25.01.17, 14:00

Fisze Emade Tworzywo, Fismoll, Bownik i Organek gwiazdami Offensywy de Luxe

Gwiazdy Offensywy de Luxe
Fot.: materiały prasowe

Po raz jedenasty Piotr Stelmach z Programu 3 Polskiego Radia zaprasza na specjalne wydanie swojej autorskiej audycji „Offensywa”. W piątek, 27 stycznia br. w Studiu Muzycznym im. Agnieszki Osieckiej wystąpią: Fisze Emade Tworzywo, Fismoll, Bownik i Organek. Podczas koncertu w radiowej Trójce zostaną wręczone również „Szczoty”, czyli doroczne nagrody „Offensywy de Luxe”.

To już jedenasta edycja „Offensywy De Luxe”. I znów będzie miała imponujący skład. Fisz Emade Tworzywo pierwszy raz wystąpią z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego i zaprezentują utwory z najnowszego albumu „Drony”. Z kolei Fismoll po wydaniu EP-ki „Abandoned Stories” zamyka występem w Trójce kolejny etap swojej artystycznej wędrówki, a my spróbujemy otworzyć dla niego kolejny, co najmniej równie udany rozdział. Również zespół Bownik przygotowuje kolejną płytę, mimo że od premiery debiutanckiego albumu minęło tylko kilka miesięcy. Podczas Offensywy De Luxe to trio po raz pierwszy zaprezentuje piosenki wykonywane po polsku. A wreszcie Organek, czyli pierwszoplanowa postać rodzimego rock’n’rolla – na swój koncertowy set przy Myśliwieckiej zaprosił on duet Smolik / Kev Fox. Nie wiemy, co kombinują, ale wiemy, że… kombinują. I na scenie Muzycznego Studia im. Agnieszki Osieckiej pojawią się razem” – mówi Piotr Stelmach, gospodarz wieczoru.

Wszyscy uczestnicy „Offensywy de Luxe” otrzymają od Piotra Stelmacha nagrody - „Szczoty”. Transmisja koncertu na antenie Trójki zagości w piątek 27 stycznia od godz. 22.05.

Komentarze

Powiązane

16.05.24, 09:52
| radio » informacje
Próbny lot wraca. Radio Nowy Świat szuka nowych dziennikarzy
Od 9 maja br. w środy o godz. 10:00 i w czwartki o 22:00 Radio Nowy Świat emitować będzie program „Próbny lot”, w której będą prezentować się debiutanci. Zainteresowani, którzy sprawdzą się w roli „lotników” dołączą do redakcji muzycznej Radia Nowy Świat.
15.05.24, 00:01
| radio » informacje
RMF MAXX Tomaszów Mazowiecki nadaje już testowo
W poniedziałek, 13 maja br. wystartowało nowe radio lokalne – RMF MAXX Tomaszów Mazowiecki. Rozgłośnia nadaje na częstotliwości 88,4 FM i słychać ją w mieście oraz okolicach.
14.05.24, 23:35
| radio » informacje
Świat zwariował, czy z nami jest coś nie tak? Debata w Czwórce
„Świat zwariował, czy z nami jest coś nie tak?”. Radiowa Czwórka organizuje debatę o kondycji psychicznej młodych i nieco starszych. Wezmą w niej udział nastolatki, studenci, psycholożki, psychiatrzy, pedagodzy i rodzice. Spotkanie poprowadzą Justyna Dżbik - Kluge i Jakub Jamrozek. Start w czwartek, 16 maja br. o godz. 20.00.
14.05.24, 07:30
| radio » badania rynku
RMF FM liderem. Najlepszy wynik Radia Zet od dziesięciu lat
Radio RMF FM umocniło pozycję najchętniej słuchanej stacji w Polsce - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 lutego 2024 r. do 30 kwietnia 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
13.05.24, 11:44
| radio » informacje
Twoje fajne miasto. RMF wznawia akcję sprzed kilku lat w nowej formule
W sobotę, 18 maja br. ruszy akcja „Twoje fajne miasto w RMF FM”. Co tydzień ekipa rozgłośni odwiedzać będzie polskie miasta i miasteczka. Pierwszym miejscem na trasie stacji będzie Rawicz.
13.05.24, 10:32
| radio » informacje
Jedynka wprowadza do oferty nowe audycje historyczne
Program 1 Polskiego Radia rozpoczyna emisję audycji „Odrodzona-nieznana” Grzegorza Kalinowskiego (niedziele po godz. 12.00) oraz „Historia bliska” Marka Stremeckiego i Michała Wójcika (poniedziałki po 21.00).
10.05.24, 14:00
| radio » informacje
Oxford Drama w Trójce na żywo
W niedzielę, 12 maja br. o godz. 19.05 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się koncert wrocławskiego duetu Oxford Drama, który zagra m.in. utwory z najnowszej płyty „The World Is Louder”.
10.05.24, 11:09
| radio » informacje
Transmisje festiwalowe w Filharmonii Dwójki
Program 2 Polskiego Radia zaplanował transmisję z inauguracji „Festiwalu Katowice Kultura Natura” oraz z koncertu laureatów XII Międzynarodowego Konkursu Wiolonczelowego im. Witolda Lutosławskiego. Obydwa wydarzenia odbywają się pod patronatem medialnym Dwójki.
10.05.24, 10:19
| radio » informacje
O bezpieczeństwie na drogach w Polskim Radiu Kierowców
Polskie Radio Kierowców, promując bezpieczeństwo na drogach, 10 maja br. weźmie udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Kierowcy Zawodowego, a następnie 11 maja  w Mistrzostwach Polski Kierowców Zawodowych w Porcie Radomsko. Na relację zaprasza Patryk Kuniszewicz i Łukasz Tymków. 
09.05.24, 12:30
| radio » badania rynku
Toruń: RMF FM liderem, Radio Gra notuje największy spadek
Nowym liderem na toruńskim rynku radiowym zostało radio RMF FM - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 października 2023 r. do 31 marca 2023 r. (Toruń).
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy