06.04.12, 21:09

Madeinbrain Studio z Galerią Raj

Ruszyła nowa kampania reklamowa dębickiej Galerii Raj należącej do IVS Grupy. Strategia ta jest kolejnym – po działaniach PR i social - etapem rozwoju marki.

Ruszyła nowa kampania reklamowa dębickiej Galerii Raj należącej do IVS Grupy. Strategia ta jest kolejnym – po działaniach PR i social - etapem rozwoju marki. Za koncepcje reklamowe Galerii Raj na rok 2012 odpowiada krakowska agencja Madeinbrain Studio, która współpracuje między innymi z Silesia City Center.

"Wybieraj przyjemność zakupów" to hasło nowej kampanii wizerunkowej Galerii Raj obejmującej działania ATL i BTL na rok 2012. Zaplanowana strategia reklamowa stanie się uzupełnieniem kampanii komunikacyjnej marki "Raj", należącej do IVS Grupy. "Gra słowna z wyrazem "raj" pojawiająca się w komunikatach reklamowych ma wzmocnić identyfikację i charakter brandu. Kluczowym elementem prezentacji są charakterystyczne, wyraziste i wielobarwne kompozycje grafik wektorowych, stanowiące tło dla pięknych kobiet. Kolejne odsłony reklam determinowane będą kalendarzem wydarzeń odbywających się w Galerii" – mówi Marek Sikora z Madeinbrain Studio. W ten sposób budowany będzie przekaz o lekkim, nowoczesnym i dynamicznym charakterze. Planowana grafika wywoła skojarzenia galerii handlowej z szeroko pojętym, różnorodnym światem mody.

Kreacja przygotowana na 2012 r. bazuje na pokazaniu nowego "oblicza" centrum handlowego. Ma to związek z trwającą rozbudową i zmianą organizacji przestrzeni w galerii. "Rozbudowa Galerii Raj, a co za tym idzie zwiększenie oferty handlowej, jest doskonałą okazją do zmiany komunikacji z klientem. W komunikatach podkreślać będziemy wyjątkowość i nowe możliwości tego miejsca" – dodaje Marek Sikora z Madeinbrain Studio. Agencja reklamowa będzie kompleksowo realizować projekty zarówno reklam prasowych, jak i wielkoformatowych. Strategia reklamowa Galerii Raj, należącej do IVS Grupy jest kolejnym etapem rozwoju tej marki. Od nowego roku prowadzone są również intensywne działania PR i internetowe.

Komentarze

Powiązane

30.11.23, 10:58
| reklama & PR » informacje
Cukier Królewski akcję ramach akcji Piecz, Przerabiaj, Podziel się uruchamia lodówki społeczne
Marka Cukier Królewski wzmacnia i rozwija kampanię „Piecz, Przerabiaj, Podziel się” i. „Królewski” w myśl hasła „Gdzie dobro króluje, nic się nie marnuje”, wspólnie z Fundacją Weź Pomóż, uruchamia lodówki społeczne.
30.11.23, 09:35
| reklama & PR » informacje
Wafelki Góralki będą dalej współpracować z Dziadkiem do orzechów
Producent wafelków Góralki, IDC Polonia, podjął decyzję o przedłużeniu współpracy z agencją reklamową Dziadek do orzechów. Będzie to czwarty rok współpracy między marką a agencją.
30.11.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
SEM House z Grupy RTB House debiutuje na rynku digital marketingu
Globalna spółka MarTech, RTB House, ogłosiła powstanie agencji digitalowej SEM House, skupiającej się głównie na planowaniu i realizacji usług marketingu w przeglądarkach internetowych.
29.11.23, 18:43
| reklama & PR » informacje
Starcom wygrywa przetarg Amnesty International
Agencja mediowa Starcom (Publicis Groupe) wygrała przetarg mediowy i rozpoczyna współpracę z Amnesty International Polska – organizacją pozarządową działającą w obronie praw człowieka.
29.11.23, 16:00
| reklama & PR » informacje
ORLEN przedłuża na trzy kolejne lata współpracę z Robertem Kubicą
Robert Kubica przez kolejne trzy lata będzie kontynuować współpracę z ORLENEM jako jeden z głównych ambasadorów marki koncernu.
29.11.23, 14:45
| reklama & PR » informacje
DDB Warsaw wygrywa w przetargu Allegro na obsługę strategiczną i kreatywną
Przetarg na obsługę strategiczno-kreatywną marki Allegro wygrała agencja DDB Warsaw. Podmiot będzie obsługiwać Allegro na rynku polskim i czeskim, a docelowo również na pozostałych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.
29.11.23, 13:30
| reklama & PR » informacje
Mars Wrigley promuje limitowaną świąteczną ofertę produktów
Mars Wrigley przygotował limitowaną ofertę produktów marek M&M’s oraz Maltesers. Dodatkowo w telewizji oraz mediach społecznościowych można zobaczyć dedykowaną reklamę M&M’s.
29.11.23, 09:30
| reklama & PR » informacje
Streetcom zwycięzcą przetargu na dwie kampanie dla Purina
Agencja Streetcom wygrała przetarg na realizację dwóch projektów dla marki Purina. W ramach wygranego przetargu agencja odpowiada za realizację kampanii influencer marketingowych dla specjalistycznych linii produktów Purina Dentalife i Purina ProPlan Cat Sterilised.
29.11.23, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Biuro Reklamy TVP przeprowadzi aukcję na sponsoring aplikacji TVP Sport
Biuro Reklamy TVP przedstawiło zasady aukcji w aplikacjach TVP SPORT. Licytacja odbędzie się w dniach 12-14 grudnia br., a jej przedmiotem będzie sponsoring aplikacji na wyłączność.
29.11.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Marka kosmetyków Gisada klientem oLIVE media
Szwajcarska marka luksusowych kosmetyków Gisada, dostępnych w sieci Douglas, powierzyła obsługę działań PR na polskim rynku agencji oLIVE media.