02.05.16, 12:00

Wystartowała kampania Disneya #RuszajsiezDisneyJunior

Logo kampanii
Fot.: materiały prasowe

Disney Polska ogłosił start kampanii promującej zdrowy styl życia i budowanie zdrowych nawyków wśród dzieci i rodzin. W specjalnym spocie wizerunkowym wystąpi reprezentantka Polski, olimpijka i wielokrotna mistrzyni w siatkówce – Małgorzata Glinka.

Kampania #RuszajsiezDisneyJunior jest częścią globalnego zaangażowania The Walt Disney Company w promocję zdrowego stylu życia poprzez zabawę, kreatywność i wykorzystanie ulubionych postaci Disneya, dzięki którym całe rodziny inspirowane są do zdrowych wyborów.

Spot z udziałem Małgorzaty Glinki będzie emitowany w Disney Junior, mediach społecznościowych i pozostałych mediach własnych.  Wspierać go będzie trzydzieści minifilmów prezentujących ćwiczące dzieci, którym towarzyszyć będą najpopularniejsze postaci z Disney Junior. Filmiki będą emitowane podczas specjalnego bloku programowego od poniedziałku do piątku między odcinkami ulubionych seriali i programów Disney Junior.

Kampania obejmuje też współpracę z łyżwiarką figurową Agnieszką Dąbrowską-Perzyną oraz dietetyczką i autorką popularnych książek kucharskich Katarzyna Błażejewską-Stuhr. Ich wskazówki dotyczące zdrowego stylu życia i pomysły na zabawy mają na celu wykreowanie dobrych nawyków u dzieci oraz ich rodzin i będą dostępne na dedykowanej stronie ruszjasie.disney.pl. Rodzice będą tam mogli znaleźć wiele wskazówek i porad zainspirowanych postaciami Disneya. Partnerem kampanii #RuszajsiezDisneyJunior jest Wydawnictwo Zielona Sowa.

Kampania #RuszajsiezDisneyJunior kontynuuje zaangażowanie Disneya, inspirując polskie rodziny, by były aktywne i żyły zdrowo. W 2006 roku Disney był pierwszą globalną firmą mediową, która określiła dokładne wytyczne żywieniowe obejmujące warunki współpracy z partnerami, aby korzystając z siły marki oraz popularnych postaci, stworzyć produkty oparte na zbalansowanej diecie dzieci. W 2014 roku Disney współpracował z Centrum Edukacji Obywatelskiej w ramach kampanii WF z klasą, zachęcając dzieci do udziału w szkolnych zajęciach wychowania fizycznego.

Pod koniec 2014 roku Disney Polska wraz z sześcioma innymi nadawcami podpisał porozumienie o samoregulacji, zobowiązując się, że audycjom w Disney Channel, Disney XD oraz Disney Junior nie będą towarzyszyć reklamy tzw. niezdrowej żywności. W 2015 roku kanał Disney Junior Polska wyprodukował program „Ruszaj się z Mikim i przyjaciółmi”, w którym przedszkolaki wraz z Myszką Miki zachęcają dzieci do wspólnego tańca. Od 2014 roku Disney XD jest jednym z partnerów inicjatyw sportowych Volleymania i Basketmania, promujących siatkówkę i koszykówkę wśród dzieci szkolnych. Jednocześnie od trzech lat Disney Polska wspiera inicjatywę „Nadzieja na Mundial”, promującą piłkę nożną wśród dzieci i młodzieży z domów dziecka.

Komentarze

Powiązane

20.02.24, 19:54
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Electrolux głównym partnerem MasterChef Nastolatki. Uczestnicy będą korzystać ze sprzętu marki
Electrolux, producent sprzętu gospodarstwa domowego, jest głównym sponsorem programu „MasterChef Nastolatki” (TVN) – nowej wersji kulinarnego talent-show.
20.02.24, 15:30
| reklama & PR » ludzie
Wojciech Borowski i Krzysztof Kawa inwestują w AI. W ramach Grupy 45Avenue powstaje firma 45AI
Wojciech Borowski, Group CEO McCANN Poland oraz Krzysztof Kawa, Group CFO 45Avenue, ogłosili powstanie firmy 45AI. Nowa spółka ma specjalizować się w produktach marketingowych oraz rozwiązaniach opartych na technologii AI, dedykowanych dla firm z kategorii Enterprise w Polsce i za granicą.
20.02.24, 09:42
| reklama & PR » informacje
Agencja Garden of Words współpracuje z Da Grasso
Agencja Garden of Words rozpoczęła współpracę z siecią pizzerii Da Grasso. Główne działania agencji mają koncentrować się na opracowaniu i wdrożeniu kompleksowej strategii komunikacji, obejmującej obszary biznesowe i lifestyle’owe.
19.02.24, 21:50
| reklama & PR » informacje
Bezpieczniki TAURONA. Włącz dla dobra dziecka. TAURON Dystrybucja wybiera NAV
Przez kolejne trzy lata NAV agency będzie odpowiedzialna, wspólnie z zespołem TAURON Dystrybucji, za kompleksowy rozwój metodyczny platformy edukacyjnej, której najważniejszym celem jest przekazywanie zasad bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych.
19.02.24, 20:31
| reklama & PR » informacje
Jestem na miejscu. Wola Park rusza z kampanią promującą Ogrody Ulricha
19 lutego 2024 r. rozpoczęła kampanię reklamową promującą Ogrody Ulricha należące do Wola Parku. Kampania prowadzona pod hasłem „Jestem na miejscu”, będzie realizowana online, jak i w formie nośników wielkoformatowych.
19.02.24, 19:13
| reklama & PR » informacje
Infoshare rozszerza współpracę z Agencją Ro
Agencja Ro, partner strategiczny Infoshare - konferencji łączącej biznes, startupy i najnowsze technologie, rozszerza zakres działań komunikacyjnych na kolejne wydarzenia dla branży IT.
19.02.24, 10:30
| reklama & PR » ludzie
10 osób wzmocni biuro reklamy Iberionu
Pion sprzedaży i marketingu Iberionu zostanie wzmocniony o dziesięć nowych osób. Zmiany są elementem przebudowy biura reklamy, za które od drugiej połowy 2023 r. odpowiada wiceprezes spółki, Maksymilian Tomanek.
19.02.24, 10:30
| reklama & PR » ludzie
Ula Zdunek Dyrektorką Zarządzającą agencją mediową Mido
Ula Zdunek objeła stanowisko Dyrektorki Zarządzającej agencji mediowej Mido (KEINO Grupa).
19.02.24, 09:30
| internet » badania rynku | reklama & PR » informacje
Ponad 450 osób przeszkolonych z badania Mediapanel
W 2023 r. firmy Gemius i Polskie Badania Internetu uruchomiły szkolenia z badania Mediapanel, przeznaczone dla podmiotów z branży medialnej. W pierwszym etapie szkoleń, w okresie od września 2023 r. do stycznia 2024 r. wzięło w nich udział ponad 450 osób.
19.02.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Benefit Systems z nową identyfikacją graficzną i cyklem wideocastów prowadzonych przez Jarosława Kuźniara
Benefit Systems – twórca programu MultiSport – odświeżył identyfikacją wizualną i strategią produktową. W ramach specjalnej serii podcastów, prowadzący - Jarosław Kuźniar w towarzystwie ekspertów, poruszają temat wellbeingu, motywacji i nowoczesnych technologii wspierających pracowników i pracodawców.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Zakopiańskie Centrum Kultury | inne

Przejdź do oferty

specjalista ds.promocji i PR

Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Galeria Sztuki w Legnicy | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.03.24

Do zdobycia jeden zestaw.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

16 marca 2024 r., Dom Towarowy Braci Jabłkowskich w Warszawie.