06.07.07, 20:45

Lato w Radiu Alfa 102,4 FM

Od 2 lipca br. w Radiu Alfa obowiązuje letnia ramówka. Najważniejsze zmiany w wakacyjnym rozkładzie jazdy to pojawienie się nowych programów oraz konkursów.
Od 2 lipca br. w Radiu Alfa obowiązuje letnia ramówka. Najważniejsze zmiany w wakacyjnym rozkładzie jazdy to pojawienie się nowych programów oraz konkursów. Z anteny na czas wakacji nie znika większość programów autorskich. Został zachowany również dotychczasowy układ pasm.

Na antenę wkroczyły nowości. „Z prawem za pan brat” to cykl programów poradniczych, który powrócił po kilku latach przerwy na antenę stacji. Nadawany będzie we wtorki od 10.05 do 12.00. Również we wtorki (20.05 – 22.00) emitowany będzie program „Szósty ocean”, w którym zagości nurt muzyki zwanej „krainą łagodności”. W audycji nie zabraknie również ciekawych gości reprezentujących ten gatunek. W czwartki wyemitowane zostaną pilotażowe odcinki nowego cyklu „Podróże małe i duże” (10.05 – 11.00). Gośćmi programu będą m.in. podróżnicy. Audycja powstawać będzie przy współpracy m.in. z gminami Małopolski. Również w czwartki na okres lata powraca w zmienionej formule program Katarzyny Turaj-Kalińskiej „Lato czytelnika” (20.05 – 22.00). W programie pojawią się prezentacje nowości książkowych oraz rozmowy o literaturze i kulturze. W piątki od 20.05 prezentowana będzie „Wakacyjna lista przebojów” m.in. z krakowskich klubów muzycznych i golfowych. W niedzielę od 20.05 pojawi się nowe pasmo „Muzyka z oklaskami”, gdzie przedstawiane będą najciekawsze koncerty.

Podczas tegorocznych wakacji nie zabraknie konkursów. „Lato ze Zmiennikami” to pierwsza propozycja zabawy, w której do wygrania będą wszystkie odcinki serialu na płytach DVD. Przez całe lato będzie można również wygrać jedną z pięćdziesięciu książek „Wysoko w chmurach” współautorem której jest Paul McCartney. Nie zabraknie również konkursu filmowego w którym pula nagród to 50 płyt DVD z nowościami. W konkursie „L jak Lato, M jak Miłość” stacja przygotowała boxy z odcinkami popularnego serialu na płytach DVD.

Komentarze

Powiązane

23.09.23, 15:25
| radio » informacje
Cugowski Akustycznie. Koncert Piotra Cugowskiego w Trójce
W niedzielę, 24 września br. o godz. 20.05 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się koncert Piotra Cugowskiego, który zagra m.in. przedpremierowe utwory. Transmisja koncertu została zaplanowana na antenie Programu 3 Polskiego Radia.
22.09.23, 07:30
| radio » informacje
Jazz dla ciebie. Cykl koncertów wraca na antenę RDC
W poniedziałek, 25 września br., po godz. 19:00 w Studiu Radia dla Ciebie odbędzie się koncert pt. "Cały świat". Zaśpiewa Iza Połońska, a towarzyszył jej będzie pianista Marcel Baliński. Będzie to pierwszy koncert z powracającego cyklu „Jazz dla Ciebie”.
19.09.23, 13:01
| radio » badania rynku
Radio Eska najchętniej słuchaną siecią radiową. Spadek RMF MAXX
Najpopularniejszą siecią radiowa pozostaje Radio Eska - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 czerwca 2023 r. do 31 sierpnia 2023 r. (sieci radiowe).
19.09.23, 10:48
| radio » informacje
Dzień po wyborach. Nowy podcast TOK FM i Polityki Insight
Radio TOK FM i Polityka Insight uruchomiły wspólnie nowy podcast polityczny "Dzień po wyborach" . Maciej Głogowski wraz z ekspertami rozmawia o możliwych scenariuszach powyborczych.
18.09.23, 14:43
| radio » informacje | internet » informacje
Onet uruchomił Radio Onet na wybory
Ruszyło Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. Portal przygotował również serwis wyborczy, a także codzienny newsletter wyborczy.
18.09.23, 11:01
| radio » informacje
Urodzinowa trasa Radia ZET. Stacja spełni wybrane życzenia słuchaczy
Radio ZET rusza w swoją urodzinową trasę po Polsce. 28 września br. stacja skończy 33 lata.
17.09.23, 13:00
| radio » informacje
48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni na antenach Jedynki i Trójki
W dniach 18 – 23 września br. odbędzie 48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, którego patronem medialnym jest Polskie Radio. Jedynka i Trójka zaplanowały rozmowy, audycje plenerowe i relacje dziennikarskie z wydarzenia.
17.09.23, 09:00
| radio » informacje
Skarb. Pierwsze słuchowisko kryminalne w ofercie Radia 357
Radio 357 rusza z emisją pierwszego słuchowiska kryminalnego „Skarb”, którego scenariusz oparty jest na prawdziwych wydarzeniach. Produkcja powstała wspólnie z Krajm Story.
15.09.23, 11:45
| radio » informacje
Muzyczne wybory. Gwiazdy rządzą w Radiu Złote Przeboje
Słuchacze Radia Złote Przeboje będą mogli wziąć udział w muzycznych wyborach z udziałem artystów. Zwieńczeniem akcji "Gwiazdy rządzą w Radiu Złote Przeboje" będzie "Wielki muzyczny wieczór wyborczy".
14.09.23, 18:04
| radio » informacje
Tu się dzieje! Radio ZET promuje jesienną ramówkę
Pod hasłem "Tu się dzieje!" rusza kampania reklamowa Radia Zet, która będzie promowała jesienną ramówkę stacji. Działania promocyjne obejmą telewizję, sieci kin, internet oraz nośniki reklamy zewnętrznej.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.