01.02.15, 13:03

Polska 2016 magazyn piłki ręcznej w Polsacie Sport News

Logo kanału
Fot.: materiały prasowe

15 stycznia br. o 20.00 na antenie Polsatu Sport News zadebiutował nowy program informacyjno-publicystyczny „Polska 2016 magazyn piłki ręcznej”. Cotygodniowy program ma przybliżać kulisy przygotowań do Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn, które dokładnie za rok - 15 stycznia 2016 rozpoczną się w Polsce. Telewizja Polsat wyprodukuje światowy przekaz telewizyjny z tej imprezy.

90 minut magazynu to spojrzenie na przygotowania do Mistrzostw Europy. W programie obok części publicystycznej, ważną rolę ma odgrywać informacja o zmaganiach zespołów w Superlidze, grze naszych zespołów i reprezentantów w Lidze Mistrzów oraz meczach reprezentacji, które zagrają na ME. Turniej, który odbędzie się w dniach 15-31 stycznia 2016 roku, zgromadzi reprezentacje i kibiców z 16 krajów, będzie rozgrywany w halach w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu oraz sopockiej Ergo Arenie. 

Przybliżymy widzom samą dyscyplinę, jej zasady, przedstawimy prywatnie najbardziej znanych polskich zawodników - aktualnych reprezentantów, ale też będziemy z kamerą odwiedzać najmłodszych szczypiornistów i ich rodziców, pokazując pasję i radość, jaką ten sport daje dzieciom. Przedstawimy także fenomenalnych polskich kibiców” – zapowiada Szymon Rojek jeden z dziennikarzy, prowadzących program.

Zaproszeni goście i eksperci, będą analizować wyniki naszej kadry pod wodzą trenera Michaela Bieglera. Ocenią stan przygotowań potencjalnych rywali naszych piłkarzy ręcznych. Nie zabraknie doniesień ligowych i z parkietów europejskich, relacji i wywiadów z zawodnikami i trenerami klubowymi, którzy, na co dzień obserwują formę naszych reprezentantów.
Magazyn poprowadzą Szymon Rojek, Przemysław Iwańczyk, Krzysztof Wanio i Jerzy Mielewski. Wśród stałych ekspertów pojawiać się będą byli reprezentanci Polski Artur Siódmiak i Wojciech Nowiński, a także aktorzy, wokaliści, pisarze i ludzie sztuki - prywatnie fani piłki ręcznej.

Telewizja Polsat podczas ME będzie odpowiedzialna za wyprodukowanie światowego przekazu telewizyjnego.

Komentarze

Powiązane

17.07.24, 16:30
| telewizja / VOD » ludzie
Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Krzysztof Ibisz i Maciej Rock wśród gospodarzy pasma halo tu polsat
Jesienią w Polsacie ruszy zapowiadane już nowe pasmo poranne. „halo tu polsat” będzie emitowane w każdy weekend - od piątku do niedzieli. Program poprowadzą trzy pary dziennikarzy w tym Paulina Sykut-Jeżyna z Krzysztofem Ibiszem oraz Agnieszka Hyży z Maćkiem Rockiem.
17.07.24, 10:01
| telewizja / VOD » informacje
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski przechodzą z TVN24 do TVP INFO. Poprowadzą nowy format
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski pożegnali się z widzami „Szkła Kontaktowego” (TVN24). Para poprowadzi od 2 września br. nowy format na antenie TVP INFO.
17.07.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
482 transmisje w każdym sezonie do 2027 roku. Betclic 1. Liga i Betclic 2. Liga na antenach TVP
Polski Związek Piłki Nożnej, Pierwsza Liga Piłkarska, Telewizja Polska i Betclic ogłosiły plany dotyczące transmisji rozgrywek Betclic 1. Ligi i Betclic 2. Ligi w sezonach 2024/2025, 2025/2026 i 2026/2027. Publiczny nadawca pokaże przez trzy lata niemal 1,5 tysiąca meczów prowadzonych przez piłkarską centralę. 
17.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Finał Euro 2024 hitem weekendu. Ale oglądalność spotkań z polską drużyną była wyższa
Blisko 7,3 mln widzów oglądało w niedzielę, 14 lipca br. mecz Hiszpania – Anglia transmitowany na antenach TVP. Ponad 6,4 mln widzów śledziło spotkanie przed telewizorami w domach, a 900 tys. widzów oglądało finał Euro 2024 poza domem.
17.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
AVIOS ma nowy skład. Zarządu i plany ekspansji
Stanowisko Prezesa Zarządu w spółce AVIOS objął dr inż. Tymoteusz Biłyk, twórca marki AVIOS i członek Rady Metodologicznej ds. RPD (Return Path Data) przy projekcie Telemetria Polska Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
16.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Nowa struktura programów dla zagranicy. Zmiany dotkną Biełsat i TVP World
Telewizja Polska włączy swoje obcojęzyczne kanały do jednej struktury organizacyjnej. W skład nowo tworzonej jednostki wejdą dwie anteny: obecny kanał TVP World nadawany w języku angielskim oraz Telewizja Biełsat, emitująca program po białorusku, rosyjsku i ukraińsku. Szefem nowej struktury będzie Michał Broniatowski.
16.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Milion widzów oglądało program Lepsza Polska Kontynuacja formatu od września
Program publicystyczny Doroty Gawryluk „Lepsza Polska” w pierwszym, wiosennym sezonie oglądało średnio milion widzów. Stacja zapowiada kontynuację formatu.
15.07.24, 16:30
| telewizja / VOD » informacje
21 edycja formatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aleksander Sikora wśród uczestników
Polsat jesienią pokaże 21. sezon programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”. Do Macieja Rocka w roli gospodyni programu dołączy Agnieszka Hyży.
15.07.24, 12:14
| telewizja / VOD » informacje
Top of the Top Sopot Festival w sierpniu. Wystapią m.in. Ewa Bem, Urszula, Kayah i Rubens
19 sierpnia br. ruszy Top of the Top Sopot Festival. Podczas czterech dni koncertów w Operze Leśnej w Sopocie wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Całość wydarzenia będzie transmitowana antenie TVN.
15.07.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | biznes i technologie » informacje
Przedsiębiorcy z sektora telekomunikacyjnego apelują o doprecyzowanie Prawa Komunikacji Elektronicznej
Polscy przedsiębiorcy telekomunikacyjni apelują do posłów o naniesienie poprawek w Prawie Komunikacji Elektronicznej. Podkreślają, że ich brak, negatywnie wpłynie na rozwój usług cyfrowych.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.