09.04.15, 23:00

Wysokie Obcasy z nową szatą graficzną

Kampania reklamowa odmienionego pisma
Fot.: materiały prasowe

 „Wysokie Obcasy”, ukazujące się z sobotnią „Gazetą Wyborczą” obchodzą w tym roku 16. urodziny. Z okazji jubileuszu tygodnik zmienia szatę graficzną i format, będzie miał także nowe felietonistki. Pierwszy numer pisma w nowej odsłonie ukaże się w sobotę, 11 kwietnia br. Zmianę wspiera ruszająca właśnie kampania reklamowa z hasłem „Wysokie Obcasy – nowe, dobre, znajome”.

"Dzięki przeprowadzonym badaniom poznaliśmy potrzeby naszych czytelniczek. Oczekują one, że „Wysokie Obcasy” pozostaną sobą, zachowają obecny charakter, lecz zadbają o urodę - o ładniejszy papier, format, styl. Na 16. urodziny, w kwietniu 2015 roku, spełniamy to życzenie" - mówi Paulina Reiter, redaktor naczelna tygodnika.

Nową formułę „Wysokich Obcasów” wyznacza przede wszystkim zmieniona makieta tytułu, która pozwala zaprezentować jeszcze więcej tekstów w nowoczesnej i eleganckiej formie. Nowa szata graficzna ma być bardziej przejrzysta, a działy - wyraźnie oznaczone, dzięki czemu czytelniczki mogą szybko ocenić, co i w jakiej kolejności chcą przeczytać. Powiększony format ma zapewnić wygodę czytania.

W odmienionych „Wysokich Obcasach” pojawią się nie tylko inspirujące historie, ale również więcej miejsca zostanie poświęcone miłości, związkom, pracy oraz finansom, a także psychologii i wychowaniu. W poszerzonym dziale „Kuchnia” nowy autor - Igor Nazaruk w rubryce „Uczta za bilion” będzie namawiał do gotowania zdrowo, smacznie i za niewielkie pieniądze. Agnieszka Kręglicka wystąpi w nowej roli – będzie uprawiać warzywa, Marta Gessler będzie nadal poszukiwać nowych trendów kulinarnych, a raz w miesiącu na łamach tygodnika swoje przepisy zaprezentuje jeden ze znanych kucharzy. Powiększony będzie też dział „Uroda i Zdrowie”, w którym pojawią się artykuły wspierające ideę dbania o siebie i zdrowego stylu życia.

„Wysokie Obcasy” rozpoczęły też współpracę z nowymi felietonistkami - do tygodnika będą pisać: dziennikarka Dorota Wellman, która zawsze mówi to, co myśli, Joanna Sokolińska, znająca tajniki gospodarstwa domowego i problemów rodzinnych, Sylwia Kubryńska, gwiazda serwisu Wysokieobcasy.pl oraz Ewa Wanat, szefowa Polskiego Radia RDC.

Wysokie Obcasy” pozostają inteligentnym tygodnikiem dla kobiet, które żyją prawdziwym życiem i chcą zrozumieć co się dzieje wokół nich - lokalnie i globalnie. To magazyn dla kobiet, które cenią wolny wybór. Lubią życie. Nie zadowalają się byle czym. Są otwarte, tolerancyjne. Chcą zdrowo i dobrze żyć. Dbają o siebie i bliskich - ich fizyczność i emocje" - podsumowuje Paulina Reiter.

Kampania promująca wydania „Wysokich Obcasów” w nowej odsłonie obejmuje: ogólnopolskie stacje telewizyjne (TVP, Polsat oraz kanały tematyczne), prasę („Gazeta Wyborcza" i jej dodatki, „Metro"), nośniki reklamy zewnętrznej AMS (w tym CityINFOtv) oraz Internet (serwisy z grupy Gazeta.pl, profile tygodnika na Facebooku i YouTube). Na kreacjach reklamowych pojawią się nowe wydania „Wysokich Obcasów” i hasło „Wysokie Obcasy – nowe, dobre, znajome”. Kampanię przygotowała agencja Bardzo, za zakup mediów odpowiadał dom mediowy Starlink.

„Wysokie Obcasy” to tygodnik „Gazety Wyborczej”, ukazujący się co sobota już od 16 lat. Publikuje artykuły o sprawach codziennych i niezwykłych oraz portrety ciekawych kobiet - niekoniecznie znanych z pierwszych stron gazet. „WO" są także dostępne w wersji cyfrowej: na iPhone'y i iPady - w samodzielnej aplikacji i w aplikacji „Wyborczej" oraz z „Gazetą Wyborczą" w Publio.pl.

Komentarze

Powiązane

28.09.22, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 28 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 28 września? 
27.09.22, 21:00
| prasa » ludzie
Łukasz Sowiński dyrektorem ds. pracowniczych w Agorze
W październiku br. do zespołu Agory dołączy Łukasz Sowiński, który obejmie stanowisko dyrektora ds. pracowniczych. Do jego zadań należeć będzie m.in. opracowanie i wdrożenie strategii HR uwzględniającej wyzwania i cele biznesów Agory.
27.09.22, 18:38
| prasa » ludzie
Izabela Sakowicz na czele VFP Communications
1 października br. Izabela Sakowicz obejmie stanowisko managing directora wydawnictwa VFP Communications.
27.09.22, 12:03
| prasa » informacje
Nalewki i syropy z ziół i owoców tematem przewodnim magazynu 100 rad poleca
28 września br. ukaże się „100 rad poleca - nalewki i syropy z polskich ziół i owoców” (Wydawnictwo Bauer).
27.09.22, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 27 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 27 września? 
26.09.22, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 26 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 26 września? 
25.09.22, 15:00
| telewizja / VOD » informacje | prasa » informacje | internet » informacje
Debata Newsweeka. Nowy format w Onecie oraz na Newsweek.pl
Ruszyła „Debata Newsweeka”, którą na łamach Onetu oraz na Newsweek.pl poprowadzi Tomasz Sekielski, redaktor naczelny „Newsweeka”.
25.09.22, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 25 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 25 września? 
24.09.22, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 24 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 24 września? 
23.09.22, 15:00
| prasa » informacje
Europejskie redakcje rozpoczynają projekt European Focus
Pierwsze wydanie ,,European Focus’’ ukaże się 28 września 2022 r. Newsletter będzie odpowiadać na popularne pytania zadawane przez Europejczyków. W nowym projekcie siły połączyło 9 redakcji medialnych z całej Europy. Polskę w tej inicjatywie reprezentuje  ,,Gazeta Wyborcza”. Akcja będzie trwała przez 18 miesięcy.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji i marketingu

Narodowe Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. reklamy

Centrum Kulturalne w Przemyślu | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista ds. marketingu

Fundacja OFF CAMERA | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 29.10.22

Do wygrania jeden egzemplarz książki.

do 28.10.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

14-15 listopada 2022 r., Kraków.