22.02.07, 01:29

Wiosenne propozycje TVP2

„Przebojowa Polka”, „Wielki poker” i „SmaczneGo!”,
Wiosenna ramówka TVP2 obfitować będzie w nowe programy rozrywkowe. Poniżej przedstawiamy nowe propozycje Dwójki na wiosnę:

"Przebojowe Polki" - będzie to rywalizacja kobiet z całej Polski o tytuł Przebojowej Polki. W każdym z odcinków widowiska wezmą udział cztery panie, które zmierzą się ze sobą w kilku konkurencjach rozgrywanych w trzech rundach. Każda z rund składać się będzie z dwóch zadań. Kandydatki będą musiały wykazać się refleksem, poczuciem humoru, błyskotliwością i umiejętnością wybrnięcia z trudnej sytuacji. W programie wystąpi trójka jurorów. Do jury zapraszane będą osoby cieszące się prestiżem i popularnością. Po zakończeniu każdej z rund grono to dokona oceny kandydatek i wskaże swoje faworytki. Jurorzy będą pełnić tylko funkcję doradczą dla telewidzów, bowiem to telewidzowie będą mieli możliwość zagłosowania na Przebojową Polkę. Głosowanie za pomocą SMS-ów i w systemie Audiotele będzie odbywać się w trakcie programu. Tytułowa Przebojowa Polka wygra w Wielkim Finale 60 tys. zł. Pomysłodawcą i reżyserem cyklu jest Leszek Kumański, twórca wielu popularnych programów telewizyjnych m.in. takich jak: „Duże dzieci”, czy „Mój pierwszy raz”. Dla fanów „Przebojowych Polek” specjalne atrakcje przygotowała telewizja interaktywna iTVP. W serwisie polki.itvp.pl oprócz kolejnych odcinków audycji znajdą się także m.in. reportaż z castingów do programu, wideo wizytówki kandydatek oraz wideoblog programu, który będzie opisywać kulisy jego produkcji. Dodatkowo w serwisie przeprowadzony zostanie konkurs, w którym użytkownicy iTVP spośród finalistek programu wybiorą Przebojową Polkę Internautów. W konkursie przewidziano nagrody dla laureatki oraz dla głosujących internautów. Emisja pierwszego odcinka w sobotę 10 marca o godz. 16.00.


"Wielki Poker" - to teleturniej, w którym aby wygrać trzeba wykazać się nie tylko wiedzą, ale w szczególności sprytem, dobrym refleksem, spokojem i opanowaniem, dobrze jest tez znać techniki gier strategiczno-psychologicznych. W każdym odcinku poznamy sześciu zawodników, którzy oprócz nazwiska, mogą podawać nieprawdziwe informacje dotyczące zawodu, zainteresowań, a wszystko po to aby zmylić przeciwników. Zawodnicy stoją naprzeciwko prowadzącego, każdy za swoim pulpitem z ekranem, na którym wyświetlana jest suma pieniędzy, zdobywana przy odpowiedzi na kolejne pytania. Inni zawodnicy nie mają wglądu w ekrany konkurentów. W czasie trwania odcinka zawodnicy biorą udział w sześciu rundach, odpowiadając na pytania z trzema wariantami odpowiedzi. Po wysłuchaniu pytania, każdy uczestnik teleturnieju wybiera jedną z odpowiedzi A, B lub C. Po każdym pytaniu na ekranach zawodników pokazują się sumy zarobionych przez nich pieniędzy. Po każdej rundzie odbywa się konfrontacja. Każdy z uczestników może zrezygnować z dalszej gry. Osoba, która się wycofa zatrzymuje pieniądze, które do tej pory zgromadziła. Jeśli nikt nie zrezygnuje, z gry odpada zawodnik, który ma najmniejszą kwotę na swoim koncie, ale odchodzi z pustymi rękoma. Po każdej konfrontacji zawodnik przechodzi do Pokoju Wycofanych, gdzie dowiaduje się czy wycofując się postąpił słusznie. Osoba, która uzyskała największą kwotę w danym odcinku zwycięża i przechodzi do finału. Program prowadzić będą. Emisja pierwszego odcinka w piątek 16 marca o godz. 20.00.

"SmaczneGo!" - będzie to program rozrywkowy dla całej rodziny. Jego edycje emitowane są już w dziesięciu krajach: Wielkiej Brytanii, Włoszech, Australii, Niemczech, Hiszpanii, Francji, USA, Kanadzie, Izraelu i Emiratach Arabskich. Widzowie będą mogli kibicować kulinarnym potyczkom dwóch drużyn. W pierwszej części programu drużyny składają się z dwóch osób – szefa kuchni i osoby z publiczności. W drugiej część gotuje zaproszona do programu gwiazda. Do przygotowania dania drużyny będą miały do dyspozycji produkty z tajemniczej torby. Produkty te można znaleźć w przeciętnej lodówce, lecz ich łączna wartość nie przekracza ustalonej z góry kwoty. Tajemnicze torby przyniosą do studia dwie osoby z publiczności, które od tej pory będą pomagać kucharzom. Dopiero w tym momencie szefowie kuchni dowiedzą się, z jakich składników mają przygotować danie. Kolejnym utrudnieniem będzie czas przygotowania potrawy. Na wykonanie zadania drużyny będą mieć tylko 20 minut. O zwycięstwie konkretnej drużyny decydować będzie publiczność, biorąc pod uwagę kreatywność, pomysłowość i wygląd potraw. Zaproszona do drugiej części programu gwiazda wybierze sobie wiodącego szefa kuchni. Pod jego kierunkiem razem z drugim kucharzem przygotuje potrawę z przyniesionych ze sobą niespotykanych, orientalnych składników. Tym razem na wykonanie zadania będzie 10 minut. Polską wersję programu poprowadzi Olga Bończyk. Emisja pierwszego odcinka w sobotę 10 marca o godz. 15.00.

