06.08.16, 10:00

Grupa Onet-RAS Polska wysłała siedem osób na Igrzyska w Rio

KV kampanii
Fot.: materiały prasowe

Rozpoczynające się XXXI Letnie Igrzyska Olimpijskie w Rio będą relacjonowane przez 24 godziny na dobę przez newswroom sportowy Onetu, „Przeglądu Sportowego” i dziennikarzy obecnych w Rio. Każdy dzień w Rio będzie dodatkowo podsumowywany w magazynie „Misja - Rio 2016”, który poprowadzi Michał Pol.

W Rio przez cały czas trwania Igrzysk będzie przebywać aż siedmiu dziennikarzy Grupy Onet-RAS Polska, w tym reporterzy video i fotograf, relacjonując na bieżąco przebieg zmagań i wszystko to co dzieje się poza obiektami sportowymi. Na stronie „Przeglądu Sportowego” powstała dodatkowo specjalna sekcja Rio 2016, w której można znaleźć wszystkie informacje związane z Igrzyskami, w tym wyniki, statystyki i zapowiedzi wydarzeń.

Każdy dzień zmagań sportowców będzie podsumowywany w 45 minutowym programie „Misja – Rio 2016”, który będzie emitowany na żywo na Onet.pl codziennie o godzinie 9:00. Gośćmi Michała Pola będą znani polscy sportowcy i olimpijczycy, w tym m.in. Władysław Kozakiewicz, Marek Kolbowicz, Krzysztof Ignaczak i Andrzej Piątek. Dzięki nawiązaniu współpracy z CNN i PAP, w materiałach video będą wykorzystywane materiały przygotowane przez zagranicznych korespondentów. Grupa Onet-RAS Polska została również oficjalnym partnerem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Premierę programu „Misja – Rio 2016” wspiera kampania reklamowa prowadzona w stacjach radiowych, mediach własnych Grupy Onet-RAS Polska oraz w mediach społecznościowych.

Od 8 sierpnia w sprzedaży jest dostępne specjalne wydanie "Skarbu Kibica" poświęcone Rio 2016 (100 stron), w którym czytelnicy znajdą m.in. pełny raport na temat naszej kadry olimpijskiej i profile sportowców.

Skład Onetu i Przęglądu Sportowego który jest obecny w Rio: Kamil Wolnicki, Ryszard Opiatowski, Bartosz Buk, Wojciech Demusiak, Tomasz Kalemba, Marcin Wyrwał. Foto: Tomasz Markowski.

Komentarze

Powiązane

13.07.24, 16:00
| internet » informacje
Podcast „WojewódzkiKędzierski” w wakacyjnej odsłonie
Wakacyjne wydanie podcastu „WojewódzkiKędzierski” rusza w poniedziałek, 15 lipca br. Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski będą rozmawiać z artystami muzycznymi.
09.07.24, 23:41
| internet » informacje
Karoliną Walczowska gospodynią formatu Onet Wakacje
Od lipca br. na stronie głównej Onetu pojawia się nowy program „Onet Wakacje” z Karoliną Walczowską w roli prowadzącej. Program jest emitowany w każdy piątek o godz. 12.00 na Onet.pl i jest częścią cyklu redakcyjnego „Onet Wakacje”, który przez całe wakacje pojawia się na stronie głównej Onetu.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
06.07.24, 23:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem. II sezon formatu w Onecie
W niedzielę, 30 czerwca br. o godz. 10:00 na stronie głównej Onet.pl i na kanale YouTube Onet On Tour pojawił się premierowy odcinek II sezonu programu „Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem”. Dziennikarz pokaże internautom Dalmację.
03.07.24, 19:00
| internet » informacje
Żyjemy tenisem! Interia relacjonuje Wimbledon
Interia na bieżąco będzie relacjonować Wimbledonem. Artur Gac, wysłannik portalu, przekazywać będzie informacje prosto z Londynu. Ofensywę medialną Interii ma wzmocnić kolejna odsłona kampanii „Żyjemy sportem”.
03.07.24, 07:30
| radio » informacje | internet » informacje
IV edycja Konkursu Podcast Roku imienia redaktora Janusza Majki. Zgłoszono ponad 320 podcastów
Podcast Roku to pierwszy ogólnopolski Konkurs, którego celem jest promowanie jakości, oryginalności i kultury przekazu różnych form dźwiękowych w mediach cyfrowych. Konkurs ma upamiętniać redaktora Janusza Majkę, związanego przez niemal 40 lat z Polskim Radiem w Rzeszowie – zmarłego w lutym 2021 r. Najlepsze podcasty wyłoni 45-osobowe jury.
02.07.24, 09:55
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Łukasz Bielak redaktorem naczelnym wszystkich serwisów Grupy INFOR
Na początku lipca br. Łukasz Bielak stanął na czele wszystkich serwisów internetowych należących do Grupy INFOR.
01.07.24, 16:30
| internet » ludzie
Dariusz Dziduch redaktorem naczelnym BiznesInfo
Dariusz Dziduch objął funkcję naczelnego serwisu BiznesInfo (Iberion) w połowie czerwca br.
27.06.24, 14:15
| radio » informacje | internet » informacje
Mamy, tak jak jest. Anna Dereszowska gospodynią podcastu w Onet Audio i na Ofeminin.pl
W każdy piątek o godz. 20:00 w Onet Audio, na Ofeminin.pl oraz na popularnych platformach podcastowych można słuchać nowego podcastu Anny Dereszowskiej „Mamy, tak jak jest”. Podcast porusza tematy macierzyństwa i rodzicielstwa.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.