14.11.13, 23:16

POPloty

Fot.: AG

POPloty (15.11.2013 r.). Jak zawsze wsadzamy kij w mrowisko. Tym razem piszemy m.in. o: pewnym "zmęczonym" pośle, tygodniku "Przekrój" oraz o nocnym przekazie telewizyjnym....

Choroba filipińska nie wybiera, atakuje od lewa do prawa. Ostatnio perfidnie zaatakowała posła Przemysława Wiplera, który zmorzony chorobą starał się jak mógł ratować biednych przechodniów przed potworami. Walka była ciężka i nierówna, a bohaterski poseł został pokonany i przeteleportowany do kazamatów przy ul. Kolskiej. Nie pozostaje teraz nic innego, jak powołać kolejna speckomisję i wyjaśnić okoliczności tajemniczych wydarzeń z udziałem posła. Albo wytrzeźwieć.

Centrum Nauki Kopernik wycofało ze swojej wystawy eksponat „sfery erogenne”. Powodem była interwencja posła PiS i byłego ministra edukacji Ryszarda Legutki, który dopatrzył się pornografii i pedofilii.  A gdzie był krzyż??

W Krakowie na słynnej częstotliwości wystartowała nowa stacja. KRK.FM - najlepsza stacja w Krakowie. Ba, w Polsce. Najlepsza muzyka w Krakowie. Ba, w Polsce – wykrzykiwał na antenie jeden dj stacji. "Odrobina" zimnego prysznica w postaci badań radiowych chłopakom wkrótce się przyda.

W oczekiwaniu na pracę w KRK.FM, na Facebookowym FP stacji zameldowali się bezinteresownie wszyscy "przyjaciele - radiowcy" nie tylko z Małopolski. O „pijar” należy zawsze dbać. 

Po kilku latach niezliczonej ilości sukcesów, z rynku zniknął "Przekrój". Zgodnie z zapowiedziami, po kupnie przez pewnego biznesmena, tygodnik sprzedawał się w niebotycznej liczbie egzemplarzy. Pół Polski śledziło go na tabletach, a drugie pół specjalnie zamierzało kupić takie urządzenia. Przed „Przekrojem” kolejna „świetlana przyszłość”, bo oto zamiast fundatorów, zgłosił się inwestor. Prace nad nową trwają, a robota aż furczy!  Czekamy na efekty z tabletami w dłoni…

Telewizja Regionalna łączy region, nawet te zwaśnione. Tacy mieszkańcy Krakowa na ten przykład, mogą nocami oglądać nocne życie swojej ulubionej stolicy. Za karę, widzom TVP Warszawa proponujemy malowniczy widok na Wawel.

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.