"Starter" - to nowy magazyn, w którym zobaczymy relacje z najciekawszych imprez z udziałem gwiazd, a także imprez pod patronatem TVP2. Program zaprezentuje ekskluzywne wywiady, nieznane oblicza i pasje ludzi z pierwszych stron gazet, plotki, nowe trendy, zapowiedzi zbliżających się interesujących wydarzeń kulturalnych. Program poprowadzi Beata Sadowska, zaś pierwszy odcinek zobaczymy w poniedziałek 12 marca o godz. 19.40.

Z innych ciekawych propozycji rozrywkowych TVP2 będziemy mogli zobaczyć "MC2 - Maszyna czasu Manna i Materny", kontynuacje show "Europa da się lubić" i programu "Podróże z żartem". Oprócz tego na antenie TVP2 zagoszczą nowe odcinki serialu kryminalnego "Pitbull", zaś dla fanów gatunku docu-crime przygotowano program "Biuro kryminalne", w którym widzowie będą mogli śledzić pracę policyjnych detektywów i osób związanych z rozwiązywaniem kryminalnych zagadek.

Komentarze

Powiązane

17.07.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
482 transmisje w każdym sezonie do 2027 roku. Betclic 1. Liga i Betclic 2. Liga na antenach TVP
Polski Związek Piłki Nożnej, Pierwsza Liga Piłkarska, Telewizja Polska i Betclic ogłosiły plany dotyczące transmisji rozgrywek Betclic 1. Ligi i Betclic 2. Ligi w sezonach 2024/2025, 2025/2026 i 2026/2027. Publiczny nadawca pokaże przez trzy lata niemal 1,5 tysiąca meczów prowadzonych przez piłkarską centralę. 
17.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Finał Euro 2024 hitem weekendu. Ale oglądalność spotkań z polską drużyną była wyższa
Blisko 7,3 mln widzów oglądało w niedzielę, 14 lipca br. mecz Hiszpania – Anglia transmitowany na antenach TVP. Ponad 6,4 mln widzów śledziło spotkanie przed telewizorami w domach, a 900 tys. widzów oglądało finał Euro 2024 poza domem.
17.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
AVIOS ma nowy skład. Zarządu i plany ekspansji
Stanowisko Prezesa Zarządu w spółce AVIOS objął dr inż. Tymoteusz Biłyk, twórca marki AVIOS i członek Rady Metodologicznej ds. RPD (Return Path Data) przy projekcie Telemetria Polska Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
16.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Nowa struktura programów dla zagranicy. Zmiany dotkną Biełsat i TVP World
Telewizja Polska włączy swoje obcojęzyczne kanały do jednej struktury organizacyjnej. W skład nowo tworzonej jednostki wejdą dwie anteny: obecny kanał TVP World nadawany w języku angielskim oraz Telewizja Biełsat, emitująca program po białorusku, rosyjsku i ukraińsku. Szefem nowej struktury będzie Michał Broniatowski.
16.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Milion widzów oglądało program Lepsza Polska Kontynuacja formatu od września
Program publicystyczny Doroty Gawryluk „Lepsza Polska” w pierwszym, wiosennym sezonie oglądało średnio milion widzów. Stacja zapowiada kontynuację formatu.
15.07.24, 16:30
| telewizja / VOD » informacje
21 edycja formatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aleksander Sikora wśród uczestników
Polsat jesienią pokaże 21. sezon programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”. Do Macieja Rocka w roli gospodyni programu dołączy Agnieszka Hyży.
15.07.24, 12:14
| telewizja / VOD » informacje
Top of the Top Sopot Festival w sierpniu. Wystapią m.in. Ewa Bem, Urszula, Kayah i Rubens
19 sierpnia br. ruszy Top of the Top Sopot Festival. Podczas czterech dni koncertów w Operze Leśnej w Sopocie wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Całość wydarzenia będzie transmitowana antenie TVN.
15.07.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | biznes i technologie » informacje
Przedsiębiorcy z sektora telekomunikacyjnego apelują o doprecyzowanie Prawa Komunikacji Elektronicznej
Polscy przedsiębiorcy telekomunikacyjni apelują do posłów o naniesienie poprawek w Prawie Komunikacji Elektronicznej. Podkreślają, że ich brak, negatywnie wpłynie na rozwój usług cyfrowych.
15.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
FILM CAFE w miejsce kanału CBS Europa
Spółka AMC Networks International – UK zmienia nazwę kanału CBS Europa na FILM CAFE.
13.07.24, 20:00
| telewizja / VOD » seriale
„Teściowie 2” jesienią w Polsacie
Polsat jesienią wyemituje drugi sezon polskiego serialu komediowego „Teściowie". 
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.