23.06.15, 17:00

WP Radar. Nowa aplikacja Grupy WP

WP
Wygląd aplikacji, fot. materiały prasowe

WP Radar to nowa aplikacja Grupy WP na Androida, która umożliwia łatwy i szybki dostęp do aktualnych kuponów, rabatów oraz wyprzedaży na terenie całej Polski. W opracowaniu jest też wersja na iOS.

Intuicyjny interfejs, za pomocą którego w prosty sposób można sprawdzać promocje oraz zniżki, umożliwia przeglądanie ich w 10 kategoriach (m.in. Biżuteria i akcesoria, Dom i wnętrze, Moda damska) w wybranych przez użytkownika obiektach handlowych. W tej chwili jest ich ponad 350. Aplikacja grupuje też kupony dostępne w prasie, m.in. w takich tytułach jak „Wysokie Obcasy”, „Twój Styl”, „Glamour” oraz „Avanti”.

"WP Radar jest odpowiedzią na szybko zmieniający się rynek informacji zakupowej, gdzie użytkownik coraz częściej sięga po smartfon, by dowiedzieć się, gdzie czekają go interesujące okazje, promocje i przeceny. Chcemy tą aplikacją uzupełnić ofertę produktu reklamowego mobile, adresując szczególnie potrzeby klientów z dużą liczbą punktów detalicznych" – mówi Piotr Rytel, Product Manager Obszaru Mobile.

W opisie każdego kuponu znaleźć można warunki promocji i czas jej trwania. Aplikacja prezentuje zniżki produktów najpopularniejszych w Polsce marek, m.in.: Reserved, Zara, H&M, Venezia, C&A, CCC, Rossman, Cubus, Duka, Tally Weijl, Cropp, Lavard, Tchibo oraz Douglas.

Dzięki usłudze geolokalizacji korzystający z aplikacji od razu sprawdzi kupony, z których może skorzystać w sklepach położonych w najbliższej okolicy.  Kolejną przydatną funkcją jest zakładka „Ulubione” – opcja zachowywania intersujących kuponów tak, by wykorzystać je w późniejszym, bardziej dogodnym terminie. Informacją o atrakcyjnych okazjach można w łatwy sposób dzielić się z bliskimi.

Aplikacja WP Radar nie wymaga dodatkowej rejestracji, wystarczy pobrać ją za darmo na telefon lub urządzenie mobilne działające pod systemem operacyjnym Android. Funkcjonalności WP Radar będą stale rozwijane.

Komentarze

Powiązane

17.02.24, 12:00
| internet » informacje | kultura » informacje
Rusza ósma edycja Plebiscytu O!Lśnienia – Nagród Kulturalnych Onetu i Miasta Krakowa
Po raz ósmy zostaną przyznane O!Lśnienia, nagrody kulturalne Onetu i Miasta Krakowa. Zwycięzców wybiorą internauci, a głosowanie potrwa do północy 1 marca br. 
16.02.24, 18:45
| internet » informacje
Jak pisać o klimacie 2.0. Czym jest dezinformacja klimatyczna i jak z nią walczyć. Druga część poradnika Gazeta.pl dla dziennikarek i dziennikarzy
Poradnik o dezinformacji klimatycznej dla dziennikarzy i dziennikarek to kontynuacja wydanej w 2023 r. publikacji Gazeta.pl „Jak pisać o klimacie”, której celem jest wsparcie przedstawicieli mediów ogólnopolskich i lokalnych, powstała we współpracy z Fundacją Climate Strategies Poland.
16.02.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Co to będzie. Polityczny wideopodcast od Gazeta.pl
Portal Gazeta.pl rusza z nowym formatem politycznym, prowadzonym przez Martę Nowak oraz Miłosza Wiatrowskiego-Bujacza. Wideopodcast będzie publikowany  w każdy czwartek. Pierwszy odcinek został wyemitowany 15 lutego br.
15.02.24, 15:00
| radio » informacje | internet » informacje
Sprawa Rusałki. Nowa superprodukcja Audioteki
15 lutego br. udostępniono dwa pierwsze odcinki z sześciu odcinków nowej superprodukcji Audioteki – „Sprawa Rusałki”.
15.02.24, 12:48
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
W poprzedniej pracy nie było OK. Krzysztof Stanowski w kampanii rocketjobs.pl
Krzysztof Stanowski, twórca Kanału Zero, wziął udział w kampanii reklamowej portali pracy rocketjobs.pl i justjoin.it „Misja Zmiana”, w której namawia do zmiany pracy na własnych warunkach. Jest to już kolejna wspólna akcja marek z właścicielem Kanału Zero.
14.02.24, 15:30
| radio » informacje | internet » informacje
NOIZZ uruchamia podcast Komfort Guys
W czwartek, 15 lutego br., w Onet Audio, na NOIZZ.pl oraz na wybranych platformach podcastowych ruszy „Komfort Guys” - rozmowy o emocjach, z którymi można się utożsamiać, niezależnie od tego, czy jest to radość, smutek, bliskość, samotność, euforia, czy może przygnębienie.
14.02.24, 14:35
| prasa » informacje | internet » informacje
Nie żyje Mariusz Jabłoński
Zmarł Mariusz Jabłoński, właściciel portalu OstrowiecNews.pl.
14.02.24, 10:26
| internet » badania rynku
Pomponik.pl pozostaje liderem wśród serwisów plotkarskich
Pomponik.pl (Interia) w styczniu 2024 r. osiągnął rekordowy wynik – 8,8 mln RU. Serwis zdecydowanie wyprzedził inne serwisy plotkarskie. 
08.02.24, 17:30
| radio » informacje | internet » informacje
newonce zmienia strategię i odchodzi od modelu subskrypcyjnego
newonce odchodzi od modelu subskrypcyjnego. Od dłuższego czasu nowe treści tworzone przez tę platformę udostępniane były nieodpłatnie, natomiast 1 lutego br. otwarto archiwum, dzięki czemu wszyscy użytkownicy ponownie zyskali dostęp do pełnych wersji materiałów.
08.02.24, 10:19
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Youtuberzy promują włoski region Piemont w ramach kampanii Qual'Italy
Agencja KERRIS odpowiada za realizację kampanii Qual'Italy dla ENIT – Narodowej Agencji Turystyki Włoskiej. Działania mają na celu promocję Włoch, ze szczególnym uwzględnieniem regionu Piemont, jako niepowtarzalnej destynacji turystycznej.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Galeria Sztuki w Legnicy | Polska

Przejdź do oferty

specjalista ds.promocji i PR

Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Zakopiańskie Centrum Kultury | inne

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.03.24

Do zdobycia jeden zestaw.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

16 marca 2024 r., Dom Towarowy Braci Jabłkowskich w Warszawie.