16.04.07, 20:45

Kampania reklamowa pf.pl promuje wyszukiwarkę firm, produktów i usług

Firma Eniro Polska, właściciel Panoramy Firm, rozpoczęła kampanię reklamową promującą wyszukiwarkę firm, produktów i usług pf.pl. Kampania wspiera innowacje ostatnio wprowadzone w serwisie.
Firma Eniro Polska, właściciel Panoramy Firm, rozpoczęła kampanię reklamową promującą wyszukiwarkę firm, produktów i usług pf.pl. Kampania wspiera innowacje ostatnio wprowadzone w serwisie.

Serwis pf.pl składa się z czterech zakładek: Panorama Firm, Instytucje publiczne, Internet i Mapa, ale to właśnie mapy są motywem przewodnim kampanii reklamowej. Nowe mapy Panoramy Firm, podobnie jak cały serwis, są przygotowane w technologii AJAX, która pozwala wyświetlać nowe informacje bez konieczności ponownego przeładowania całej strony. Dzięki temu wyszukiwanie na mapie czy zmiany skali są płynne i szybkie. W reklamach prezentowane są różne opcje wyszukiwania na mapach jak: szukanie konkretnej firmy, szukanie w pobliżu czy planowanie trasy.

"Ostatnio wprowadziliśmy wiele innowacji ułatwiających wyszukiwanie na pf.pl. Szczególny nacisk położyliśmy na rozwój zakładki Mapa. To prawdziwa wizytówka serwisu. Wiemy, że Internauci szukając produktów czy usług coraz częściej potrzebują także precyzyjnych wskazówek o lokalizacji firmy. Nasze mapy świetnie wpisują się w ten trend. Efektem zmian jest rosnąca używalność wyszukiwarki – co miesiąc Internetową Panoramę Firm odwiedza prawie 3 miliony osób szukających firm i produktów. Jest to w tej chwili najpopularniejszy serwis tego typu w polskim Internecie" – powiedział Piotr Dębski, Business Development Manager w Eniro Polska.

Wyszukiwarka pf.pl to baza danych o firmach, produktach i usługach, zawierająca dane o ponad 1,2 miliona firm i instytucji. To najczęściej używane „yellow pages” - według Gemius Traffic w marcu 2007 stronę odwiedziło 2 707 000 unikalnych użytkowników. Także badanie Meagpanel potwierdza, że pf.pl jest najczęściej używanym polskim yellow pages.

Kampania reklamowa pf.pl prowadzona jest w prasie ogólnopolskiej (min. Newsweek, Wprost, Przekrój, Brief), lokalnej, w radio i w Internecie. Za kreację i zakup mediów odpowiedzialny jest Dział Komunikacji Eniro Polska.

Komentarze

Powiązane

24.07.24, 11:57
| reklama & PR » informacje
Dew it anyway! Karol “Friz” Wiśniewski oraz Piotr “Izak” Skowyrski ambasadorami akcji Mountain Dew
Mountain Dew uruchamia kampanię “Dew it anyway!”. Ambasadorami akcji zostali Karol “Friz” Wiśniewski oraz Piotr “Izak” Skowyrski.
24.07.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Husqvarna globalnym partnerem Liverpool FC
Marka Husqvarna nawiązała współpracę z Liverpool FC. Klub piłkarski, dzięki partnerstwu, wykorzysta nowe rozwiązania szwedzkiej firmy. 
23.07.24, 20:09
| reklama & PR » informacje
Fokus na Allure. Projekt agencji Leo Burnett dla marki Peugeot
„Fokus na Allure” to lokalny projekt fotograficzny zrealizowany przez Leo Burnett Warszawa dla marki Peugeot. Inicjatywa powstała w ramach kampanii promującej nowego SUV-a.
23.07.24, 18:30
| reklama & PR » informacje
FoodCare przedłuża współpracę z Betclic 1 Liga
FoodCare i Betclic 1 Liga przedłużają partnerstwo. Marki z portfolio firmy będą obecne na stadionach oraz w kanałach digitalowych rozgrywek. 
23.07.24, 17:15
| reklama & PR » informacje
5BONSAI wygrała przetarg na dwie marki L’Oréal Luxe: Kiehl’s i Lancôme
Agencja 5BONSAI wygrała przetarg na obsługę dwóch brandów należących do L’Oréal Luxe: Kiehl’s i Lancôme. W ramach obsługi marek, zespół zajmie się działaniami z zakresu CRM i Marketing Automation.
23.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
ONE House z kampanią dla Mlekpolu
ONE House realizuje ogólnopolską kampanię promującą produkty firmy Mlekpol. Akcja potrwa do końca października br. 
22.07.24, 19:38
| reklama & PR » informacje
Havas PR Warsaw poprowadzi działania dla Saint-Gobain
Saint-Gobain rozpoczął współpracę z agencją Havas PR Warsaw, która przygotuje działania komunikacyjne firmy na rynek ukraiński. 
22.07.24, 16:00
| reklama & PR » informacje
Heinz Zero - dla tych, którzy nie potrzebują dodatkowego słodzenia. Peppermint dla marki Heinz
Agencja Peppermint prowadzi kampanię promującą ketchup marki Heinz pod hasłem „Heinz Zero - dla tych, którzy nie potrzebują dodatkowego słodzenia”. 
22.07.24, 10:07
| reklama & PR » informacje | reklama & PR » ludzie
Magdalena Anisiewicz i Janusz Kotoński awansowali w OneMulti
Agencja OneMulti awansowała na stanowiska account executive swoich dwóch pracowników - Magdalenę Anisiewicz i Janusza Kotońskiego. 
22.07.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Najlepsza feta tylko z Favitą! Konkurs marki Favita z portfolio Mlekovity
15 lipca br. wystartował konkurs „Najlepsza feta tylko z Favitą!” promujący produkty marki Favita z portfolio Mlekovity. Za akcję odpowiada agencja First Line Polska sp. z o.o. 
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.