowania kawy 10 raz z rzędu.
23.05.24, 17:51
| reklama & PR » ludzie
Sonia Stępień przechodzi z o2.pl do agencji oLIVE media
Sonia Stępień dołączyła do zespołu agencji oLIVE media i objęła stanowisko senior PR specjalistka. Tym samym zasiliła zespół public relations, którym kieruje team leaderka Katarzyna Kamińska.
23.05.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
Robert Lewandowski ambasadorem G2A.COM
G2A.COM, największy na świecie marketplace z cyfrową rozrywką nawiązał długoterminową współpracę z Robertem Lewandowskim. W nawiązaniu współpracy pomiędzy stronami uczestniczyło RL Media.
23.05.24, 13:27
| reklama & PR » informacje
IKEA, L’Oreal i Biedronka pierwszymi reklamodawcami platformy SkyShowtime w Polsce
SkyShowtime jako pierwsza globalna platforma streamingowa w Polsce uruchomił pakiety reklamowe, a klienci Wavemaker (GroupM) jako pierwsi zareklamowali się na jego łamach.
23.05.24, 11:31
| reklama & PR » ludzie
Karolina Leguła-Leszczyńska awansuje w Mindshare Polska
Karolina Leguła-Leszczyńska awansowała w strukturach Mindshare Polska i objęła stanowisko Cluster Category Lead’a w obszarze planowania strategicznego na region CEE. Odpowiada za pracę dla jednej z największych na świecie firm FMCG.
23.05.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Ooo. Wiosenna kampania Orange dla Firm
Trwa wiosenna kampania Orange dla Firm, którą przygotowała agencja Havas Creative Network. Produkcja powstała w ramach nowej globalnej strategii „Orange tu jest”, otwierając nowy rozdział formatów komunikacyjnych Marki.
23.05.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
KERRIS promuje bursztyn bałtycki wśród młodych odbiorców
Agencja KERRIS odpowiada za opracowanie strategii, koncepcji oraz realizację pierwszej kampanii skierowanej do młodego pokolenia, mającej na celu zbudowanie nowoczesnego wizerunku bursztynu wśród tej grupy wiekowej.
22.05.24, 16:30
| reklama & PR » informacje
Joanna Brodzik ambasadorką marki Fine Life. Aktorka będzie gospodynią specjalnego programu
Wystartowała kampania „Gotowanie na wyzwanie z Joanną Brodzik”, której celem jest zbudowanie rozpoznawalności produktów marki własnej Fine Life, w ofercie której dostępnych jest ok. 400 artykułów w przystępnej cenie. Ambasadorką projektu jest aktorka Joanna Brodzik.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy