12.04.07, 22:35

POPloty

Jak zawsze wsadzamy kij w mrowisko. Tym razem będzie m.in. o tym, że to już po Świętach, i że Polacy nie chcą słuchać rozmów kominikowych ani falujących kanałów, a także o posłance Begerowej, która robiła sobie przysłowiowe jaja z Hojarskiej...
Święta, Święta i już nareszcie po Świętach. Niektórym czas obżarstwa, pijaństwa i odpoczynku się nieco wydłużył, wielu na myśl o powrocie do pracy i codziennego życia doznało deprechy i nagłego doła. Tak jak pewien wtorkowy kierowca, który szarżował swoim poldkiem pod prąd po autostradzie na Ślunsku. Biorąc pod uwagę fakt, że szarżował razem z rodziną i dyszał całymi dwoma promilami, odnosimy wrażenie, że państwo powracali ze świątecznego wypoczynku. Niestety zmartwychwstanie nie działa w każdym przypadku. W celu zasięgnięcia większej ilości informacji w tym aspekcie, polecamy pewną książkę. Biblia się nazywa.

A`propos szarżowania. Od niedawna na widok „L-ek” zjeżdżamy na pas zieleni, ewentualnie bierzemy nogi za pas i czym prędzej udajemy się w pierwszą lepszą nadarzającą się uliczkę. A to wszystko na wieść, że Doda Elektroda uczy się jeździć. No ale jak tu nie uciekać, jak nie mamy pewności co do podzielności uwagi instruktora. Bo jak nie będzie patrzył na drogę to na co?

Miłościwie Panujący Nam Prezydent poprzebierał nieco nogami i w końcu zdobył się na gest pomocy mediacyjnej naszym wschodnim sąsiadom. Wschodni sąsiedzi grzecznie acz stanowczo odrzucili propozycję, orzekając, że nasza pomoc im nie potrzebna. Teczki, raporty, polowanie na czarownice, kolesiostwo i buractwo do kwadratu… Jakbyśmy się kłócili, to też nie potrzebowalibyśmy pomocy.

Beggerowa (ta od... no wiecie od czego w oczach), wystąpiła gościnnie u Szymka Majewskiego obok sparodiowanej posłanki Hojarskiej. Begger zagrała samą siebie (bez charakteryzacji), pokazując że ma dystans do siebie. Oburzyło to wybrańców narodu z Samoobrony, bo to się tak nie godzi. Obraziła się również posłanka Hojarska (dokładnie ta sama, która wytoczyła Majewskiemu proces za pastisz i satyrę). No i wyszło szydło z worka, kto w Samoobronie ma jaja.

Z najnowszych badań radiowych wynika, że Polacy nie chcą juz słuchać rozmów kominkowych w Jedynce, ani falującej Biski. Słuchalność spada na łeb, na szyję. Nie zmienia się słuchalność Dwójki, która w cuglach prześcignęła już dzieło życia Jacka S. i jego kompanów. Za to rośnie słuchalność radia dla wykształciuchów czyli Trójki. Nie mamy wymyślonej puenty dla tej informacji. Ale może nas wyręczy dyrektor Jedynki - tow. Marcin Wolski, satyryk. Wszak to jemu, a nie nam udał się żart pod nazwą Jedynka.

Czasem jak przeglądamy media, to kapcie same spadają na widok niektórych informacji. Otóż Młodzież Wszechpolska chce zostać organizacją użytku publicznego. Nie, to nie jest 1 kwietnia i to nie jest żart. Będzie teraz można 1 % naszych podatków przeznaczyć na nawracanie bezbożników, gejów, komunistów, liberałów i innych zboczeń. Ten 1 % to będzie taki datek na tacę na całkiem zbożny cel. A wiadomo, że cel uświęca środki.

Czy red. Marciniak ma taki sam uśmiech jak dama z łasiczką? Według Kurskiego tak. Czy jest gdzieś w pobliżu lekarz?

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 22.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.