17.04.07, 23:50

Geolokalizacja: nowość w serwisie grono.net

Dzięki nowej funkcji każdy użytkownik grono.net może szukać (nie)znajomych po całym świecie.
Dzięki nowej funkcji każdy użytkownik grono.net może szukać (nie)znajomych po całym świecie.

W marcu 2007 roku serwis grono.net wprowadził geolokalizację. Nowa funkcjonalność pozwala użytkownikom serwisu odnaleźć innych gronowiczów znajdujących się w dowolnym miejscu na kuli ziemskiej.

Użytkownicy największej w Polsce witryny społecznościowej grono.net mogą korzystać już w pełni z nowej funkcjonalności serwisu, tzw. geolokalizacji. Każdy Gronowicz może umieścić swoje położenie na mapie i odszukać innych użytkowników serwisu zamieszkujących dowolne miejsce na Ziemi. Poszukiwań można dokonywać według wieku, płci oraz oddalenia od swojego miejsca zamieszkania. Istnieje też możliwość ograniczenia przeszukiwanego terytorium do obszaru w promieniu od 1 do 100 kilometrów od miejsca zamieszkania poszukującego Gronowicza.

Każda osoba z liczącej ponad milion członków społeczności ma w menu „Szukaj” mapkę z zaznaczonymi lokalizacjami innych gronowiczów. Dzięki geolokalizacji użytkownicy grono.net mogą znaleźć znajomych i nieznajomych ze swojego najbliższego otoczenia. Geolokalizacja umożliwia zawieranie nowych ale i odświeżanie dawnych kontaktów. To kolejny krok pomagający tworzyć i zacieśniać więzy wewnątrz gronowej społeczności.

Geolokalizacja objęła także zasoby zdjęciowe gronowiczów. Można w ten sposób, za pomocą zdjęć, odszukać ludzi którzy interesują się tym samym, co szukający. Każde zdjęcie w grono.net można umieścić i zlokalizować na mapie dzięki czemu inni użytkownicy mogą zobaczyć gdzie ono powstało albo co przedstawia.

Komentarze

Powiązane

19.09.23, 18:39
| internet » informacje
#debatakobiet w Wirtualnej Polsce. Przedwyborcza debata znów bez PiS
We wtorek, 26 września br., o godz. 19:30 Wirtualna Polska przeprowadzi przedwyborczą #debatękobiet. Do udziału w programie na żywo zostały zaproszone kandydatki wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych.
18.09.23, 14:43
| radio » informacje | internet » informacje
Onet uruchomił Radio Onet na wybory
Ruszyło Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. Portal przygotował również serwis wyborczy, a także codzienny newsletter wyborczy.
14.09.23, 14:11
| radio » informacje | internet » informacje
Blaski i cienie. Anna Gacek z nowym podcastem w Audiotece
Po audycji „Sweet Teens”, Anna Gacek powraca na łamy Audioteki z nowym podcastem. W premierowym projekcie będzie przybliżać słuchaczom autobiografie osób z pierwszych stron gazet. Każdy odcinek to jedna książka, jeden życiorys, jedna dobrze opowiedziana historia.
13.09.23, 19:00
| internet » informacje
Co drugi nastolatek czerpie wiedzę o finansach z TikToka i YouTube’a
Wyniki badania zrealizowanego na zlecenie Santander Bank Polska pokazują, że nastolatkowie nisko oceniają swoją wiedzę na temat finansów.
12.09.23, 21:15
| internet » informacje
Onet Rano Finansowo powered by BI. Mikołaj Kunica i Marcin Lis gospodarzami nowego formatu Onetu i Business Insider Polska
W ofercie platformy Onet znajdzie się program „Onet Rano Finansowo powered by BI”. To propozycja programowa w ramach formatu „Onet Rano”. Odcinki programu, który przygotowuje redakcja Business Insider Polska, będą emitowane w każdą środę o godz. 10.00.
12.09.23, 12:07
| internet » informacje
Nowa odsłona strony głównej serwisu Medonet.pl
Z początkiem września 2023 r. na stronie głównej Medonet.pl wprowadzono nowy wygląd, który oprócz bardziej przejrzystej nawigacji, oferuje lepszą ekspozycję personalizowanych treści dla użytkowników i reklamodawców.
12.09.23, 06:00
| internet » ludzie
Krzysztof Majak nowym zastępcą redaktora naczelnego Onetu
Krzysztof Majak zostanie zastępcą redaktora naczelnego Onetu, a Piotr Markiewicz będzie nowym szefem strony głównej
06.09.23, 17:45
| internet » informacje
Interia na 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni
Interia, jako jedyny portal horyzontalny w Polsce, objęła patronatem 48. edycję Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Interia uruchomi festiwalowe studio, gdzie eksperci filmowi i reporterzy będą relacjonować wydarzenia festiwalowe i rozmawiać z laureatami nagród.
06.09.23, 10:16
| internet » informacje
Money.pl uruchomił licznik obietnic wyborczych
Money.pl podsumował obietnice komitetów wyborczych, a Forum Obywatelskiego Rozwoju obliczyło ich koszty. Portal udostępnił na stronie licznik, który sumuje te koszty.
06.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Diginomia – świat cyfrowego biznesu. Agnieszka Mosór rusza z cyklem programów o sztucznej inteligencji i cyfrowej rewolucji w biznesie
Agnieszka Mosór, wieloletnia reporterka i gospodyni „Wydarzeń” w Polsacie, wraca do mediów. Po roku przerwy, dziennikarka rusza z własnym kanałem na YouTube „Diginomia – świat cyfrowego biznesu”.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.