09.02.18, 09:00

Z miłości do sportu. Rusza kampania Polskiego Radia

Kadr ze spotu reklamowego
Fot.: screen II portalmedialny.pl

8 lutego br., ruszyła kampania promocyjna Polskiego Radia poświęcona XXIII Zimowym Igrzyskom Olimpijskim na antenach publicznego nadawcy.

„Z miłości do sportu” to hasło najnowszej kampanii Polskiego Radia. Spoty telewizyjne, prezentujące oryginalną animację i podkreślające wagę sportowych emocji dla publicznego nadawcy radiowego, będą emitowane w okresie od 9 do 25 lutego anteny TVP i Telewizji Polsat oraz Telewizja Republika. Kampania obejmie także wybrane tytuły prasowe, w których ukaże się nowoczesna grafika „Z miłości do sportu” zachęcająca do słuchania relacji z Pjongczang na antenach Polskiego Radia. Kampanię przygotowała Agencja Promocji Polskiego Radia. 

Polskie Radio jest nadawcą towarzyszącym Igrzyskom Olimpijskim od 1936 r. Szczególną pozycję publicznego nadawcy wobec wielkiego sportu wzmacnia również fakt, iż obecnie jest jedyną radiofonią w Polsce, która posiada prawa do Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang. Zapewnia to Polskiemu Radiu wyłączność w relacjach z obiektów olimpijskich oraz w wywiadach na terenie związanym z Igrzyskami. Dzięki współpracy z PKOl słuchacze otrzymają m.in. możliwość ekskluzywnego kontaktu z polskimi sportowcami, trenerami i ekspertami.

Relacje ze sportowych aren Korei Południowej będą emitowane w Jedynce, Trójce, Czwórce oraz PR 24. Na portalu PolskieRadio.pl, w specjalnie z tej okazji przygotowanym serwisie pjongczang2018.polskieradio.pl, znajdą się m.in. aktualne i najbardziej interesujące dla Polaków informacje ze wszystkich aren, wiadomości napływające z Korei, ciekawostki, galerie zdjęć, komentarze ekspertów, wywiady z zawodnikami i trenerami, eksperckie analizy oraz informacje o obiektach olimpijskich, gdzie toczyć się będzie walka o medale.

Komentarze

Powiązane

13.05.24, 10:32
| radio » informacje
Jedynka wprowadza do oferty nowe audycje historyczne
Program 1 Polskiego Radia rozpoczyna emisję audycji „Odrodzona-nieznana” Grzegorza Kalinowskiego (niedziele po godz. 12.00) oraz „Historia bliska” Marka Stremeckiego i Michała Wójcika (poniedziałki po 21.00).
10.05.24, 14:00
| radio » informacje
Oxford Drama w Trójce na żywo
W niedzielę, 12 maja br. o godz. 19.05 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się koncert wrocławskiego duetu Oxford Drama, który zagra m.in. utwory z najnowszej płyty „The World Is Louder”.
10.05.24, 11:09
| radio » informacje
Transmisje festiwalowe w Filharmonii Dwójki
Program 2 Polskiego Radia zaplanował transmisję z inauguracji „Festiwalu Katowice Kultura Natura” oraz z koncertu laureatów XII Międzynarodowego Konkursu Wiolonczelowego im. Witolda Lutosławskiego. Obydwa wydarzenia odbywają się pod patronatem medialnym Dwójki.
10.05.24, 10:19
| radio » informacje
O bezpieczeństwie na drogach w Polskim Radiu Kierowców
Polskie Radio Kierowców, promując bezpieczeństwo na drogach, 10 maja br. weźmie udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Kierowcy Zawodowego, a następnie 11 maja  w Mistrzostwach Polski Kierowców Zawodowych w Porcie Radomsko. Na relację zaprasza Patryk Kuniszewicz i Łukasz Tymków. 
09.05.24, 12:30
| radio » badania rynku
Toruń: RMF FM liderem, Radio Gra notuje największy spadek
Nowym liderem na toruńskim rynku radiowym zostało radio RMF FM - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 października 2023 r. do 31 marca 2023 r. (Toruń).
09.05.24, 06:30
| radio » badania rynku
Częstochowa: RMF FM liderem, duży wzrost Radia Jura
W Częstochowie na pozycji lidera umocniło się radio RMF FM - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 października 2023 r. do 31 marca 2023 r. (Częstochowa).
08.05.24, 10:43
| radio » informacje
Więcej niż kryminał. Audycja Grzegorza Kalinowskiego w Polskim Radiu 24
Na antenie Polskiego Radia 24 debiutuje audycja „Więcej niż kryminał” w której Grzegorz Kalinowski prezentować będzie nie tylko prozę gatunkową, ale także wszelkie odmiany kryminałów, sensacji i powieści szpiegowskiej oraz filmów i seriali. 
08.05.24, 08:30
| radio » badania rynku
Radom: Rekord FM powraca na pozycję lidera
Na pozycję lidera w Radomiu powróciło Radio Rekord FM - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 października 2023 r. do 31 marca 2023 r. (Radom).
08.05.24, 07:30
| radio » ludzie
Sławomir Kowalewski odszedł z Radia Kraków
Dotychczasowy współgospodarz poranków Radia Kraków, Sławomir Kowalewski odszedł z rozgłośni.
08.05.24, 06:30
| radio » informacje
Nowy poranek i nowe godziny emisji pasm. Zmiany w ramówce Radia Kraków
Radio Kraków zmieniło swoją codzienną ramówkę. Niektóre pasma zyskały nowe godziny emisji i gospodarzy.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy