05.03.07, 23:48

Świetne wyniki Rancza

6.118 tysięcy widzów obejrzało w niedzielny wieczór (4 marca) kolejne dwa odcinki serialu „Ranczo” w Jedynce.
6.118 tysięcy widzów obejrzało w niedzielny wieczór (4 marca) kolejne dwa odcinki serialu „Ranczo” w Jedynce. Serial osiągnął także wysokie, bo ponad 37-procentowe udziały. „Ranczo” wygrało wczorajszą konkurencję z pierwszym odcinkiem nowej serii programu „Taniec z gwiazdami” (4.356 tys.) w TVN i serialem „Skazany na śmierć” (4.540 tys.) w Polsacie.

„Ranczo” osiąga bardzo dobre wyniki oglądalności od początku emisji powtórkowej serii. Od 18 marca Jedynka zaprasza na odcinki premierowe.

Ranczo to pełna przejaskrawień komedia obyczajowa w reż. Wojciecha Adamczyka, która w zabawny sposób ukazuje prawdziwą „duszę Polaka”. To propozycja dla sympatyków niewysublimowanej, ale równocześnie pełnej podtekstów rozrywki, która czerpie inspiracje wprost z naszej rzeczywistości i codziennych relacji międzyludzkich. Serial zawiera wątki nawiązujące do współczesnych realiów. A wszystko to przedstawione jest w zabawnych dialogach obnażających typowe polskie kompleksy i przywary.

W drugiej serii „Rancza” romantyczny związek Lucy z Kusym, a raczej próba jego nawiązania, odgrywa nadal istotną rolę. Ale to tylko jeden z licznych wątków serialu, w którym obok już znanych postaci pojawią się nowe: młody wykształcony stażysta w Urzędzie Gminy Fabian Duda (Piotr Ligienza), Biskup Sadecki (Wiktor Zborowski), pewien nieznajomy, Arek (Przemysław Sadowski) oraz wracający do Wilkowyj po 30-letniej nieobecności brat Japycza Stach (Franciszek Pieczka).

„Ranczo” będzie także dostępne w telewizji interaktywnej iTVP – pod adresem ranczo.itvp.pl. Dodatkowo na ranczo.itvp.pl – w trybie na żądanie – dostępne będą wszystkie odcinki pierwszej serii komedii.

Głównymi aktorami serialu są: Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Piotr Pręgowski, Leon Niemczyk, Jacek Kawalec, Marta Lipińska, Grzegorz Wons, Dorota Chotecka, Marta Lipińska, Marta Chodorowska, Sylwester Maciejewski, Magdalena Waligórska.

*(dane telemetryczne: OBOP, grupa 4+)

Komentarze

Powiązane

19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
18.07.24, 09:53
| telewizja / VOD » informacje
Immergo będzie współpracować z Pasjatv
Immergo, firma działająca na rynku rozwiązań OTT i dystrybucji treści wideo, rozpoczyna współpracę z Pasjatv.
18.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
207 reklamodawców promowało podczas EURO 2024 aż 368 marek na antenach TVP
Podczas zakończonych mistrzostw Europy w piłce nożnej, Telewizja Polska zanotowała wzrost przychodów komercyjnych o 12 proc. Wpływy ze sprzedaży reklam dotyczą tradycyjnych mediów jak i online.
17.07.24, 16:30
| telewizja / VOD » ludzie
Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Krzysztof Ibisz i Maciej Rock wśród gospodarzy pasma halo tu polsat
Jesienią w Polsacie ruszy zapowiadane już nowe pasmo poranne. „halo tu polsat” będzie emitowane w każdy weekend - od piątku do niedzieli. Program poprowadzą trzy pary dziennikarzy w tym Paulina Sykut-Jeżyna z Krzysztofem Ibiszem oraz Agnieszka Hyży z Maćkiem Rockiem.
17.07.24, 10:01
| telewizja / VOD » informacje
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski przechodzą z TVN24 do TVP INFO. Poprowadzą nowy format
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski pożegnali się z widzami „Szkła Kontaktowego” (TVN24). Para poprowadzi od 2 września br. nowy format na antenie TVP INFO.
17.07.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
482 transmisje w każdym sezonie do 2027 roku. Betclic 1. Liga i Betclic 2. Liga na antenach TVP
Polski Związek Piłki Nożnej, Pierwsza Liga Piłkarska, Telewizja Polska i Betclic ogłosiły plany dotyczące transmisji rozgrywek Betclic 1. Ligi i Betclic 2. Ligi w sezonach 2024/2025, 2025/2026 i 2026/2027. Publiczny nadawca pokaże przez trzy lata niemal 1,5 tysiąca meczów prowadzonych przez piłkarską centralę. 
17.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Finał Euro 2024 hitem weekendu. Ale oglądalność spotkań z polską drużyną była wyższa
Blisko 7,3 mln widzów oglądało w niedzielę, 14 lipca br. mecz Hiszpania – Anglia transmitowany na antenach TVP. Ponad 6,4 mln widzów śledziło spotkanie przed telewizorami w domach, a 900 tys. widzów oglądało finał Euro 2024 poza domem.
17.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
AVIOS ma nowy skład. Zarządu i plany ekspansji
Stanowisko Prezesa Zarządu w spółce AVIOS objął dr inż. Tymoteusz Biłyk, twórca marki AVIOS i członek Rady Metodologicznej ds. RPD (Return Path Data) przy projekcie Telemetria Polska Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
16.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Nowa struktura programów dla zagranicy. Zmiany dotkną Biełsat i TVP World
Telewizja Polska włączy swoje obcojęzyczne kanały do jednej struktury organizacyjnej. W skład nowo tworzonej jednostki wejdą dwie anteny: obecny kanał TVP World nadawany w języku angielskim oraz Telewizja Biełsat, emitująca program po białorusku, rosyjsku i ukraińsku. Szefem nowej struktury będzie Michał Broniatowski.
16.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Milion widzów oglądało program Lepsza Polska Kontynuacja formatu od września
Program publicystyczny Doroty Gawryluk „Lepsza Polska” w pierwszym, wiosennym sezonie oglądało średnio milion widzów. Stacja zapowiada kontynuację formatu.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.