05.05.14, 18:39

Staropolanka rusza z nową akcją wizerunkową

Przykładowy banner kampanii Staropolanki
Fot.: materiały prasowe

5 maja br. ruszyła duża kampania wizerunkowa marki Staropolanka. Obejmie ona swoim zasięgiem zarówno kanał telewizyjny, internetowy, outdoorowy, jak i punkty sprzedażowe oraz eventy, w które marka będzie zaangażowana. Tak szeroka odsłona Staropolanki jest związana z nową strategią marketingową wody, a hasłem przewodnim całej kampanii będzie: „Jak coś robisz, rób to z wodą!”.

Idea kampanii zakłada mówienie do spragnionych wody z minerałami, którzy jeszcze o tym nie wiedzą, ale właśnie tego potrzebują. "Cała kampania reklamowa Staropolanki koncentruje się na obecnych i przyszłych konsumentach, do których chcemy dotrzeć z informacją, że woda z minerałami, to źródło pozytywnych zmian, jakie mogą nastąpić w życiu każdego człowieka, i że nasza woda, to nie tylko zaspokajanie pragnienia i uzupełnianie minerałów, ale zmiana jakości życia" – mówi Bogdan Szladewski, Wiceprezes Zarządu Uzdrowisk Kłodzkich S.A., producenta Staropolanki i Wielkiej Pieniawy. "Chcemy również, poprzez taką odsłonę naszej marki, sukcesywnie budować grono zaangażowanych, świadomych fanów naszych produktów, którzy będą po nie sięgali ze świadomością, że pijąc Staropolankę z minerałami ich organizm będzie zdrowszy, a poprzez to ich życie będzie lepsze" – dodaje Bogdan Szladewski.

Z nowej kampanii wizerunkowej ma płynąć informacja, że produkty Staropolanki pasują do wielu życiowych aktywności, zarówno tych fizycznych jak również aktywności umysłowych. W różnych miejscach miast, objętych kampanią pojawią się liczne materiały outdoorowe z kluczowymi hasłami, wskazującymi, że w danej sytuacji również można coś robić dla siebie. Hasła, które będą towarzyszyć kampanii, takie jak: „Kiedy oglądasz, sącz emocje - jak coś robisz rób to z wodą”, „Kiedy śpiewasz, przelewaj rytm – jak coś robisz rób to z wodą”, „Kiedy trenujesz, poczuj pragnienie - jak coś robisz rób to z wodą”, mają stanowić zachętę dla konsumentów do sięgania po wodę przez cały dzień, niezależnie od tego co się robi, gdzie się pracuje, niezależnie od wieku, płci i zasobności portfela. To kampania nie tylko wizerunkowa, ale i edukacyjna, pokazująca wartości sięgania po wodę mineralną, która nie tylko uzupełni magnez, wapń oraz inne wartościowe pierwiastki, ale również poprawi nasze samopoczucie, dzięki czemu będziemy lepsi sami dla siebie i dla najbliższego otoczenia.

Długofalowa kampania wizerunkowa Staropolanki wpisuje się w nową strategię marketingową brandu. Przez cały czas jej trwania marka będzie widoczna w mediach, zarówno tradycyjnych, jak i w internecie, a w największych miastach Polski zintensyfikowana zostanie kampania outdoorowa. Kampania wizerunkowa Staropolanki zakłada również obecność wody na różnego typu eventach, szczególnie o charakterze sportowym, ponieważ woda mineralna ziemi kłodzkiej już od kilku lat jest bardzo aktywna w tym obszarze. Ponadto, komunikacyjnym wsparciem będą kanały społecznościowe, w tym głównie Facebook, gdzie internauci będą mogli na bieżąco śledzić kolejne odsłony kampanii oraz będą mogli się angażować w liczne konkursy i aktywności społeczne.

Komentarze

Powiązane

22.03.23, 15:30
| reklama & PR » informacje
Plan na spokój wg firmy Provident w wiosennej odsłonie kampanii
Agencja MullenLowe Warsaw przygotowała wiosenną odsłonę kampanii firmy pożyczkowej Provident, która będzie prowadzona pod hasłem „Mam plan”. 
22.03.23, 14:29
| reklama & PR » informacje
Czekolady E.Wedel w nowych opakowaniach
E.Wedel wprowadza na rynek czekolady, które przeszły design. Nowa identyfikacja ma wydobywać charakter marki, z jakim kojarzona jest od lat przez Polaków oraz akcentować to, co konsumenci cenią zdaniem firmy w Wedlu najbardziej – pełnię czekoladowego smaku.
22.03.23, 13:49
| reklama & PR » informacje
Bardzo prosty przepis. Wielkanocna aktywacja konsumencka Dan Cake
Pod hasłem „Otwórz, połóż, odpoczywaj” marka Dan Cake zachęca odbiorców, aby zamiast spędzania Świąt na gorączkowych przygotowaniach w kuchni, skorzystali z prostego przepisu od Dan Cake, dając sobie tym samym czas na więcej chwil dla siebie.
22.03.23, 10:03
| reklama & PR » informacje
Filip Gapiński w zespole Fantasyexpo
Filip Gapiński dołączył do ekipy agencji gamingowej Fantasyexpo na stanowisko Lead Creative Strategist.
22.03.23, 08:30
| reklama & PR » ludzie
Awanse w agencji On Board Think Kong
Z początkiem lutego br. Aleksandra Dziwoki i Adrian Moliński z zespołu Social Media oraz Joanna Daszkiewicz i Michał Jarzyna z zespołu Public Relations awansowali w strukturach agencji On Board Think Kong.
22.03.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Starcom wygrywa przetarg FoodWell
Agencje mediowa Starcom (Publicis Groupe), wygrywa przetarg mediowy i tym samym przedłuża współpracę z FoodWell – marką korporacyjną, powstałą z połączenia spółek Bakalland i Purella Superfoods.
21.03.23, 18:33
| reklama & PR » informacje
Rankomat.pl w nowej kampanii edukuje nt. ubezpieczeń komunikacyjnych
Platforma rankomat.pl przygotowała kampanię, ukazującą jak wiele zagrożeń czyha na kierowców każdego dnia. Marka wskazuje w ten sposób, że sytuacje, których nikt z odbiorców nie bierze często pod uwagę, mogą się przydarzyć i przysporzyć nam problemów.
21.03.23, 17:00
| reklama & PR » informacje
WEC Communication ponownie obsłuży ADATA i XPG
Krakowska agencja WEC Communication jest odpowiedzialna za promocję ADATA i XPG w Polsce. Od stycznia br. poszerzyła zakres obsługi dla tajwańskiego producenta z zakresu Public Relations.
21.03.23, 16:00
| reklama & PR » informacje
Kampania Polskie Mięso Karmi Zmysły będzie promować polskie mięso wieprzowe i dorobiowe
Rozpoczęła się piąta edycja ogólnopolskiej kampanii promocyjno-informacyjnej „Marka Polskie Mięso - Polska Smakuje” organizowana przez Związek Polskie Mięso. W tym roku działania prowadzone są pod hasłem: „Polskie Mięso Karmi Zmysły”. Ambasadorem tegorocznej edycji został kucharz Grzegorz Zawierucha.
21.03.23, 14:40
| reklama & PR » informacje
STS pozostanie Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej do 2026 r.
STS, największa firma bukmacherska w Polsce, przedłużył o kolejne lata umowę z PZPN i pozostanie Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej do 31 lipca 2026 r. Bukmacher z drużyną narodową związany jest nieprzerwanie od lipca 2014 r.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 20.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 19.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

28.03.2023 r., online.