12.12.16, 09:00

Plej kompleksowo dla OH Kino

KV kampanii
Fot.: materiały prasowe

Agencja Plej przygotowała i realizuje dla OH Kino kampanię promocyjną, której głównym założeniem jest komunikacja debiutu sieci kin na polskim rynku. Pierwsze OH Kino zostało właśnie otwarte w galerii Quick Park w Mysłowicach. W ramach współpracy z klientem, Plej wykonała kreacje reklamowe, zaprojektowała i wdrożyła z końcem listopada br. serwis internetowy www.ohkino.pl, prowadzi także intensywne działania wizerunkowe na Facebook’u.

"OH Kino w swojej filozofii to kameralne, butikowe kina o ciepłym i komfortowym wnętrzu, nawiązującym stylem do tradycji. Przy tym, są to nowoczesne wielosalowe miejsca z zapleczem gastronomicznym, które spełniają najwyższe standardy technologiczne multipleksów. Zaletą naszej oferty jest bliskość dla mieszkańców miast, w których kin o takim standardzie jeszcze nie ma - wreszcie nie muszą jechać daleko od swojego miejsca zamieszkania. Właśnie dlatego głównym hasłem pierwszej kampanii jest „Oh! Jak blisko!”. Kreację i realizację akcji promocyjnej powierzyliśmy agencji Plej, która już na etapie przetargu wykazała się dużym zrozumieniem tematu, kreatywnością, a także, cieszącą nas bardzo, bo wpisującą się w filozofię marki, dbałością o szczegóły" - Wojciech Olsiewicz, CFO OH Kino.

Na potrzeby kampanii promocyjnej komunikującej wejście sieci kin OH Kino na rynek agencja Plej stworzyła hasło przewodnie oraz key visual akcji. Wykonała także serwis internetowy www.ohkino.pl spełniający wszystkie wymogi witryny współczesnego kina. Użytkownicy strony mają możliwość rezerwacji biletów, zapoznania się z repertuarem, planowanymi wydarzeniami oraz promocjami kinowymi. Agencja przygotowała również kreacje na billboardy promujące otwarcie kina w Mysłowicach, wyprodukowała 30-sekundowy spot emitowany w środkach komunikacji miejskiej, odpowiada także za obsługę fanpage’a facebook.com/ohkinopolska oraz zaplanowała i realizuje kampanię reklamową na Facebook’u.

Z ramienia agencji Plej za działania dla OH Kina odpowiadają: Anna Jarota, Monika Świątek-Król, Szymon Szmyd, Marcin Topolski, Magdalena Wojtczak, Jarosław Frydrych, Grzegorz Krajewski, Marta Małachowska oraz Anna Rezner – account prowadzący projekt.

Komentarze

Powiązane

01.06.23, 09:42
| reklama & PR » ludzie
Marta Bełza dołącza do Garden of Words, Marta Miller awansuje
Agencja Garden of Words poszerzyła zespół PR i zatrudniła Martę Bełzę na stanowisku Head of Reputation Management. Z kolei Marta Miller awansowała na stanowisko Head of Corporate i będzie odpowiadać za rozwój agencji w zakresie pozyskiwania i prowadzenia projektów z obszaru komunikacji korporacyjnej.
01.06.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Lidl Polska wraz z Anną i Robertem Lewandowskimi zadbają o zdrowie Polaków
29 maja br. Lidl Polska ruszył z nową kampanią "Zadbajmy o siebie!". Sieć wspólnie z Anną i Robertem Lewandowskimi zachęca do budowania zdrowych nawyków.
01.06.23, 06:30
| biznes i technologie » informacje | reklama & PR » informacje
Rebranding stacji paliw Intermarché. Do końca roku zmieni się 10 stacji
Intermarché przeprowadzi rebranding przysklepowych stacji paliw. Mają być bardziej nowoczesne i spójne z kolorystyką sieci.
31.05.23, 19:15
| reklama & PR » informacje
JBB Bałdyga promuje ofertę grillową w digitalu
Ruszyła największa w historii JBB Bałdyga kampania digitalowa promująca ofertę grillową tej marki mięsnej w Polsce. Działania pod hasłem „Grilluje w całej Polsce” potrwają przez najbliższe miesiące.
31.05.23, 16:00
| reklama & PR » ludzie
Aleksandra Rekowska w ekipie agencji MADOGZ
Aleksandra Rekowska dołączyła do zespołu agencji MADOGZ i objęła stanowisko Senior Account Manager. Będzie odpowiedzialna za obsługę komunikacyjną kluczowych klientów agencji.
31.05.23, 12:10
| reklama & PR » ludzie
Dorota Natalia Haller rozstaje się z Huawei CBG
Dorota Natalia Haller zakończyła pracę na stanowisku dyrektorki marketingu, komunikacji i e-commerce w Huawei Consumer Business Group Polska, którą łączyła z rolą wiceprezeski marketingu na region Europy Centralnej i krajów nordyckich w Huawei CBG.
31.05.23, 10:45
| reklama & PR » informacje
Wobler od Publicis Worldwide, Bank BNP Paribas i PZW zbada polskie rzeki
Publicis Worldwide Poland wspólnie z Bankiem BNP Paribas i Polskim Związkiem Wędkarskim stworzyli prototyp woblera, badający zanieczyszczenie polskich wód. Projekt „River Alert” ma być odpowiedzią na katastrofę ekologiczną na Odrze i alarmujące doniesienia o stanie kolejnych polskich rzek.
30.05.23, 17:00
| reklama & PR » informacje
Z miłości do smaku i orzeźwienia! Kampania napojów herbaciano-owocowych HerbaLOVE od Herbapolu
Herbapol-Lublin rusza z kampanią wspierającą napoje herbaLOVE. Hasło „Z miłości do smaku i orzeźwienia!” ma podkreślać wyjątkowość produktów. Działania promujące herbaLOVE będą prowadzone w szerokim zakresie w mediach digitalowych i oparte będą na formacie video oraz angażujących formach.
30.05.23, 12:30
| reklama & PR » ludzie
Emilia Głowińska awansowała w VMLY&R Poland
Emilia Głowińska awansowała na stanowisko Group Account Manager w VMLY&R Poland.
30.05.23, 12:05
| reklama & PR » informacje
Agencja GlobalSM przygotowała identyfikację wizualną Liva Park
GlobalSM, agencja marketingu zintegrowanego, odpowiedzialna jest za szeroko pojęty branding nowego glampingu Liva Park. W zakresie już wykonanych prac powstała kompleksowa identyfikacja wizualna marki, jej nazwa oraz pełna kreacja strony internetowej.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Stanowisko ds. filmu

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty

kierowniczka/kierownik działu PR

Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Strefa Kultury Wrocław | Wrocław

Przejdź do oferty
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.