29.07.15, 21:00

Świetne wyniki 4FUN APP

Materiał promocyjny aplikację
fot. materiały prasowe

Ponad 130 tysięcy pobrań na telefony i tablety z systemem Android i iOS to wynik aplikacji second screen 4FUN APP dla kanałów telewizyjnych.

Aplikacja obsługuje trzy kanały muzyczne 4FUN Media – 4FUN TV, 4FUN FIT&DANCE oraz 4FUN HITS i prezentuje kontent rozszerzony dla materiałów prezentowany w danym momencie w telewizji oraz tego, co wydarzy się za chwilę.

Użytkownicy mogą dzięki niej wysyłać swoje selfie na antenę, dedykować piosenki bliskim osobom i nagrywać krótkie wideo z zapowiedziami teledysków, czy komentarzami na inne tematy. Lajki przyznawane wideoklipom na żywo przez telewidzów są brane pod uwagę, przy budowaniu plejlist kanału muzycznego.

"Każdy użytkownik dostaje powiadomienie, kiedy jego wideo, wypowiedź, czy zdjęcie pojawi się w TV. Informację tę może natychmiast udostępnić swoim znajomym w mediach społecznościowych. Widz może w związku z tym stać się gwiazdą telewizji i wypromować w sieci" - mówi Łukasz Modzlewski, Digital Media Director.

Widz telewizji muzycznej może ponadto włączyć powiadomienia o ulubionych wideoklipach, czy programach, których nie chce przegapić, dzięki czemu dostanie powiadomienie na 5 minut przed emisją. Na czacie w aplikacji może również rozmawiać z innymi oglądającymi, na temat programu i komunikować się z gwiazdami stacji. Dla każdego teledysku prezentowana jest informacja wraz z tekstem karaoke.

Oprócz zabawy dla widzów, aplikacja jest również potężnym narzędziem marketingowym dla nadawcy i jego partnerów. Zapewnia lokowanie produktów i usług klienta w hybrydowej ofercie MOBILE / TV / SOCIAL MEDIA oraz dotarcie do profilowanej, aktywnej bazy użytkowników. Premiowanie aktywności widzów, również pod kątem udostępniania treści, pozwala na rozprzestrzenianie się wiralowej informacji w sieci.

Komentarze

Powiązane

15.03.24, 20:00
| biznes i technologie » informacje
Browar Pilsweizer wprowadza na rynek piwa w krachlach. To drugi taki browar w Polsce
Browar Pilsweizer wprowadza na rynek linię „piw góralskich” w krachlach (grube brązowe butelki, z kabłąkowym zamknięciem i białym korkiem). W luksusowych opakowaniach browar będzie na razie sprzedawał trzy swoje piwa.
13.03.24, 09:59
| biznes i technologie » informacje
Innowacje w olejach samochodowych: Jak nowe technologie poprawiają wydajność silnika
Rozwój technologiczny odgrywa kluczową rolę w każdej dziedzinie życia, a przemysł motoryzacyjny nie jest wyjątkiem. Szczególną uwagę poświęca się innowacjom w zakresie olejów samochodowych, które są niezbędne dla wydajności i trwałości silników. ARTYKUŁ SPONSOROWANY
03.03.24, 13:00
| biznes i technologie » informacje
Polacy pokochali automaty paczkowe
W ciągu ostatnich dwóch lat rynek automatów paczkowych w Polsce przeszedł znaczącą transformację. W tym roku ich liczba może przekroczyć aż 45 tys. takich urządzeń.
02.02.24, 19:30
| biznes i technologie » informacje
5G na nowych częstotliwościach w Play
Sieć Play uruchamia sieć 5G na nowych częstotliwościach 3500-3600 MHz. Operator uzyskał pierwsze pozwolenia radiowe na użytkowanie pasma C od Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Nowe zasoby mają pozwolić znacznie zwiększyć pojemność oraz prędkość sieci nowej generacji do 1 Gb/s.
20.01.24, 08:00
| biznes i technologie » informacje
Irina Lipczyk-Kolakovska z e-muzyka w zarządzie Merlin
Merlin, organizacja będąca partnerem dla niezależnych firm zajmujących się licencjonowaniem muzyki cyfrowej, ogłosiła nowego zarządu i powitaniem sześciu nowych członków. Wśród nich jest przedstawicielka firmy e-muzyka.
13.01.24, 21:00
| biznes i technologie » informacje
Polski Ład wykończył mikroprzedsiębiorców. Andrzej Sadowski: doszło do dramatycznej zapaści w planowaniu przyszłości w gospodarce
Zdaniem ekonomistów, Polski Ład był skokowym wzrostem i ciężarów nałożonych na przedsiębiorców, jak również dodatkowych obowiązków biurokratycznych.
13.01.24, 17:00
| biznes i technologie » informacje
Miniaturowa wersja sklepu Kaufland w kolekcji klocków PLAYMOBIL
W świątecznej ofercie Kaufland pojawiła się unikatoa kolekcja klocków PLAYMOBIL odwzorowująca sklep Kaufland,. Oprócz zabawkowych produktów, wózków i koszyków, miniaturowy market może również posiadać piekarnię, stoisko z owocami i warzywami.
12.01.24, 07:45
| internet » ludzie | biznes i technologie » informacje
Christopher Biedermann zostanie CFO w Fiberhost
1 lutego br. funkcję CFO w spółce Fiberhost obejmie Christopher Biedermann. Na stanowisku CEO pozostaje Marta Wojciechowska oraz w roli COO/CTO Krzysztof Jaskólski.
08.01.24, 21:00
| biznes i technologie » informacje
ORLEN przejmuje stacje paliw w Austrii
ORLEN sfinalizował zakup 100 proc. udziałów w spółce Doppler Energie zarządzającej 267 stacjami paliw w Austrii. Dzięki transakcji spółka posiada blisko 3,5 tysiąca stacji paliw w siedmiu krajach w Europie. Koncern rozważa dalsze akwizycje w regionie oraz działania, które pozwolą mu dołączyć do grona liderów w obszarze elektromobilności na austriackim rynku.
07.01.24, 20:43
| biznes i technologie » informacje
Dealz ma już trzysta sklepów na polskim rynku
Sieć Dealz (Pepco Group) w grudniu 2023r., otworzyła w Bytomiu swój 300. sklep w Polsce.
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy