07.08.16, 18:00

Druga seria Polskich truckersów w Discovery Channel

Kadr z programu "Polscy truckersi"
Fot.: materiały prasowe

8 września br. w Discovery Channel pojawi się nowa seria programu „Polscy truckersi” o kierowcach ciężarówek.

W drugiej serii programu „Polscy truckersi” widzowie wejdą na nowe trasy m.in. z czarującymi bliźniaczkami - Małgosią i Moniką.  Niezwykłe dziewczyny, matki i truckerki, które wspierają się wzajemnie będąc w pracy, a także poza nią. Prywatnie są fankami motocykli i oczywiście podróżowania. Zawodowo zaś wożą przez pół Europy niebezpieczne materiały i tak jak każdy kierowca ciężarówek muszą stawić czoła wielu wyzwaniom. Dla sióstr bliźniaczek nie ma jednak rzeczy niemożliwych, bo wiedzą, że zawsze mogą na siebie liczyć.

W nowych odcinkach widzowie poznają również Lucjana. To kowboj i dżentelmen w jednym. W życiu wiele już przeszedł, ale z każdej opresji wychodził z klasą. To kierowca z ponad 40-letnim doświadczeniem, który stara się promować bezpieczną i kulturalną jazdę wśród młodszych kolegów po fachu. To polski „Don Kichot drogi”. Jego oczkiem w głowie jest Volvo inspirowane serią filmów „Piraci z Karaibów”. Styl Lucjana i jego ciężarówek doceniany jest na corocznych zlotach Master Truck pod Opolem, podczas których zawsze zdobywa nagrody.

Nowa twarz w „Polskich truckersach” to także 25 letni Czarek. Chłopak, który swoim samozaparciem i dążeniem do celu mógłby obdzielić kilka osób. Czarek nie ma lewej dłoni i prawego przedramienia, ale nie przeszkadza mu to w byciu kierowcą ciężarówki. Poza tym bierze udział w rajdach samochodowych i jest motocyklistą. Doskonale gotuje oraz precyzyjnie ceruje swoje ubrania. Jego postawa jest najlepszym przykładem, że dążąc do spełnienia swoich marzeń i realizacji największej pasji, jaką jest praca truckera można przełamywać wszelkie bariery i przeciwności losu.

Z 25 letnią Agatą, matką 4 letniej córeczki, przemierzymy Europę, przejeżdżając m.in. przez port w Calais we Francji. Jako jedna z wielu kierowców wożących cenne towary musi często stawiać tam czoła problemowi imigrantów, próbujących wdzierać się do ciężarówek. Ale czego się nie robi, aby spełnić marzenia o szczęśliwym domu dla swojego ukochanego dziecka. Dla Agaty zawód kierowcy ciężarówki to pasja, którą zaraziła się od ojca. Europejskie drogi poznawała już jako mała dziewczynka, towarzysząc mu w podróżach. Jak sama przyznaje, trudno jej sobie wyobrazić, że miałaby pracować w innym zawodzie.

W nowej serii nie zabraknie także bohaterów, którzy zdążyli już zaskarbić sobie dużą sympatię widzów. Helka i Snajper, bo to o nich mowa, to niezwykle charyzmatyczne i wesołe małżeństwo. Ta para nigdy się ze sobą nie nudzi, a przy okazji gwarantuje widzom wiele zaskakujących i momentami komicznych zwrotów akcji. W nowym sezonie czekają ich duże zmiany: nowy pracodawca, nowy samochód i nowe trasy.

W drugiej serii „Polscy truckersi” będzie można zobaczyć osiem godzinnych odcinków. Emisja pierwszego odcinka jest planowana na 8 września br., kolejne odcinki w każdy czwartek o godz. 22.00 tylko na kanale Discovery Channel.

Powtórki programu będzie można obejrzeć w: piątki od 9 września br. o 24.00, soboty od 10 września br. o 20.00, niedziele od 11 września br. o 13.00 i 23.00, wtorki od 13 września br. o 21.00 oraz czwartki od 15 września br. o 18.00.

Komentarze

Powiązane

16.05.24, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Nowy skład Komisji Etyki TVP
Władze Telewizji Polskiej SA w likwidacji powołały siedmioro nowych członków Komisji Etyki TVP XIV kadencji.
14.05.24, 23:50
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Śleboda. Ruszyły zdjęcia do nowego serialu SkyShowtime Original
Serwis SkyShowtime ogłosił rozpoczęcie zdjęć do nowej polskiej produkcji oryginalnej – "Śleboda". Produkcja jest serialową adaptacją popularnego etno-kryminału. W rolach głównych serialu Śleboda wystąpią Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek.
12.05.24, 12:00
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska ogłasza beneficjentów 31. akcji charytatywnej Reklama Dzieciom
Siedemdziesiąt organizacji i placówek zostało beneficjentami 31. akcji charytatywnej „Reklama Dzieciom”, organizowanej przez Telewizję Polską. Dochód ze specjalnego bloku reklamowego wyemitowanego 25 i 26 grudnia 2023 r. w TVP1, wyniósł  1 640 000 zł.  Akcję wsparło piętnastu  reklamodawców.
11.05.24, 20:32
| telewizja / VOD » informacje
Dodatkowe kanały Eurosportu w ofercie Play na czas igrzysk olimpijskich w Paryżu
Warner Bros Discovery w Polsce i Play ogłaszają współpracę, dzięki której abonenci platformy telewizyjnej Play zyskują dostęp do transmisji z Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 na ośmiu kanałach okazjonalnych Eurosportu. 
10.05.24, 13:00
| telewizja / VOD » ludzie
Isobel Yeung dołącza do CNN
Isobel Yeung zajęła stanowisko korespondentki międzynarodowej w biurze sieci CNN w Londynie. Znana ze swoich śledztw i przełomowych reportaży ze stref konfliktów na całym świecie, Yeung będzie relacjonować najważniejsze wydarzenia dla telewizyjnych i cyfrowych platform CNN.
10.05.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
1,7 mln widzów obejrzało transmisję 68. Konkursu Piosenki Eurowizji 2024 w TVP
We wtorek, 7 maja br. ponad 1,7 mln widzów przy udziałach na poziomie 16,5 proc. obejrzało w TVP1 i TVP Polonia pierwszy półfinał 68. Konkursu Piosenki Eurowizji 2024 z udziałem reprezentantki Polski.
10.05.24, 06:30
| telewizja / VOD » ludzie
Iwona Poreda-Łakomska w zespole programu Reporterzy (TVP1)
Iwona Poreda-Łakomska wzmocniła zespół programu interwencyjnego „Reporterzy” TVP1. Razem z Pawłem Gregorowiczem pokieruje pracą redakcji. Wesprze go w kreowaniu tematów reportaży poruszanych w programie i nadzorowaniu wydań.
09.05.24, 22:25
| telewizja / VOD » ludzie | reklama & PR » ludzie
Z telewizji do MediaMarktPolska. Maciej Dolega szefem PR i rzecznikiem prasowym
Na początku maja br. Maciej Dolega został szefem działu PR i rzecznikeim prasowym MediaMarkt Polska.
09.05.24, 16:45
| telewizja / VOD » informacje
Ruszyły castingi do nowych edycji programów The Voice
Twórcy programów "The Voice of Poland", "The Voice Senior" oraz "The Voice Kids" rozpoczęli poszukiwania nowych muzycznych talentów z całej Polski. Do nowych edycji talent show można zgłaszać się przez internet. 
09.05.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Hokejowe Mistrzostwa Świata w kanałach Polsat Sport. Nadawca szykuje widowiskową scenografię i rozbudowany program
10 maja br. ruszają Hokejowe Mistrzostwa Świata . Kanały z rodziny Polsat Sport pokażą wszystkie 64 mecze mistrzostw na żywo z polskim komentarzem. Transmisjom towarzyszyć będzie rozbudowany program studyjny z udziałem czołowych ekspertów, komentatorów oraz gwiazd hokeja.