12.06.15, 13:00

Geneza grzechu wkrótce w ID

AZ
Artur Żmijewski, fot. materiały prasowe

15 czerwca br. o godzinie 21, swoją premierę będzie miała nowa seria programu „Geneza grzechu”, którą poprowadzi aktor Artur Żmijewski.

Nie ma ludzi doskonałych, każdy dopuszcza się grzechu. Problem zaczyna się wtedy, kiedy wykraczają one poza granice społecznej akceptacji i przyzwolenia. Nowa seria programu „Geneza grzechu” ukazuje przypadki głośnych morderstw napędzanych żądzą zemsty, zawiścią, pożądaniem lub innym grzechem głównym. Historie opowiedziane przez Artura Żmijewskiego to mrożące krew w żyłach, prawdziwe spojrzenie na zbrodnie. Aktor mówi w programie, że gdyby był księdzem to wiązałaby go tajemnica spowiedzi. Tym razem to jednak nie jest serialowa fikcja, bo każda z tych historii wydarzyła się naprawdę. Prowadzący poddaje je fachowej analizie i poznaje motywy, jakimi kierowali się ludzie, którzy dopuścili się zbrodni.

Cykl programu „Geneza grzechu” otwiera historia Josha Powella, na pozór kochającego męża i ojca dwóch synów, który w rzeczywistości skrywa mroczne tajemnice. W obliczu perspektywy utraty rodziny, mężczyzna podejmuje decyzję, że wszystkich zabije. Widzowie poznają także historię młodej kobiety, uparcie poszukującej miłości, która wiąże się z człowiekiem, traktującym ją wyłącznie, jak seksualną zabawkę. Finał tego związku, okaże się  tak samo tragiczny, jak i nieprzewidywalny.

Program „Geneza grzechu” liczy 10 odcinków. W każdym z nich widzowie poznają dwie autentyczne historie. Prowadzący jest narratorem, który przybliża widzów do wyjaśnienia genez kolejnych grzechów. To on opowiada historię, a opisywane wydarzenia pojawiają się w formie fabularyzowanych wspomnień bohaterów.

Zwiastun program obejrzeć można tutaj.

Komentarze

Powiązane

12.04.24, 07:40
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Kino Polska w 2023 r.: zysk netto powyżej 50 mln zł
Na koniec 2023 r. Grupa Kino Polska odnotowała przychody na poziomie 294,2 mln zł (+3,3 proc. r/r), głównie za sprawą wzrostu przychodów z nadawania kanałów płatnych i sprzedaży praw licencyjnych. Zysk netto Grupy wyniósł 51,9 mln zł (+8,8 proc. r/r).
11.04.24, 16:15
| telewizja / VOD » seriale
Królowie. Ruszą zdjęcia do nowego serialu historycznego TVP
Rozpoczęły się zdjęcia do serialu historycznego TVP „Królowie”. Tytułowe role grają: Michał Kaszyński (Kazimierz Jagiellończyk) i Krzysztof Świłpa (Władysław Warneńczyk). Produkcja opowiada o synach Jagiełły, ostatnich władcach średniowiecznej Polski.
11.04.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
HISTORY Channel w Bułgarii rusza ze sprzedażą reklam
Od 9 kwietnia br. A+E Networks EMEA uruchomiło sprzedaż czasu reklamowego na HISTORY Channel w Bułgarii.
10.04.24, 13:50
| telewizja / VOD » informacje | kultura » muzyka
Bo źródło wciąż bije… Koncert poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w TVP1
W środę, 10 kwietnia br. o godz. 21:10 w TVP1 zostanie wyemitowany koncert „Bo źródło wciąż bije…” poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w 20. rocznicę jego śmierci. W repertuarze znajdą się słynne utwory artysty w interpretacji, m.in.: Jacka Wójcickiego, Katarzyny Dąbrowskiej, Janusza Radka, Krzysztofa Iwaneczki czy Krzysztofa Szczepaniaka. Koncert zrealizowano w industrialnych wnętrzach Stoczni Gdańskiej.
09.04.24, 14:45
| telewizja / VOD » informacje
MWE Networks: TVC Super i Szlagier TV już działają
Grupa MWE Networks uruchomiła dwa nowe kanały - TVC Super i Szlagier TV. Stacje będą szeroko dystrybuowane.
09.04.24, 12:39
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska już formalnie postawiona w stan likwidacji. Jest wpis do KRS
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy wpisał do Krajowego Rejestru Sądowego Daniela Gorgosza jako likwidatora. Do KRS zostało wpisane postawienie Telewizji Polskiej w stan likwidacji.
09.04.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Kanały z portfolio A+E Network z większym zasięgiem w Polsce
W ostatnich miesiącach marki telewizyjne z portfolio A+E Networks – HISTORY Channel, HISTORY2 oraz Crime+Investigation Polsat, poszerzyły swój zasięg w Polsce o prawie 100 tys. dodatkowych gospodarstw domowych.
05.04.24, 21:00
| telewizja / VOD » ludzie
Edyta Zając w Dzień Dobry TVN
Edyta Zając dołączyła do redakcji „Dzień Dobry TVN”. Prezenterka została jedną z prowadzących cykl “Show-biznes”, w którym od poniedziałku do piątku przedstawiane są najważniejsze informacje ze świata rozrywki i kultury.
04.04.24, 23:36
| telewizja / VOD » informacje
Zmarła Stanisława Ryster
Nie żyje Stanisława Ryster - prawniczka i prezenterka telewizyjna związana z Telewizją Polską. Przez ponad 30 lat była gospodynią kultowego teleturnieju „Wielka gra”.
04.04.24, 19:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Telewizja Puls liderem w Święta Wielkanocne wśród widzów NTC
W Święta Wielkanocne Telewizja Puls odnotowała rekordowe wyniki wśród widzów NTC w grupie 16-59.