23.07.15, 21:00

Dekoral zaprasza na drugą edycję Kolorowej Polski

Plakat wydarzenia
fot. materiały prasowe

Na jaki kolor pomalować kuchnię i w jakiej tonacji urządzić łazienkę?  Jak odkryć jakie kolory najlepiej pasują do dwojga ludzi? Dzięki Dekoral, w weekend 24-26 lipca br. w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie, poprzez badanie encefalografem mierzącym aktywność fal mózgowych każdy będzie mógł dowiedzieć się, jakie barwy łączą go z drugą osobą.

W zeszłym roku, w ramach pierwszej edycji akcji Kolorowa Polska przygotowanej przez Dekoral, w CH Magnolia we Wrocławiu oraz na Dworcu Centralnym w Warszawie pojawił się ogromny mieniący się kolorami, sześcienny obiekt. Był to tzw. Kubik – urządzenie sprzężone z encefalografem (EEG) , którego zadaniem jest prezentacja koloru emocjonalnego, badanej przez EEG osoby. Specjalnie stworzony algorytm, pozwalał na to by Kubik rozświetlił się kolorem z palety Dekoral, który najlepiej odpowiadał aktualnym uczuciom badanej osoby.

W tym roku Kubik pojawi się w CH Blue City. Tym razem jednak, Dekoral do udziału w badaniu zaprasza pary osób o różnym stopniu pokrewieństwa. W ramach drugiej edycji akcji Kolorowa Polska, Dekoral koncentruje się na połączeniach kolorystycznych i chce pomóc Polakom w tym, by lepiej dobierać kolory we wnętrzach.

Jak będzie wyglądać badanie z wykorzystaniem Kubika? Zmodyfikowany algorytm przeanalizuje dane z badania encefalograficznego dwóch osób i przedstawi ich idealne połączenie kolorystyczne. W ostatnim etapie badani określą, jakie relacje ich łączą. Dzięki temu będzie możliwość porównania swoich zestawień kolorystycznych z innymi parami, które wzięły udział w akcji.

Możliwość sprawdzenia połączenia kolorystycznego z partnerem, przyjaciółką, babcią czy z nawet dopiero co poznaną osobą, to nie jedyna atrakcja, jaką przewidziano w ramach weekendu z Kolorową Polską. Osoby, które zechcą sprawdzić swoje wyczucie kolorystyczne, będą mogły wziąć udział w konkursie polegającym na dopasowaniu kolorów z palety Dekoral odpowiednio do ich nazw. Na zwycięzcę konkursu, który uzyska najlepszy wynik będzie czekać iPhone 5C.

Komentarze

Powiązane

19.07.24, 09:30
| reklama & PR » informacje
STS przedłużył kontrakt sponsorski z Koroną Kielce
STS i Korona Kielce kontynuują współpracę. Umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2024/2025 z możliwością przedłużenia na kolejne lata. 
19.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Energa Obrót z kampanią świadomościowo-produktową. Moc równowagi w Twoim ekosystemie
Energa Obrót rozpoczęła 15 lipca br. nową kampanię świadomościowo-produktową pod hasłem Moc równowagi w Twoim ekosystemie.
19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
19.07.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Hand Made stworzył kampanię dla Monster Munch
Agencja Hand Made realizuje loterię dla Monster Munch, marki z portfolio Lorenza. Hasło akcji to “Rower dobry dla ducha”.
 
18.07.24, 19:21
| reklama & PR » informacje
PZU Sponsorem Oficjalnym 81. Tour de Pologne
PZU został Sponsorem Oficjalnym tegorocznej edycji Tour de Pologne, w tym klasyfikacji górskiej. Firma wspiera także Tour de Pologne Junior. 
18.07.24, 17:44
| reklama & PR » informacje
Green Caffè Nero promuje letnią ofertę
Marka Green Caffè Nero wystartowała z działaniami reklamowymi, które mają promować letnią ofertę kawiarni. Działania promocyjne obejmują spot reklamowy emitowany w sieci kin niezależnych oraz działania digitalowe. Motywem przewodnim kampanii jest lato w mieście.
18.07.24, 15:30
| reklama & PR » informacje
Tak smakuje kino. Kampania Cinema City na Spotify
Polski oddział Aleph Group (dawniej Httpool by Aleph) przygotował z myślą o Spotify kampanię pt. „Tak smakuje kino” dla Cinema City.
18.07.24, 11:30
| reklama & PR » ludzie
Agata Bieniek awansowała zarządzanie polskim zespołem marketingu Bolt
Agata Bieniek objęła stanowisko Marketing Manager Bolt w Polsce i zarządza zespołem marketingu w polskiej siedzibie firmy oraz odpowiada za lokalne działania marki.
18.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Superbet zwiększa zaangażowanie w Górnika Zabrze
W ramach nowej umowy między Superbet a Górnikiem Zabrze, logo bukmachera znajdzie się na froncie koszulki klubu. 
18.07.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Streetcom pracuje dla marki Luksja
Streetcom zrealizuje kampanię product seeding dla marki Luksja. Działania wspierające zostały zaplanowane do końca sierpnia br.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.