27.03.07, 22:42

Największy interaktywny serwis poświęcony Szymanowskiemu na itvp.pl

Telewizja Polska uruchomiła w Internecie najbogatszy na świecie - pod względem treści audio i wideo – interaktywny serwis poświęcony Karolowi Szymanowskiemu.
Telewizja Polska uruchomiła w Internecie najbogatszy na świecie - pod względem treści audio i wideo – interaktywny serwis poświęcony Karolowi Szymanowskiemu.

Serwis szymanowski.itvp.pl, który w wersji angielskiej będzie dostępny na całym świecie od 2 kwietnia, zawiera wiele ciekawych i cennych dla miłośników Szymanowskiego materiałów wideo i audio poświęconych kompozytorowi.

Pod adresem szymanowski.itvp.pl można obejrzeć wybrane programy telewizyjne poświęcone twórczości tego wybitnego polskiego muzyka emitowane w TVP Kultura w ramach „Tygodnia z Szymanowskim”. Będą to m.in. koncerty, recitale i relacje ze spotkań z twórcami. W Internecie będą one dostępne równolegle z ich emisją na antenie oraz w trybie na żądanie.

W serwisie szymanowski.itvp.pl znajdują się także ilustrowane archiwaliami materiały wideo, w których m.in. Jerzy Radziwiłowicz czyta wybrane listy kompozytora. W iTVP dostępne są także wywiady z wybitnymi osobistościami świata kultury na temat życia i twórczości Szymanowskiego. O artyście mówią m.in. Krzysztof Zanussi, Franciszek Starowieyski i Jerzy Maksymiuk.

Wśród dodatkowych treści multimedialnych w serwisie znajdują się także: kalendarium Roku Szymanowskiego, biografia artysty i interaktywny, wirtualny przewodnik po Atmie – muzeum Karola Szymanowskiego w Zakopanem. W iTVP zamieszczone zostały również recenzje płyt z utworami Szymanowskiego, przewodnik po książkach o kompozytorze, galeria zdjęć, przewodnik po miejscach związanych z Szymanowskim. Internauci mogą także wziąć udział w konkursie.

Uruchomiony został także specjalny wirtualny pokój odsłuchowy, w którym już wkrótce będzie można bezpłatnie posłuchać lub pobrać do odsłuchania jego wybrane utwory.

Komentarze

Powiązane

19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
17.07.24, 11:21
| internet » informacje
Iberion wygasi trzy serwisy, ale ich treści mają wzmocnić inne produkty grupy
Grupa Iberion wprowadza zmiany w swoim portfolio. Iberion wygasi trzy serwisy, ale ich treści mają być rozwijane w ramach pozostałych produktów firmy.
16.07.24, 16:00
| internet » informacje
Interia partnerem 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych
Interia została partnerem 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Plebiscyt „Diamentowe Lwiątka” wyłoni najlepszy polski film dla młodego widza. 
16.07.24, 08:30
| internet » informacje
Będą ostrzegać przed burzami. Gazeta.pl i Polscy Łowcy Burz przygotują specjalne alerty pogodowe
Gazeta.pl rozpoczyna w trakcie wakacji współpracę ze specjalistami ze Stowarzyszenia Skywarn Polska znanymi jako Polscy Łowcy Burz. Eksperci od ekstremalnych zjawisk pogodowych przygotują alerty pogodowe, związane m.in. z frontami burzowymi.
13.07.24, 16:00
| internet » informacje
Podcast „WojewódzkiKędzierski” w wakacyjnej odsłonie
Wakacyjne wydanie podcastu „WojewódzkiKędzierski” rusza w poniedziałek, 15 lipca br. Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski będą rozmawiać z artystami muzycznymi.
09.07.24, 23:41
| internet » informacje
Karoliną Walczowska gospodynią formatu Onet Wakacje
Od lipca br. na stronie głównej Onetu pojawia się nowy program „Onet Wakacje” z Karoliną Walczowską w roli prowadzącej. Program jest emitowany w każdy piątek o godz. 12.00 na Onet.pl i jest częścią cyklu redakcyjnego „Onet Wakacje”, który przez całe wakacje pojawia się na stronie głównej Onetu.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
06.07.24, 23:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem. II sezon formatu w Onecie
W niedzielę, 30 czerwca br. o godz. 10:00 na stronie głównej Onet.pl i na kanale YouTube Onet On Tour pojawił się premierowy odcinek II sezonu programu „Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem”. Dziennikarz pokaże internautom Dalmację.
03.07.24, 19:00
| internet » informacje
Żyjemy tenisem! Interia relacjonuje Wimbledon
Interia na bieżąco będzie relacjonować Wimbledonem. Artur Gac, wysłannik portalu, przekazywać będzie informacje prosto z Londynu. Ofensywę medialną Interii ma wzmocnić kolejna odsłona kampanii „Żyjemy sportem”.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.