Divante uruchomiło serwis Electronicbeats.pl dla T-Mobile

Electronicbeats.pl
Fot.:materiały prasowe

 

W serwisie Electronicbeats.pl można obejrzeć m.in. dedykowaną telewizję Electronic Beats TV oraz posłuchać wyselekcjonowanej muzyki. Treści uzupełniono newsami o tematyce muzycznej oraz lifestyle`owej oraz informacjami na temat imprez, którym patronuje T-Mobile.

W ramach współpracy z T-Mobile Divante opracowało funkcjonalny i graficzny projekt oraz wdrożyło serwis na platformie PimCore.

"ElectronicBeats.pl to bardzo ciekawy projekt ze względu na różnorodną grupę docelową. Od samego początku ważne było to, aby projekt był wizualnie świeży i atrakcyjny także dla młodszych odbiorców. Szybko rozpoczęliśmy więc projektowanie koncepcji w wersji graficznej - by zweryfikować koncept z użytkownikami końcowymi już w docelowej formie"- mówi Anna Radyno, Senior UX Designer z Divante.

Polska wersja serwisu jest oparta o open-sourcowy CMS PimCore. System został rozbudowany
o dedykowane moduły, m.in. integrację z serwisami muzycznymi (w tym Soundcloud) oraz API
do pobierania informacji z Social Media (we współpracy z Brand24).

"Praca z Divante  to czysta przyjemność, czujesz, że działasz z ludźmi doskonale znającymi się na swojej pracy. Powierzając im zadanie stworzenia serwisu dla młodego i jednocześnie wymagającego pokolenia, już po pierwszym spotkaniu wiedziałem, że zrobią to sprawnie i na najwyższym poziomie" - mówi Dominik Domański, szef projektu T-Mobile Electronic Beats.

Praca z Divante  to czysta przyjemność, czujesz, że działasz z ludźmi doskonale znającymi się na swojej pracy. Powierzając im zadanie stworzenia serwisu dla młodego i jednocześnie wymagającego pokolenia, już po pierwszym spotkaniu wiedziałem, że zrobią to sprawnie i na najwyższym poziomie - mówi Dominik Domański, szef projektu T-Mobile Electronic Beats.

Strona Electronicbeats.pl jest responsywna i przystosowana także do przeglądania na monitorach fullHD (do 1920px). W ramach współpracy Divante zapewnia także hosting i SLA dla serwisu.

Komentarze

Powiązane

20.05.24, 07:45
| radio » informacje | internet » informacje
Specjalny serwis Polskiego Radia z okazji Roku Melchiora Wańkowicza
Z okazji Roku Melchiora Wańkowicza i 80. rocznicy bitwy o Monte Cassino Polskie Radio przygotowało serwis specjalny montecassino.polskieradio.pl poświęcony jednemu z najwybitniejszych polskich reportażystów, korespondentowi wojennemu 2 Korpusu Polskiego – Melchiorowi Wańkowiczowi. 
12.05.24, 18:00
| internet » informacje
Zielony Onet poinformuje internautów na temat polityki klimatycznej w Polsce i na świecie
Ringier Axel Springer Polska uruchamia serwis internetowy, który ma na celu dostarczanie bieżących informacji w tematach związanych z ekologią, klimatem oraz szeroko rozumianą przyrodą. Zielony Onet jest bazą wiedzy na temat środowiska naturalnego – od reportaży i artykułów po raporty i analizy najnowszych badań naukowych.
10.05.24, 22:22
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Wszystko, co trzeba, kiedy potrzeba. Platformy OLX promue kategorię Wypożyczalnia
"Wszystko, co trzeba, kiedy potrzeba" - tak brzmi hasło najnowszej kampanii marki OLX. Projekt dotyczy reklamy kategorii w serwisie - Wypożyczalnia. Za koncepcję kreatywną i egzekucję kampanii odpowiada VML.
10.05.24, 15:30
| internet » ludzie | reklama & PR » ludzie
Łukasz Wyrzykowski dołącza do rankomat.pl. Pokieruje pracami Departamentu Marketingu
Na początku maja br. do zespołu zarządzającego porównywarki ubezpieczeń i produktów finansowych rankomat.pl dołączył Łukasz Wyrzykowski i objął stanowisko Chief Marketing Officer. Wtej roli będzie kierował pracami Departamentu Marketingu.
07.05.24, 14:45
| internet » informacje
Polska inspiruje Polskę. Mobilne studio Onetu odwiedzi 15 miast
Redakcja Onetu wyrusza ze studiem mobilnym i jedzie do najbardziej inspirujących miejsc w Polsce. Celem akcji jest pokazanie lokalnej pozytywnej Polski, w której dzięki zaangażowaniu lokalnej społeczności dzieją się ciekawe i inspirujące rzeczy. W ramach trzytygodniowej akcji, która ruszyła 6 maja i potrwa do 24 maja br., Onet odwiedzi w sumie 15 miejscowości na trzech trasach o łącznej długości 3,5 tys. kilometrów.
06.05.24, 08:30
| prasa » informacje | internet » informacje
KNF zatwierdziła prospekt PTWP. Grupa wejściem chce przejść na główny rynek GPW
Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt notowanej na NewConnect spółki PTWP, który został sporządzony w związku z zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu akcji serii A i B na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
06.05.24, 07:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Grupa PMPG Polskie Media: 47,2 mln zł przychodów ze sprzedaży w 2023 r. Firma chce rozwijać Orle Pióro i AWR Wprost
Holding mediowy PMPG Polskie Media opublikował wyniki za 2023 rok. Grupa wygenerowała 47,2 mln zł przychodów ze sprzedaży, a EBITDA oraz zysk netto osiągnęły wartość kolejno 2,6 i 2,4 mln zł.
24.04.24, 07:30
| internet » informacje
Interia wprowadza rolki wideo na mobilnej stronie głównej
Interia wprowadziła rolki wideo znane z mediów społecznościowych. Dzięki współpracy z Grupą Polsat Plus poza materiałami z własnych serwisów (m.in. Wydarzenia, Biznes, Sport, Geekweek i Pomponik.pl) zaprezentuje w nich fragmenty najlepszych programów stacji Wydarzenia 24.
20.04.24, 16:32
| internet » informacje
Jak tak, to Allegro. Platforma z nową odsłoną komunikacyjną
Allegro wprowadza nową strategię komunikacyjną. Idea kreatywna i hasło „Jak tak, to Allegro” mają skupiać się na różnorodności kategorii i szerokim wyborze produktów na platformie, które odzwierciedlają codzienne potrzeby, wyzwania i plany  współczesnych konsumentów.
20.04.24, 08:00
| internet » informacje
Onet ruszył z czwartą edycją akcji - Niech Żyje Planeta. Partnerem głównym akcji został Electrolux
Najnowsza edycja inicjatywy "Niech Żyje Planeta" kładzie nacisk na cztery żywioły: powietrze, wodę, ziemię i ogień. Każda z tych kampanii tematycznych, realizowanych w ramach akcji, zaplanowana jest na okres dwóch lub trzech miesięcy i zostanie zakończona raportem udostępnionym online. Centralnym motywem tej inicjatywy pozostaje niezmiennie ekologia.