29.04.16, 18:00
Ciało niepedagogiczne w TNT
TNT rozpoczyna emisję nowego serialu komediowego „Ciało niepedagogiczne”. Emisję premierowego odcinka zaplanowano na 9 maja br.
Akcja „Ciała niepedagogicznego” toczy się w fikcyjnej szkole w amerykańskim stanie Colorado - Smoot High. Urzędujący w niej nauczyciele nie do końca spełniają się w roli pedagogów. Loren Payton (Adam Cayton-Holland) bez powodzenia naucza swoich uczniów języka hiszpańskiego. Sarkastyczny mężczyzna jest do szaleństwa zakochany w zadziornej bibliotekarce, Abbey Logan (Maria Thayer), której głównym obowiązkiem jest zmazywanie sprośnych rysunków z okładek książek. Billy Shoemaker (Ben Roy) to historyk z mnóstwem kolorowych tatuaży i punk-rockową przeszłością. Z kolei Andy Fairbell (Andrew Orvedahl) jest nauczycielem wychowania fizycznego zmagającym się ze skutkami zbyt wielu uderzeń piłką w głowę. To niecodzienne grono uzupełnia sekretarka Tammy (Sonya Eddy). Nad wszystkim bezskutecznie usiłuje zapanować dyrektor Quinn (Rory Scovel), zdający się wciąż tkwić na skraju załamania nerwowego.
Stałą obsadę serialu uzupełniają gościnne występy gwiazd. W premierowych odcinkach będzie mozna zobaczyć, m.in.: Sarah-Michelle Gellar („Buffy: Postrach wampirów”), Petera Stormare’a („Fargo”) oraz Michaela Madsena („Nienawistna ósemka”).
Premiera pierwszego sezonu „Ciała niepedagogicznego” odbędzie się 9 maja br. o 20:05 na antenie TNT. Emisja premierowych odcinków serialu zaplanowano na kolejne poniedziałki o godz. 20:05.
Stanowisko ds. promocji i komunikacji
Muzeum – Miejsce Pamięci KL Plaszow w Krakowie. Niemiecki nazistowski obóz pracy i obóz koncentracyjny (1942-1945) (w organizacji) | Kraków
Przejdź do ofertyKierownik Działu Komunikacja Społeczna i Promocja
Regionalny Instytut Kultury im. Wojciecha Korfantego | Katowice
Przejdź do ofertySpecjalistka/Specjalista ds. promocji i obsługi widowni
Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera | Warszawa
Przejdź do ofertyKonferencja Digital Gamechangers — Harbingers Data: 3 października 2024 Miejsce: Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie.
Od wirtualnej rozrywki i (nie)etycznych zagrywek w marketingu po historie opowiedziane za pomocą liczb. Ruszyły zapisy na pierwszy tej jesieni webinar w ramach cyklu DIMAQ Voice.
Komentarze