Polski Playboy TV w Internecie

Polsat nie chce już czekać na pozwolenie KRRiT
Jak nieoficjalnie dowiedział się Portal Medialny mediaFM.net, na przełomie maja i czerwca ma ruszyć internetowa emisja polskiej wersji językowej kanału Playboy TV. POLSAT nie chce już czekać na oficjalną zgodę Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji i chce jak najszybciej zaprezentować obiecywany już od bardzo dawna kanał erotyczny. Emisja w Internecie nie wymaga zezwoleń polskiego regulatora. Dla potrzeb polskiej wersji wykupiono już domeny www. playboy.tv oraz www.playboytv.pl. Sygnał kanału będzie emitowany w czasie rzeczywistym, zaś jakość będzie dostosowana do szybkości łącza odbiorcy.

Jak można się domyślać, dostęp do Playboy TV będzie płatny - płatności mają być dokonywane za pomocą kart kredytowych, SMS-ów oraz przelewami z kont osobistych wybranych banków. Jak się dowiedzieliśmy, POLSAT prowadzi rozmowy na ten temat z największymi bankami, a także z kilkoma dostawcami usług mobilnych. Co ciekawe, możliwe będzie wykupienie usługi na określoną pozycję programową, na kilka godzin, dni, tydzień; będzie można także pokusić się o stały abonament miesięczny. Cen, przynajmniej orientacyjnych, nie udało nam się ustalić.

Co można będzie zobaczyć po wniesieniu opłaty? Jak na razie wiadomo na ten temat bardzo niewiele. Jak udało nam się ustalić, w perspektywie czasu planowana jest m.in. produkcja polskich programów rozrywkowych, jednak w pierwszej fazie funkcjonowania kanału przewidywana jest reemisja programów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych.

Na ilu widzów liczy kanał? Na to pytanie nie udało nam się uzyskać odpowiedzi. W przypadku telewizji internetowej - im więcej widzów tym większe zapotrzebowanie na solidne łącza i serwery. POLSAT nie posiada w tej chwili i w najbliższych miesiącach nie będzie posiadać odpowiedniej infrastruktury do obsługi kanału. Jak udało nam się ustali, przedstawiciele imperium Zygmunta Solorza rozmawiają na temat retransmisji sygnału z przedstawicielami największych dostawców usług internetowych... za granicą. Chodzi bowiem o uniknięcie wszelkich nacisków ze strony polskich władz i regulatorów komunikacyjnych w kwestii emisji programu.

O terminie startu nowego kanału i nowych szczegółów dotyczących emisji będziemy na naszych łamach informować na bieżąco.

Komentarze

Powiązane

21.09.23, 08:30
| telewizja / VOD » seriale
Powrót serialu Szadź. Premiera wiosną 2024 r.
Premiera finałowego sezonu „Szadzi” planowana jest na wiosnę przyszłego roku. W rolach głównych widzowie ponownie zobaczą Macieja Stuhra, Aleksandrę Popławską, Jowitę Budnik, Annę Cieślak, Karolinę Gorczycę, Bartosza Gelnera oraz Piotra Trojana.
21.09.23, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | kultura » książki
Netfliksowy Pan Samochodzik nie pomógł książkom Nienackiego
Wbrew pozorom, film z Panem Samochodzikiem, który zadebiutował niedawno na platformie Netflix nie spowodował „Samodzikomanii”. Książki Zbigniewa Nienackiego pozostają wciąż klasykami i są chętnie kupowane.
20.09.23, 20:26
| telewizja / VOD » informacje
Rytmy Dwójki. Autorski format TVP2 z udziałem Edyty Górniak i Rafała Brzozowskiego
W jesienniej ramówce TVP2 zadebiutował nowy muzyczny show „Rytmy Dwójki”, który będzie emitowany przez osiem tygodni,. W zaś programie pojawią się polskie przeboje w wykonaniu duetów, a publiczność wybierze swój ulubiony utwór.
20.09.23, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Love me or Leave me. Kochaj albo rzuć. Premiera formatu w TVP HD
W czwartek, 28 września br. o godz. 21:25 w TVP HD odbędzie się premiera reality show „Love me or leave me. Kochaj albo rzuć”. W programie osiem zakochanych par, które wkrótce staną na ślubnym kobiercu, sprawdzi, czy ich związki są dobrze
dobrane.
20.09.23, 13:29
| telewizja / VOD » informacje
Bogdan Łazuka i Michał Milowicz gospodarzami programu Och! Kabaret w Kino Polska
W październiku br. Kino Polska zaprezentuje kolejną odsłonę swojego rozrywkowego show pod nowym tytułem „Och! Kabaret”. Program poprowadzi duet – Bogdan Łazuka i Michał Milowicz. 
20.09.23, 11:00
| telewizja / VOD » informacje
TVP ogłosiła nominacje do nagród III Międzynarodowego Festiwalu Telewizyjnego & Forum Heart of Europe
Telewizja Polska ogłosiła listę nominacji do nagród III Międzynarodowego Festiwalu Telewizyjnego & Forum Heart of Europe. Najlepsze produkcje, zgłoszone przez nadawców publicznych z 14 krajów regionu, zostały wybrane przez jury złożone z międzynarodowych ekspertów branży TV.
20.09.23, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
KPOP NATION święto muzyki K-POP na żywo tylko w serwisie VOD.pl
23 września br. na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się koncert "KPOP NATION" dedykowany fanom K-POPu. Wydarzenie będzie transmitowane na VOD.pl. Podczas koncertu wystąpią najpopularniejsze gwiazdy tego gatunku.
19.09.23, 16:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Finał Mistrzostw Europy siatkarzy chętnie oglądany w TVP i Polsacie Sport
Finałowy mecz reprezentacji Polski z Włochami w siatkówce mężczyzn w ramach Mistrzostw Europy był chętnie oglądany zarówno na antenach Telewizji Polskiej jak i w Polsacie Sport.
19.09.23, 09:26
| telewizja / VOD » informacje
48. Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni na antenie TVP Kultura
W Konkursie Głównym 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni znalazło się pięć koprodukcji Telewizji Polskiej. O Złote i Srebrne Lwy powalczą: „Figurant” Roberta Glińskiego, „Raport Pileckiego” Krzysztofa Łukaszewicza, „Święty” Sebastiana Buttnego, „Fin del Mundo?” Piotra Dumały oraz „Kos” Pawła Maślony.
18.09.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Spotkania Rakowa Częstochowa i Legii Warszawa w TVP Sport
Telewizja Polska nabyła prawa do transmisji wszystkich spotkań Rakowa Częstochowa i Legii Warszawa rozgrywanych w fazach grupowych Ligi Europy oraz Ligi Konferencji Europy.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.