Eurosport - przewodnikiem po mistrzostwach świata w Brazylii

David James
Fot.: materiały prasowe

Eurosport przygotował ofertę dla kibiców piłki nożnej, podczas zbliżającego się mundialu w Brazylii. Najświeższe wiadomości będą przekazywane bezpośrednio ze studia, umieszczonego na legendarnej plaży Copacabana. Codziennie kibice będą mogli obejrzeć pięć programów, a analizą meczów zajmą się eksperci światowej klasy. Eurosport przygotował także ofertę online dla fanów będących w ruchu. 

W skład komentatorskiej drużyny gwiazd Eurosportu wejdą: trener Arsenalu Arsène Wenger, zwycięzca mundialu z 1990 roku Thomas Berthold, słynny angielski bramkarz David James, pomocnik Joey Barton i trzykrotny triumfator Serie A, Francuz Olivier Dacourt.

Mundialowe programy będą zaczynać się wcześnie rano, a kończyć późnym wieczorem. W ich skład wejdą:

„Brazilmania” – o godz. 8:30
Widzowie będa mogli obejrzeć przygotowane przez ekspertów Eurosportu, podsumowanie dnia poprzedniego oparte m.in. na statystykach przygotowanych przez firmę Opty oraz zapowiedź aktualnych spotkań, również w oparciu o wiadomości dostarczane przez dziennikarzy Eurosportu w Brazylii.

„Bom Dia Rio” (“Dzieńdobry Rio”) – godz. 14:30 i 17:30
Ten 10-minutowy program będzie nadawany bezpośrednio ze studia w Brazylii. „Bom Dia Rio” oznacza „Dzień dobry Rio”, a to dlatego, że w tych godzinach w Kraju Kawy jest poranek. Poprowadzi go dziennikarka Carolina de Moraes. W programie widzowie będą mogli się dowiedzieć, co pisze lokalna prasa, a dziennikarze skupią się na analizie pierwszego meczu danego dnia, o godz. 18. „Dzień dobry Rio” będzie pokazywał również jak mundial wpływa na codzienne życie Brazylijczyków.

„Copacabana Live” – godz. 20:30 i 23:30
Na żywo z plaży Copacabana poprowadzi go Ashley House. Widzowie będa mogli zobaczyć analizy ekspertów: Arsène’a Wengera, Thomasa Bertholda, Davida Jamesa, Joeya Bartona i Oliviera Dacourta. Będą oni zapowiadać mecze zaczynające się o godz. 21 i o północy, a także komentować spotkania, które odbyły się wcześniej tego dnia. Najświeższe informacje, będą przekazywane od dziennikarzy Eurosportu, na żywo prosto ze stadionów. Kibice dowiedzą się o każdej bramce, która zostanie rozpisana na specjalnej grafice.

Dzięki współpracy pomiędzy Eurosportem a firmą Opta zajmującą się statystykami, po każdym meczu zostanie wybrany najlepszy piłkarz. Również po fazie grupowej widzowie dowiedzą się, kto zasłużył na miano MVP. Wybór będzie oparty na danych dostarczanych przez Opta, według kryteriów ustalonych przez Eurosport.

Eurosport przygotował także szeroką ofertę na mundial w Internecie. Eurosport.com ma być przestrzenią, w której kibice będą mogli dzielić się swoją pasją i poprzez którą uzyskają dostęp do newsów, artykułów, filmów, z których będą mogli korzystać na komputerach, telefonach i tabletach.

Komentarze

Powiązane

16.04.24, 11:08
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 2 tysiace osób aplikowało w projekcie rekrutacyjnym TVP
14 kwietnia br. zakończył się pierwszy etap nowego projektu rekrutacyjnego Telewizji Polskiej - „Włącz się! Zmieniajmy się razem”.
15.04.24, 15:15
| telewizja / VOD » informacje
CANAL+ online i FAME rozpoczynają współpracę. Gala FAME 21 w usłudze serwisu
18 maja br. odbędzie się Gala FAME 21: Pretendent gdzie w walce wieczoru Patryk „Bandura” Bandurski zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Dzięki nawiązaniu współpracy FAME z CANAL+ online wydarzenie po raz pierwszy w historii będzie można obejrzeć wyłącznie za pośrednictwem serwisu streaminowego CANAL+ online.
15.04.24, 14:25
| telewizja / VOD » informacje
TVP kontra Fundacja Otwarty Dialog. Nadawca publiczny nie utożsamia się z audycjami ze spornego okresu
W apelacji od wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie Fundacji Otwarty Dialog (i innych) Telewizja Polska S.A. w likwidacji kwestionuje wysokość zasądzonego zadośćuczynienia oraz formę i skalę przeprosin, a także innych zasądzonych środków, które według Sądu pierwszej instancji mają usunąć skutki naruszenia dóbr osobistych. 
15.04.24, 05:00
| telewizja / VOD » informacje
Atak na Izrael: TVP INFO i Polsat News nie zdały egzaminu. TVN24 i TV Republika z najdłuższym programem na żywo
Polskie kanały informacyjne szeroko informowały o wystrzeleniu przez irańską armię w kierunku Izraela drony i pociski. Jednak nie wszystkie zdecydowały się nadawać „na żywo” program nocą.
12.04.24, 13:00
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Warner Bros Discovery oraz Mennica Gdańska wprowadzają na rynek kolekcjonerskie monety „Rick and Morty”
9 kwietnia br. swoją premierę miała moneta kolekcjonerska, która powstała dzięki współpracy Mennicy Gdańskiej z Warner Bros Discovery Global Consumer Products. W ramach umowy licencyjnej, Mennica Gdańska wprowadza na rynek numizmat z bohaterami animowanego serialu komediowego “Rick i Morty”.
12.04.24, 10:00
| telewizja / VOD » seriale
Minuta ciszy 2. Ruszyły zdjęcia do kontynuacji serialu CANAL+
Rozpoczęły się zdjęcia do dalszej historii Mietka Zasady, emerytowanego listonosza, który zakłada dom pogrzebowy. Za reżyserię ponownie odpowiada Jacek Lusiński, który wraz z Szymonem Augustyniakiem jest również autorem scenariusza.
12.04.24, 07:40
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Kino Polska w 2023 r.: zysk netto powyżej 50 mln zł
Na koniec 2023 r. Grupa Kino Polska odnotowała przychody na poziomie 294,2 mln zł (+3,3 proc. r/r), głównie za sprawą wzrostu przychodów z nadawania kanałów płatnych i sprzedaży praw licencyjnych. Zysk netto Grupy wyniósł 51,9 mln zł (+8,8 proc. r/r).
11.04.24, 16:15
| telewizja / VOD » seriale
Królowie. Ruszą zdjęcia do nowego serialu historycznego TVP
Rozpoczęły się zdjęcia do serialu historycznego TVP „Królowie”. Tytułowe role grają: Michał Kaszyński (Kazimierz Jagiellończyk) i Krzysztof Świłpa (Władysław Warneńczyk). Produkcja opowiada o synach Jagiełły, ostatnich władcach średniowiecznej Polski.
11.04.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
HISTORY Channel w Bułgarii rusza ze sprzedażą reklam
Od 9 kwietnia br. A+E Networks EMEA uruchomiło sprzedaż czasu reklamowego na HISTORY Channel w Bułgarii.
10.04.24, 13:50
| telewizja / VOD » informacje | kultura » muzyka
Bo źródło wciąż bije… Koncert poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w TVP1
W środę, 10 kwietnia br. o godz. 21:10 w TVP1 zostanie wyemitowany koncert „Bo źródło wciąż bije…” poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w 20. rocznicę jego śmierci. W repertuarze znajdą się słynne utwory artysty w interpretacji, m.in.: Jacka Wójcickiego, Katarzyny Dąbrowskiej, Janusza Radka, Krzysztofa Iwaneczki czy Krzysztofa Szczepaniaka. Koncert zrealizowano w industrialnych wnętrzach Stoczni Gdańskiej.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy