20.06.14, 12:16

Kino na leżakach 2014

"Kino na leżakach"
Fot.: materiały prasowe

30 czerwca br. rusza druga edycja „Kina na leżakach” - wielkiej wakacyjnej akcji eventowej w nadmorskich kurortach. W tym roku projekt zyska jeszcze większy rozmach:  wesprze go aż pięciu sponsorów i jeden partner technologiczny. Leżaki KinAds odwiedzą ponad 20 miast - od Świnoujścia po Hel. Patronami medialnym akcji zostali: Radio Zet, portal Onet.pl i serwis Nadmorze.pl.

Sponsorami tegorocznej odsłony „Kina na leżakach” są marki: Big Milk, Las Vegas, Durex, Rimmel i Gothaer, zaś sponsorem technologicznym wydarzenia jest Mazda.

Od 30 czerwca br. do 28 sierpnia br. „Kino na leżakach” odwiedzi ponad 20 nadmorskich miejscowości, w których odbędzie się łącznie ponad 40 seansów. Organizator przewiduje, że cała tegoroczna seria eventów zgromadzi ponad 60 000 widzów. Aby do nich dotrzeć ekipa techniczna przemierzy 40 000 km. Widzowie kina plenerowego będą oglądać wakacyjne filmy na ogromnym ekranie o wysokości czterech pięter bloku.

Jakość seansów zapewnia wysokiej klasy projektor firmy Barco Cinema 3D oraz nagłośnienie koncertowe. Pomysłodawcą i organizatorem „Kina na leżakach” jest firma KinAds, operator reklamy kinowej największej sieci kin.

"Po sukcesie ubiegłorocznej edycji naszej akcji postanowiliśmy rozwinąć projekt zasięgowo. W tym roku dołączyli do nas zacni sponsorzy i dzięki ich wsparciu możliwe jest zwiększenie rozmachu naszej akcji. „Kino na leżakach” jest odpowiedzią na potrzeby reklamodawców, którzy w okresie wakacyjnym chcą dotrzeć do swoich konsumentów. Jestem przekonana, że tegoroczne „Leżaki” będą naszym kolejnym sukcesem" – mówi Kinga Dołęga – Lesińska, prezes KinAds.

Komentarze

Powiązane

12.02.24, 19:21
| telewizja / VOD » informacje | kultura » informacje
Bestsellery Empiku 2023 w TVN i sieci
25. edycja Gali Bestsellerów Empiku odbędzie się 13 lutego br. Wydarzenie będzie transmitowane na antenie TVN oraz na YouTube i Facebooku Empiku wraz z relacją zza kulis. Producentem wykonawczym gali po raz drugi jest Agencja Marketingowa Dentsu Polska.
26.01.24, 19:00
| telewizja / VOD » informacje | kultura » film
Sterk - znaczy silny. Film dokumentalny TVP Polonia nagrodzony na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Mokkho w Indiach
„Sterk - znaczy silny” w reżyserii Elżbiety Kapsy został uznany za najlepszy film dokumentalny podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Mokkho w Indiach. Autorka otrzymała również nagrodę dla najlepszego reżysera.
20.01.24, 12:00
| kultura » książki
Infrastruktura bibliotek 2021-2025. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznało dotację 27 bibliotekom
Blisko 55 mln zł dofinansowania na lata 2024-2025 otrzyma, decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, 27 bibliotek, które uzyskały najwyższą punktację w trzecim naborze w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Priorytet 2, Kierunek interwencji 2.1. „Infrastruktura bibliotek 2021-2025”.
18.01.24, 21:00
| kultura » film
Miłość jak miód. Agnieszka Suchora i Edyta Olszówka na wielkim ekranie już w lutym
9 lutego br. do kin w całej Polsce wejdzie film „Miłość jak miód”. Bohaterkami polskiej komedii są kobiety po pięćdziesiątce, które przechodzą menopauzę i nie wierzą, że w ich życiu cokolwiek zmieni się na lepsze.
17.01.24, 19:27
| telewizja / VOD » informacje | kultura » film
Wystawa fotosów pochodzących z filmu Kos w warszawskich Łazienkach do końca stycznia
TVP Dystrybucja Kinowa i Aurum Film organizują wystawę fotosów pochodzących z filmu „Kos”, który wejdzie do kin w całej Polsce 26 stycznia br.
16.01.24, 23:27
| kultura » informacje
Hania Rani i Paweł Maślona z Paszportami Polityki 2023. Lista laureatów
16 stycznia br., po raz 31. podczas Gali zostały wręczone nagrody Paszporty Polityki dla wybitnych młodych twórców i artystów.
15.01.24, 21:15
| telewizja / VOD » informacje | kultura » film
Jan Jakub Kolski gościem podcastu Rekonstrukcja Cyfrowa TVP
We wtorek, 16 stycznia br. o godz. 12:12, Telewizja Polska udostępni kolejny odcinek podcastu „Rekonstrukcja Cyfrowa TVP” na platformach YouTube i Spotify. Jego bohaterem będzie Jan Jakub Kolski, reżyser, absolwent Szkoły Filmowej w Łodzi. Gospodarzem programu jest krytyk filmowy Łukasz Adamski. 
15.01.24, 15:45
| internet » informacje | kultura » książki
Pierwszy audiobook czytany przez AI w Audiotece. Będą kolejne jeszcze w tym roku
„Gaming na giełdzie” to pierwszy wyprodukowany przez Audiotekę audiobook przeczytany przez sztuczną inteligencję. Producenci Audioteki wybrali książkę autorstwa Pawła Sugalskiego, ponieważ zawiera wiele danych i technicznych pojęć, których czytanie stanowi obecnie wyzwanie dla AI. Produkcja została udostępniona dla użytkowników Audioteka Klub.
11.01.24, 14:05
| telewizja / VOD » informacje | kultura » film
12. edycji festiwalu filmowego Script Fiesta. Tokarczuk, Maślona i Machulski wybiorą najlepsze scenariusze
Do 21 stycznia br. można zgłaszać prace w konkursach scenariuszowych. W Kapitule i Jury konkursów zasiądą m.in. Olga Tokarczuk, Paweł Maślona i Juliusz Machulski. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne o łącznej sumie 70 tys. zł.
10.01.24, 13:30
| kultura » informacje
Janusz Majewski nie żyje
Zmarł Janusz Majewski – reżyser filmowy, dramatopisarz, pisarz, scenarzysta, wykładowca, rektor Warszawskiej Szkoły Filmowej.