Polski Playboy TV w Internecie

Polsat nie chce już czekać na pozwolenie KRRiT
Jak nieoficjalnie dowiedział się Portal Medialny mediaFM.net, na przełomie maja i czerwca ma ruszyć internetowa emisja polskiej wersji językowej kanału Playboy TV. POLSAT nie chce już czekać na oficjalną zgodę Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji i chce jak najszybciej zaprezentować obiecywany już od bardzo dawna kanał erotyczny. Emisja w Internecie nie wymaga zezwoleń polskiego regulatora. Dla potrzeb polskiej wersji wykupiono już domeny www. playboy.tv oraz www.playboytv.pl. Sygnał kanału będzie emitowany w czasie rzeczywistym, zaś jakość będzie dostosowana do szybkości łącza odbiorcy.

Jak można się domyślać, dostęp do Playboy TV będzie płatny - płatności mają być dokonywane za pomocą kart kredytowych, SMS-ów oraz przelewami z kont osobistych wybranych banków. Jak się dowiedzieliśmy, POLSAT prowadzi rozmowy na ten temat z największymi bankami, a także z kilkoma dostawcami usług mobilnych. Co ciekawe, możliwe będzie wykupienie usługi na określoną pozycję programową, na kilka godzin, dni, tydzień; będzie można także pokusić się o stały abonament miesięczny. Cen, przynajmniej orientacyjnych, nie udało nam się ustalić.

Co można będzie zobaczyć po wniesieniu opłaty? Jak na razie wiadomo na ten temat bardzo niewiele. Jak udało nam się ustalić, w perspektywie czasu planowana jest m.in. produkcja polskich programów rozrywkowych, jednak w pierwszej fazie funkcjonowania kanału przewidywana jest reemisja programów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych.

Na ilu widzów liczy kanał? Na to pytanie nie udało nam się uzyskać odpowiedzi. W przypadku telewizji internetowej - im więcej widzów tym większe zapotrzebowanie na solidne łącza i serwery. POLSAT nie posiada w tej chwili i w najbliższych miesiącach nie będzie posiadać odpowiedniej infrastruktury do obsługi kanału. Jak udało nam się ustali, przedstawiciele imperium Zygmunta Solorza rozmawiają na temat retransmisji sygnału z przedstawicielami największych dostawców usług internetowych... za granicą. Chodzi bowiem o uniknięcie wszelkich nacisków ze strony polskich władz i regulatorów komunikacyjnych w kwestii emisji programu.

O terminie startu nowego kanału i nowych szczegółów dotyczących emisji będziemy na naszych łamach informować na bieżąco.

Komentarze

Powiązane

21.05.24, 17:45
| telewizja / VOD » seriale
Breslau. Pierwsza polska produkcja Disney+
Disney+ rozpoczął zdjęcia do serialu „Breslau” (tytuł roboczy), swojej pierwszej polskiej produkcji oryginalnej.
21.05.24, 14:02
| telewizja / VOD » badania rynku
Rekordowa wyniki kanałów BBC Studios w Polsce. BBC First z najwyższymi udziałami w historii
W kwietniu br. portfolio kanałów osiągnęło 0,84 proc. proc., czyli najwyższy miesięczny udział w rynku od uruchomienia pięciokanałowego portfolio w 2015 r.
21.05.24, 08:45
| telewizja / VOD » informacje
TVN Pora na show. 17 kanał FAST w ofercie TVN Warner Bros. Discovery
Koncern TVN Warner Bros. Discovery uruchomił kolejny kanał typu FAST - TVN Pora na show.
20.05.24, 13:42
| telewizja / VOD » seriale
Prosta sprawa. Mateusz Damięcki i Piotr Adamczyk w nowym serialu CANAL+
W serwisie CANAL+ online pojawił się pierwszy odcinek nowej polskiej produkcji „Prosta sprawa”. Najnowsza produkcja oryginalna CANAL+ to kino akcji twórców „Furiozy” oparte na bestsellerze Wojciecha Chmielarza.
20.05.24, 10:50
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 10 mln zł. To suma roszczeń spraw przeciwko TVP za materiały wyemitowane w latach 2016-2023
Niemal 10 mln zł – to suma roszczeń spraw przeciwko Telewizji Polskiej za materiały wyemitowane w latach 2016-2023 z powództwa osób i instytucji o naruszenie dóbr osobistych.
18.05.24, 14:51
| telewizja / VOD » informacje
Nakręć się na przyszłość. Szansa dla młodych ludzi na karierę w branży filmowej
Na warsztaty otwierające drogę do pracy przy tworzeniu filmów i seriali zapraszają Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych i Netflix.
17.05.24, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska wybrała dziennikarzy w ramach akcji: Włącz się! Zmieniajmy się razem
Niemal 2 000 osób marzących o pracy w telewizji odpowiedziało na zaproszenie TVP i wzięło udział w projekcie rekrutacyjnym „Włącz się! Zmieniajmy się razem”. Komisja wyłoniła pięciu najlepszych kandydatów w kategoriach: Informacja/Publicystyka, Sport, Rozrywka, Kultura i Pogoda.
16.05.24, 14:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Aktualności TVP3 Katowice z dużym skokiem oglądalności. Rośnie widownia serwisów w Szczecinie, Krakowie i Bydgoszczy
Znaczące wzrosty oglądalności w kwietniu br. odnotowały, według danych Nielsen Media, programy informacyjne emitowane na antenach regionalnych TVP. „Aktualności” emitowane w TVP3 Katowice osiągnęły w kwietniu wzrost widowni - w porównaniu z minionym rokiem – aż o 70 proc. 
16.05.24, 13:06
| telewizja / VOD » informacje
Kanały TinyTeen, LingoToons i LangLab dołączyły do oferty Pasjatv
Do oferty firmy dystrybucyjnej Pasjatv trafiły trzy nowe kanały edukacyjne. Nadawcą trzech nowych kanałów TinyTeen, LingoToons i LangLab jest English Club TV Group, który od ponad 15 lat w swoim portfolio posiada kanał English Club TV.
16.05.24, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Nowy skład Komisji Etyki TVP
Władze Telewizji Polskiej SA w likwidacji powołały siedmioro nowych członków Komisji Etyki TVP XIV kadencji.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy