12.12.16, 09:00

Plej kompleksowo dla OH Kino

KV kampanii
Fot.: materiały prasowe

Agencja Plej przygotowała i realizuje dla OH Kino kampanię promocyjną, której głównym założeniem jest komunikacja debiutu sieci kin na polskim rynku. Pierwsze OH Kino zostało właśnie otwarte w galerii Quick Park w Mysłowicach. W ramach współpracy z klientem, Plej wykonała kreacje reklamowe, zaprojektowała i wdrożyła z końcem listopada br. serwis internetowy www.ohkino.pl, prowadzi także intensywne działania wizerunkowe na Facebook’u.

"OH Kino w swojej filozofii to kameralne, butikowe kina o ciepłym i komfortowym wnętrzu, nawiązującym stylem do tradycji. Przy tym, są to nowoczesne wielosalowe miejsca z zapleczem gastronomicznym, które spełniają najwyższe standardy technologiczne multipleksów. Zaletą naszej oferty jest bliskość dla mieszkańców miast, w których kin o takim standardzie jeszcze nie ma - wreszcie nie muszą jechać daleko od swojego miejsca zamieszkania. Właśnie dlatego głównym hasłem pierwszej kampanii jest „Oh! Jak blisko!”. Kreację i realizację akcji promocyjnej powierzyliśmy agencji Plej, która już na etapie przetargu wykazała się dużym zrozumieniem tematu, kreatywnością, a także, cieszącą nas bardzo, bo wpisującą się w filozofię marki, dbałością o szczegóły" - Wojciech Olsiewicz, CFO OH Kino.

Na potrzeby kampanii promocyjnej komunikującej wejście sieci kin OH Kino na rynek agencja Plej stworzyła hasło przewodnie oraz key visual akcji. Wykonała także serwis internetowy www.ohkino.pl spełniający wszystkie wymogi witryny współczesnego kina. Użytkownicy strony mają możliwość rezerwacji biletów, zapoznania się z repertuarem, planowanymi wydarzeniami oraz promocjami kinowymi. Agencja przygotowała również kreacje na billboardy promujące otwarcie kina w Mysłowicach, wyprodukowała 30-sekundowy spot emitowany w środkach komunikacji miejskiej, odpowiada także za obsługę fanpage’a facebook.com/ohkinopolska oraz zaplanowała i realizuje kampanię reklamową na Facebook’u.

Z ramienia agencji Plej za działania dla OH Kina odpowiadają: Anna Jarota, Monika Świątek-Król, Szymon Szmyd, Marcin Topolski, Magdalena Wojtczak, Jarosław Frydrych, Grzegorz Krajewski, Marta Małachowska oraz Anna Rezner – account prowadzący projekt.

Komentarze

Powiązane

17.06.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Unilever w przetargu wybiera 38 Content Communication
Do grona klientów 38 Content Communication, dołączył Unilever – jeden z największych światowych graczy rynku FMCG. Agencja została wybrana w drodze przetargu i będzie odpowiedzialna za komunikację korporacyjną, przygotowanie i wdrożenie strategii PR, a także pozycjonowanie ekspertów w mediach.
17.06.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Platforma inwestycyjna BeGlobal klientem iProspect
Agencja iProspect (dentsu Polska) została wybrana do obsługi mediowej platformy inwestycyjnej BeGlobal. Działania agencji obejmą przygotowanie i egzekucję kampanii performance oraz afiliację. Współpraca ma charakter długofalowy.
16.06.24, 22:24
| reklama & PR » informacje
Piłkarze Luka Modrić i Bukayo Saka w kampanii Snickers
Z początkiem czerwca br. wystartowała najnowsza kampania Snickers, w której udział biorą gwiazdy piłki nożnej – Luka Modrić i Bukayo Saka. Marka chce pomóc wszystkich entuzjastom futbolowych emocji uniknąć „przypałów".
16.06.24, 16:36
| reklama & PR » informacje
Marka Eduscho zadowolona z wyników kampanii na TikToku
Druga faza kampanii marketingowej marki Eduscho, właśnie się zakończyła. Kreatywne podejście i wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań, m.in. FOOH (Fake Out of Home) w mediach społecznościowych przyczyniło się do osiągnięcia wysokich wyników, m.in. w postaci zaangażowania użytkowników na platformie TikTok. 
16.06.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
BECKERS. Malowanie nabiera kolorów. PPG prowadzi kampanię promującą linię plamoodpornych farb
PPG rozpoczął kampanią promującą linię plamoodpornych farb BECKERS Designer Colour. Szeroko zakrojona komunikacja prowadzona pod hasłem „BECKERS. Malowanie nabiera kolorów” obejmuje telewizję, internet, w tym serwisy VOD oraz social media. 
16.06.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Rankomat.pl promuje polisę turystyczną jako gwarancję spokojnego urlopu
Multiporównywarka rankomat.pl rusza z letnią kampanią marketingową, w której skupia się na korzyściach wynikających z posiadania ubezpieczenia podróżnego podczas urlopu za granicą. W reklamach z udziałem ambasadora, Huberta Urbańskiego, marka podkreśla, że zakup polisy to przepis na spokojne i bezpieczne wakacje.
15.06.24, 20:00
| reklama & PR » informacje
Nowi twórcy internetowi w agencji Rokmates
Do agencji influencer marketingu Rokmates dołączyło dziesięciu twórców internetowych, wśród których są m.in. Torii, duet PK Sisters czy Coocharz.
15.06.24, 16:00
| reklama & PR » informacje
Klubik pełen punkcików. Akcja promocyjna marki Gerber
Agencja UNIQUE ONE, na zlecenie firmy Nestle, organizuje ogólnopolską akcję promocyjną dla marki Gerber.
15.06.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
GIGAnci Życia. Plus na Kartę wprowadza nowy format komunikacyjny
Wystartowała nowa kampania promocyjna Plusa na Kartę stworzona w oparciu o nowy format komunikacyjny – GIGAnci Życia. Kampania promuje nową ofertę Plusa, w której klienci mogą otrzymać 6400 GB.
15.06.24, 08:00
| reklama & PR » ludzie
Jacek Dąbrowski przeszedł z Burda Media do Grupy Iberion
Jacek Dąbrowski dołączył do zespołu sprzedaży Grupy Iberion. Wcześniej był związany z firmą Burda Media.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.