05.05.14, 18:39

Staropolanka rusza z nową akcją wizerunkową

Przykładowy banner kampanii Staropolanki
Fot.: materiały prasowe

5 maja br. ruszyła duża kampania wizerunkowa marki Staropolanka. Obejmie ona swoim zasięgiem zarówno kanał telewizyjny, internetowy, outdoorowy, jak i punkty sprzedażowe oraz eventy, w które marka będzie zaangażowana. Tak szeroka odsłona Staropolanki jest związana z nową strategią marketingową wody, a hasłem przewodnim całej kampanii będzie: „Jak coś robisz, rób to z wodą!”.

Idea kampanii zakłada mówienie do spragnionych wody z minerałami, którzy jeszcze o tym nie wiedzą, ale właśnie tego potrzebują. "Cała kampania reklamowa Staropolanki koncentruje się na obecnych i przyszłych konsumentach, do których chcemy dotrzeć z informacją, że woda z minerałami, to źródło pozytywnych zmian, jakie mogą nastąpić w życiu każdego człowieka, i że nasza woda, to nie tylko zaspokajanie pragnienia i uzupełnianie minerałów, ale zmiana jakości życia" – mówi Bogdan Szladewski, Wiceprezes Zarządu Uzdrowisk Kłodzkich S.A., producenta Staropolanki i Wielkiej Pieniawy. "Chcemy również, poprzez taką odsłonę naszej marki, sukcesywnie budować grono zaangażowanych, świadomych fanów naszych produktów, którzy będą po nie sięgali ze świadomością, że pijąc Staropolankę z minerałami ich organizm będzie zdrowszy, a poprzez to ich życie będzie lepsze" – dodaje Bogdan Szladewski.

Z nowej kampanii wizerunkowej ma płynąć informacja, że produkty Staropolanki pasują do wielu życiowych aktywności, zarówno tych fizycznych jak również aktywności umysłowych. W różnych miejscach miast, objętych kampanią pojawią się liczne materiały outdoorowe z kluczowymi hasłami, wskazującymi, że w danej sytuacji również można coś robić dla siebie. Hasła, które będą towarzyszyć kampanii, takie jak: „Kiedy oglądasz, sącz emocje - jak coś robisz rób to z wodą”, „Kiedy śpiewasz, przelewaj rytm – jak coś robisz rób to z wodą”, „Kiedy trenujesz, poczuj pragnienie - jak coś robisz rób to z wodą”, mają stanowić zachętę dla konsumentów do sięgania po wodę przez cały dzień, niezależnie od tego co się robi, gdzie się pracuje, niezależnie od wieku, płci i zasobności portfela. To kampania nie tylko wizerunkowa, ale i edukacyjna, pokazująca wartości sięgania po wodę mineralną, która nie tylko uzupełni magnez, wapń oraz inne wartościowe pierwiastki, ale również poprawi nasze samopoczucie, dzięki czemu będziemy lepsi sami dla siebie i dla najbliższego otoczenia.

Długofalowa kampania wizerunkowa Staropolanki wpisuje się w nową strategię marketingową brandu. Przez cały czas jej trwania marka będzie widoczna w mediach, zarówno tradycyjnych, jak i w internecie, a w największych miastach Polski zintensyfikowana zostanie kampania outdoorowa. Kampania wizerunkowa Staropolanki zakłada również obecność wody na różnego typu eventach, szczególnie o charakterze sportowym, ponieważ woda mineralna ziemi kłodzkiej już od kilku lat jest bardzo aktywna w tym obszarze. Ponadto, komunikacyjnym wsparciem będą kanały społecznościowe, w tym głównie Facebook, gdzie internauci będą mogli na bieżąco śledzić kolejne odsłony kampanii oraz będą mogli się angażować w liczne konkursy i aktywności społeczne.

Komentarze

Powiązane

24.05.24, 19:00
| reklama & PR » ludzie
Radosław Tarczyński przeszedł z Eskimi do Veovee
Na początku kwietnia br. do zespołu Veovee dołączył Radosław Tarczyński i objąłnowo utworzone stanowisko Businness Development Directora.
24.05.24, 17:35
| reklama & PR » informacje
Gotuj w domu jak w restauracji. Lubella promuje makarony
Lubella ruszyła z komunikacją digitalową makaronów klasycznych pod hasłem „Gotuj w domu jak w restauracji”. W swojej najnowszej kampanii marka pokazuje, że pierwszym krokiem do otwarcia domowej restauracji jest otwarcie paczki makaronu Lubella. 
24.05.24, 13:18
| reklama & PR » ludzie
Karolina Migdał-Koleśnikow awansowała w Walter Herz
Firma doradcza Walter Herz awansowała Karolinę Migdał-Koleśnikow w zespole Marketingu i Sprzedaży na stanowisko Sales & Marketing Director.
24.05.24, 11:15
| reklama & PR » informacje
Dwa wielkoformatowe ekrany reklamowe Screen Network w łódzkiej Manufakturze
Screen Network ogłasza uruchomił dwa wielkoformatowe w łódzkiej Manufakturze, które należą do najwyższej kategorii ekranów Super Screen.
24.05.24, 09:45
| reklama & PR » ludzie
Ewelina Puławska awansowała w Good One PR. Została dyrektor zarządzającą
Ewelina Puławska awansowała w strukturach Good One PR, obejmując nowo utworzone stanowisko managing director.
23.05.24, 21:00
| reklama & PR » informacje
Lavazza po raz dziesiąty na kortach Roland-Garros
Lavazza, włoska firma kawowa oraz oficjalny partner turnieju Roland-Garros od 2015 r., będzie dzielić się włoskim stylem smakowania kawy 10 raz z rzędu.
23.05.24, 17:51
| reklama & PR » ludzie
Sonia Stępień przechodzi z o2.pl do agencji oLIVE media
Sonia Stępień dołączyła do zespołu agencji oLIVE media i objęła stanowisko senior PR specjalistka. Tym samym zasiliła zespół public relations, którym kieruje team leaderka Katarzyna Kamińska.
23.05.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
Robert Lewandowski ambasadorem G2A.COM
G2A.COM, największy na świecie marketplace z cyfrową rozrywką nawiązał długoterminową współpracę z Robertem Lewandowskim. W nawiązaniu współpracy pomiędzy stronami uczestniczyło RL Media.
23.05.24, 13:27
| reklama & PR » informacje
IKEA, L’Oreal i Biedronka pierwszymi reklamodawcami platformy SkyShowtime w Polsce
SkyShowtime jako pierwsza globalna platforma streamingowa w Polsce uruchomił pakiety reklamowe, a klienci Wavemaker (GroupM) jako pierwsi zareklamowali się na jego łamach.
23.05.24, 11:31
| reklama & PR » ludzie
Karolina Leguła-Leszczyńska awansuje w Mindshare Polska
Karolina Leguła-Leszczyńska awansowała w strukturach Mindshare Polska i objęła stanowisko Cluster Category Lead’a w obszarze planowania strategicznego na region CEE. Odpowiada za pracę dla jednej z największych na świecie firm FMCG.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy