13.10.15, 02:00

Gratka.pl zmienia się

Logo serwisu
Fot.: materiały prasowe

Serwis ogłoszeniowy Gratka.pl (Polska Press Grupy) wprowadza nowe logo i wygląd strony. Wszystkie serwisy tematyczne Gratki – dom, praca, moto oraz serwis ogłoszeń drobnych Alegratka.pl będą skupione pod jedną, wspólną marką Gratka.

Nowy logotyp i nowy wygląd serwisu to zapowiedź zmian. Ujednolicenie serwisów ma na celu wzmocnienie marki Gratka na rynku ogłoszeń online.

Rozwój segmentu ogłoszeń online ma dla Polska Press Grupy strategiczne znaczenie. Gratka to nasza marka premium i będziemy wzmacniać jej pozycję wykorzystując także potencjał naszych mediów na rynkach regionalnych” – mówi Magdalena Chudzikiewicz, członek zarządu Polska Press Grupy, odpowiedzialna za obszar Internetu i nowych technologii.

Nowa, odmieniona Gratka, to serwis z trzema kategoriami głównymi: nieruchomości, motoryzacja, praca, uzupełnionymi ofertą ogłoszeń drobnych. Serwis ogłoszeń drobnych Alegratka.pl zmienia nazwę na Gratka.pl.

Wraz z nowym logotypem odświeżono layout stron wszystkich serwisów Gratki: moto, dom, praca oraz ogłoszenia drobne i wprowadzono nową identyfikację wizualną marki Gratka, opierającą się na wpisaniu logotypu w obiekty charakterystyczne dla każdej z kategorii serwisu.

Na przedmiotach symbolizujących poszczególne kategorie serwisu umieściliśmy unikalną typografię, tworząc tym samym bardzo dynamiczną i nowoczesną identyfikację. Kanapa, samochód, czy łóżeczko dla dziecka oznakowane Gratką w bardzo przejrzysty sposób podkreślają mnogość oferty serwisu. Pozwala to oddać specyfikę serwisu Gratka, w którym codziennie pojawiają się nowe ogłoszenia” – mówi Jacek Makowski, dyrektor nowych produktów ogłoszeniowych Polska Press Grupy, szef projektu rebrandingu Gratki.

Zmiany na Gratka.pl oprócz serwisu internetowego obejmują również wersje mobilne oraz aplikacje dom.gratka.pl i alegratka.pl na Android, iOS oraz Windows Phone 8.

Za nowe projekty graficzne i identyfikację wizualną marki Gratka odpowiada agencja White Cat Studio.

Komentarze

Powiązane

19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
17.07.24, 11:21
| internet » informacje
Iberion wygasi trzy serwisy, ale ich treści mają wzmocnić inne produkty grupy
Grupa Iberion wprowadza zmiany w swoim portfolio. Iberion wygasi trzy serwisy, ale ich treści mają być rozwijane w ramach pozostałych produktów firmy.
16.07.24, 16:00
| internet » informacje
Interia partnerem 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych
Interia została partnerem 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Plebiscyt „Diamentowe Lwiątka” wyłoni najlepszy polski film dla młodego widza. 
16.07.24, 08:30
| internet » informacje
Będą ostrzegać przed burzami. Gazeta.pl i Polscy Łowcy Burz przygotują specjalne alerty pogodowe
Gazeta.pl rozpoczyna w trakcie wakacji współpracę ze specjalistami ze Stowarzyszenia Skywarn Polska znanymi jako Polscy Łowcy Burz. Eksperci od ekstremalnych zjawisk pogodowych przygotują alerty pogodowe, związane m.in. z frontami burzowymi.
13.07.24, 16:00
| internet » informacje
Podcast „WojewódzkiKędzierski” w wakacyjnej odsłonie
Wakacyjne wydanie podcastu „WojewódzkiKędzierski” rusza w poniedziałek, 15 lipca br. Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski będą rozmawiać z artystami muzycznymi.
09.07.24, 23:41
| internet » informacje
Karoliną Walczowska gospodynią formatu Onet Wakacje
Od lipca br. na stronie głównej Onetu pojawia się nowy program „Onet Wakacje” z Karoliną Walczowską w roli prowadzącej. Program jest emitowany w każdy piątek o godz. 12.00 na Onet.pl i jest częścią cyklu redakcyjnego „Onet Wakacje”, który przez całe wakacje pojawia się na stronie głównej Onetu.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
06.07.24, 23:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem. II sezon formatu w Onecie
W niedzielę, 30 czerwca br. o godz. 10:00 na stronie głównej Onet.pl i na kanale YouTube Onet On Tour pojawił się premierowy odcinek II sezonu programu „Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem”. Dziennikarz pokaże internautom Dalmację.
03.07.24, 19:00
| internet » informacje
Żyjemy tenisem! Interia relacjonuje Wimbledon
Interia na bieżąco będzie relacjonować Wimbledonem. Artur Gac, wysłannik portalu, przekazywać będzie informacje prosto z Londynu. Ofensywę medialną Interii ma wzmocnić kolejna odsłona kampanii „Żyjemy sportem”.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.