05.06.07, 22:14

nSport rozpoczyna cykl debat o sporcie

Debata podsumowująca sezon piłkarski 2006/2007 rozpocznie cykl dyskusji o sporcie na antenie nSport.
Debata podsumowująca sezon piłkarski 2006/2007 rozpocznie cykl dyskusji o sporcie na antenie nSport. Gośćmi pierwszego panelu, który będzie można zobaczyć już w sobotę 9 czerwca o godz. 20.30, są znani dziennikarze specjalizujący się w tematyce piłkarskiej: Janusz Basałaj, Krzysztof Guzowski, Robert Zieliński oraz Przemysław Rudzki, Maciej Szmigielski i Łukasz Cielemęcki. Debatę o aktualnym stanie polskiego futbolu prowadzą dziennikarze nSport Grzegorz Kalinowski i Piotr Salak.

Specjalny, półtoragodzinny panel podsumowujący najważniejsze wydarzenia minionego sezonu piłkarskiego będzie pierwszym programem z cyklu dyskusji o aktualnych, nurtujących kibiców sprawach sportu. „W najbliższych miesiącach pokażemy na antenie nSport kolejne debaty – poruszymy zagadnienia związane z różnymi dyscyplinami” – poinformował szef nSport Grzegorz Płaza. „Jako kanał opiniotwórczy bardzo często zapraszamy ekspertów, gościła już u nas ponad setka osobistości ze środowiska sportu, w tym dziennikarzy różnych mediów” – dodał.

„W nSport można obecnie oglądać kilkanaście programów publicystycznych poświęconych różnym dyscyplinom sportu. Rozpoczynając w czerwcu cykl debat, chcemy wzbogacić tę ofertę. Debata poświęcona minionemu sezonowi piłkarskiemu i problemom naszego futbolu jest zatem naszym zaproszeniem do bardziej ożywionej dyskusji na ważkie tematy dotyczące współczesnego sportu” – powiedział Płaza.

Składający się z trzech części tematycznych panel poświęcony piłce nożnej odbył się w ekskluzywnym warszawskim klubie Platinium. Transmisja dyskusji odbędzie się na antenie nSport już w sobotę 9 czerwca o godz. 20.30.

Panel nSport „Podsumowanie sezonu piłkarskiego 2006/2007”: Sobota, 9 czerwca, godz. 20.30.

Komentarze

Powiązane

15.04.24, 05:00
| telewizja / VOD » informacje
Atak na Izrael: TVP INFO i Polsat News nie zdały egzaminu. TVN24 i TV Republika z najdłuższym programem na żywo
Polskie kanały informacyjne szeroko informowały o wystrzeleniu przez irańską armię w kierunku Izraela drony i pociski. Jednak nie wszystkie zdecydowały się nadawać „na żywo” program nocą.
12.04.24, 13:00
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Warner Bros Discovery oraz Mennica Gdańska wprowadzają na rynek kolekcjonerskie monety „Rick and Morty”
9 kwietnia br. swoją premierę miała moneta kolekcjonerska, która powstała dzięki współpracy Mennicy Gdańskiej z Warner Bros Discovery Global Consumer Products. W ramach umowy licencyjnej, Mennica Gdańska wprowadza na rynek numizmat z bohaterami animowanego serialu komediowego “Rick i Morty”.
12.04.24, 10:00
| telewizja / VOD » seriale
Minuta ciszy 2. Ruszyły zdjęcia do kontynuacji serialu CANAL+
Rozpoczęły się zdjęcia do dalszej historii Mietka Zasady, emerytowanego listonosza, który zakłada dom pogrzebowy. Za reżyserię ponownie odpowiada Jacek Lusiński, który wraz z Szymonem Augustyniakiem jest również autorem scenariusza.
12.04.24, 07:40
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Kino Polska w 2023 r.: zysk netto powyżej 50 mln zł
Na koniec 2023 r. Grupa Kino Polska odnotowała przychody na poziomie 294,2 mln zł (+3,3 proc. r/r), głównie za sprawą wzrostu przychodów z nadawania kanałów płatnych i sprzedaży praw licencyjnych. Zysk netto Grupy wyniósł 51,9 mln zł (+8,8 proc. r/r).
11.04.24, 16:15
| telewizja / VOD » seriale
Królowie. Ruszą zdjęcia do nowego serialu historycznego TVP
Rozpoczęły się zdjęcia do serialu historycznego TVP „Królowie”. Tytułowe role grają: Michał Kaszyński (Kazimierz Jagiellończyk) i Krzysztof Świłpa (Władysław Warneńczyk). Produkcja opowiada o synach Jagiełły, ostatnich władcach średniowiecznej Polski.
11.04.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
HISTORY Channel w Bułgarii rusza ze sprzedażą reklam
Od 9 kwietnia br. A+E Networks EMEA uruchomiło sprzedaż czasu reklamowego na HISTORY Channel w Bułgarii.
10.04.24, 13:50
| telewizja / VOD » informacje | kultura » muzyka
Bo źródło wciąż bije… Koncert poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w TVP1
W środę, 10 kwietnia br. o godz. 21:10 w TVP1 zostanie wyemitowany koncert „Bo źródło wciąż bije…” poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w 20. rocznicę jego śmierci. W repertuarze znajdą się słynne utwory artysty w interpretacji, m.in.: Jacka Wójcickiego, Katarzyny Dąbrowskiej, Janusza Radka, Krzysztofa Iwaneczki czy Krzysztofa Szczepaniaka. Koncert zrealizowano w industrialnych wnętrzach Stoczni Gdańskiej.
09.04.24, 14:45
| telewizja / VOD » informacje
MWE Networks: TVC Super i Szlagier TV już działają
Grupa MWE Networks uruchomiła dwa nowe kanały - TVC Super i Szlagier TV. Stacje będą szeroko dystrybuowane.
09.04.24, 12:39
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska już formalnie postawiona w stan likwidacji. Jest wpis do KRS
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy wpisał do Krajowego Rejestru Sądowego Daniela Gorgosza jako likwidatora. Do KRS zostało wpisane postawienie Telewizji Polskiej w stan likwidacji.
09.04.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Kanały z portfolio A+E Network z większym zasięgiem w Polsce
W ostatnich miesiącach marki telewizyjne z portfolio A+E Networks – HISTORY Channel, HISTORY2 oraz Crime+Investigation Polsat, poszerzyły swój zasięg w Polsce o prawie 100 tys. dodatkowych gospodarstw domowych.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy