15.01.07, 07:26

XV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w telewizji

Jak co roku wielka akcja na antenach TVP, lokalne sztaby w mniejszych miastach w INTERIA.PL. Zobacz „światełko do nieba”
Za nami kolejny, piętnasty już Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przed godziną 2 w poniedziałek 15 stycznia oficjalna kwota jaką zebrano wynosiła 23 mln zł. Niewątpliwie bez aktywnego udziału mediów Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nie mogłaby liczyć na taki sukces.

Jak co roku najwięcej informacji na temat akcji można było zobaczyć na antenach TVP. Jak zwykle główną areną Finału była antena TVP2. Wprawdzie samych transmisji było nieco mniej niż w poprzednich latach, jednak nie dało się nie zauważyć Jurka Owsiaka. W sumie w TVP2 przewidziano 8 godzin transmisji, 6 godzin Orkiestra obecna była na antenie TV Polonia. Na bieżąco przebieg finału relacjonowała iTVP, sporo na temat zbiórki pieniędzy w różnych miastach było na antenie TVP3. Na potrzeby transmisji i realizacji tego przedsięwzięcia użyto piętnaście studiów telewizyjnych, dwanaście wozów transmisyjnych, podobną ilość wozów reporterskich, siedem stacji satelitarnych, ok. 100 ekip reporterskich i dwieście kamer. Ogólnie przy realizacji transmisji pracowało ok. tysiąc osób. W poniedziałek 15 stycznia o godz. 16.15 TVP2 nada reportaż „Ale Kosmos - XV-naście Finałów Wielkiej Orkiestry”, podsumowujący dotychczasowe Finały. Relacje wideo z tego oraz poprzednich Finałów można oglądać na stronie iTVP.

Również portal INTERIA.PL przygotował mnóstwo materiałów audiowizualnych dotyczących Finału. Na specjalnej stronie wosp.interia.pl, zamieszczono mnóstwo zdjęć i materiałów wideo przede wszystkim z tych miejsc, do których nie dotarły kamery TVP. Stało się tak dzięki ścisłej współpracy z VECTRA MEDIA, skupiającego blisko 50 lokalnych telewizji i producentów telewizyjnych, a także telewizji TVL Lubin, WTK z Poznania, TV ORION z Częstochowy, Telewizji Leszno i MasterTV Telewizja Łuków. O bieżących wydarzeniach na terenie Krakowa i Warszawy informowali reporterzy INTERIA.PL.

Głównym punktem każdego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest „światełko do nieba” - barwne widowisko połączone z pokazem sztucznych ogni. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów tego wydarzenia w różnych miastach Polski (TVP2):


http://www.mediafm.net/dzwieki/swiatelko.wmv

Komentarze

Powiązane

19.07.24, 12:30
| telewizja / VOD » informacje
Polsat Box zaproponuje osiem dodatkowych kanałów Eurosport na IO Paris 2024
Abonenci Polsat Box i użytkownicy Polsat Box Go zyskają bezpłatny dostęp do 8 dodatkowych kanałów Eurosport poświęconych Letnim Igrzyskom Olimpijskim. 
19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
18.07.24, 09:53
| telewizja / VOD » informacje
Immergo będzie współpracować z Pasjatv
Immergo, firma działająca na rynku rozwiązań OTT i dystrybucji treści wideo, rozpoczyna współpracę z Pasjatv.
18.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
207 reklamodawców promowało podczas EURO 2024 aż 368 marek na antenach TVP
Podczas zakończonych mistrzostw Europy w piłce nożnej, Telewizja Polska zanotowała wzrost przychodów komercyjnych o 12 proc. Wpływy ze sprzedaży reklam dotyczą tradycyjnych mediów jak i online.
17.07.24, 16:30
| telewizja / VOD » ludzie
Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Krzysztof Ibisz i Maciej Rock wśród gospodarzy pasma halo tu polsat
Jesienią w Polsacie ruszy zapowiadane już nowe pasmo poranne. „halo tu polsat” będzie emitowane w każdy weekend - od piątku do niedzieli. Program poprowadzą trzy pary dziennikarzy w tym Paulina Sykut-Jeżyna z Krzysztofem Ibiszem oraz Agnieszka Hyży z Maćkiem Rockiem.
17.07.24, 10:01
| telewizja / VOD » informacje
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski przechodzą z TVN24 do TVP INFO. Poprowadzą nowy format
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski pożegnali się z widzami „Szkła Kontaktowego” (TVN24). Para poprowadzi od 2 września br. nowy format na antenie TVP INFO.
17.07.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
482 transmisje w każdym sezonie do 2027 roku. Betclic 1. Liga i Betclic 2. Liga na antenach TVP
Polski Związek Piłki Nożnej, Pierwsza Liga Piłkarska, Telewizja Polska i Betclic ogłosiły plany dotyczące transmisji rozgrywek Betclic 1. Ligi i Betclic 2. Ligi w sezonach 2024/2025, 2025/2026 i 2026/2027. Publiczny nadawca pokaże przez trzy lata niemal 1,5 tysiąca meczów prowadzonych przez piłkarską centralę. 
17.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Finał Euro 2024 hitem weekendu. Ale oglądalność spotkań z polską drużyną była wyższa
Blisko 7,3 mln widzów oglądało w niedzielę, 14 lipca br. mecz Hiszpania – Anglia transmitowany na antenach TVP. Ponad 6,4 mln widzów śledziło spotkanie przed telewizorami w domach, a 900 tys. widzów oglądało finał Euro 2024 poza domem.
17.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
AVIOS ma nowy skład. Zarządu i plany ekspansji
Stanowisko Prezesa Zarządu w spółce AVIOS objął dr inż. Tymoteusz Biłyk, twórca marki AVIOS i członek Rady Metodologicznej ds. RPD (Return Path Data) przy projekcie Telemetria Polska Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
16.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Nowa struktura programów dla zagranicy. Zmiany dotkną Biełsat i TVP World
Telewizja Polska włączy swoje obcojęzyczne kanały do jednej struktury organizacyjnej. W skład nowo tworzonej jednostki wejdą dwie anteny: obecny kanał TVP World nadawany w języku angielskim oraz Telewizja Biełsat, emitująca program po białorusku, rosyjsku i ukraińsku. Szefem nowej struktury będzie Michał Broniatowski.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 22.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.