06.04.12, 21:08

20. jubileusz Radia WAWA w klubie Platinium

Radio WAWA będzie świętować okrągłą rocznicę istnienia stacji wraz ze swoimi słuchaczami i gwiazdami polskiej sceny muzycznej.

Radio WAWA będzie świętować okrągłą rocznicę istnienia stacji wraz ze swoimi słuchaczami i gwiazdami polskiej sceny muzycznej. 3 kwietnia br. w trakcie urodzinowego wieczoru na scenie klubu „Platinium” wystąpią trzy polskie zespoły – Wilki, Feel i Manchester. Zaproszenia na imprezę można wygrywać w specjalnym konkursie antenowym, który potrwa do końca marca.

Aby zdobyć wejściówki na jubileusz Radia WAWA wystarczy wziąć udział w tworzeniu Listy 100 największych polskich przebojów, emitowanych przez ostatnich 20 lat na antenie stacji. Na stronie internetowej Radia WAWA jest już dostępna lista utworów, na które można oddać swój głos i uzasadnić swój wybór – zwycięzcy najlepszych argumentacji zostaną nagrodzeni. Konkurs potrwa do 30 marca br. Tego dnia lista największych polskich hitów na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat, jaka powstanie w wyniku głosowania słuchaczy, zostanie zaprezentowana w całości na antenie Radia WAWA. Pula nagród obejmuje specjalne wydawnictwa płytowe, atrakcyjne gadżety oraz czteroosobowe zaproszenia na dwudzieste urodziny Radia, które odbędą się w warszawskim klubie „Platinium” już 3 kwietnia o godz. 20.00.

Okrągły jubileusz poprowadzą prezenterzy Radia WAWA – Monika Tarka i Robert Kilen. Gości bawić będzie ekipa Radia WAWA i polscy wykonawcy – zespoły Wilki, Feel, Manchester oraz Marcin Kindla w duecie z Doniem. Po godz. 24.00 największe polskie przeboje będzie miksował dla gości DJ Adamus.

Urodzinowej akcji Radia WAWA towarzyszy miesięczna kampania promocyjna na antenie stacji, na łamach prasy ("Newsweek", "Gazeta Wyborcza", "Gala", "Logo", "Claudia", "Flesz" i "Moje Gotowanie") i w Internecie (Onet.pl, Wp.pl, Radiowawa.pl – specjalna podstrona, dedykowana konkursowi – oraz profil stacji na Facebooku). Za działania promocyjne odpowiada Grupa Radiowa Time.

Komentarze

Powiązane

28.11.23, 17:00
| radio » informacje | prasa » informacje
Ruszyła II edycja Forum Dziennikarskiego Nagrody Woyciechowskiego
Forum Dziennikarskie Nagrody Woyciechowskiego to projekt stworzony w 2022 r. przez Radio ZET realizowany we współpracy z Uniwersytetem SWPS. Jego uczestnikami są studenci i studentki - stażyści, którzy tworzą Forum Dziennikarskie, korzystając ze wsparcia Rady Programowej oraz opiekunów stażu.
28.11.23, 14:38
| radio » informacje
Mrozu kolejnym gospodarzem formatu RMF FM w trasie
Mrozu będzie kolejnym po Agnieszce Chylińskiej i Darii Zawiałow gospodarzem audycji „RMF FM w trasie”. Artysta poprowadzi format od 2 grudnia br. w cztery kolejne soboty w godz. 15.00-17.00.
28.11.23, 09:51
| radio » informacje
BBC Studios z usługę BBC Podcasts Premium w Apple Podcasts także na polskim rynku
BBC Studios rozszerza dostępność subskrypcji BBC Podcasts Premium aż o 166 nowych krajów, w tym Polskę.Cena usługi wynosi 13,99 zł miesięcznie.
27.11.23, 06:30
| radio » informacje
Top Radia 357 na Kasprowym Wierchu. A w Warszawie koncert Midge Ure
Trzeci Top Radia 357 zostanie zrealizowany z Zakopanego - z finałem na Kasprowym Wierchu. Przed finałem audycji, w Warszawie odbędzie się koncert gwiazdy specjalnej - zagra Midge Ure, lider zespołu Ultravox i współtwórca Live Aid.
26.11.23, 16:49
| radio » informacje | kultura » muzyka
Marcin Del – M Jankowski zwycięzcą konkursu Wydaj płytę z Będzie Głośno!
Marcin Del – M Jankowski – młody wokalistka, autor tekstów, producent, zwyciężył w konkursie radiowej Czwórki „Wydaj płytę z Będzie Głośno!”. Główną nagrodą w konkursie jest wydanie cyfrowej płyty z radiową Czwórką i Agencją Muzyczną Polskiego Radia oraz koncert promujący płytę na antenie Czwórki w ramach audycji „Będzie głośno!”.
24.11.23, 12:30
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Cenniki Grupy RMF na styczeń i luty 2024 r. bez podwyżek
Cenniki reklamowe Grupy RMF obowiązujące w styczniu i lutym 2024 r. pozostaną na niezmienionym poziomie.
24.11.23, 10:30
| radio » informacje
Ogólnopolski Konkurs Reportażystów Melchiory 2023. Lista laureatów
23 listopada br. ogłoszono nazwiska nagrodzonych twórców reportaży i dokumentów. Nagrody zostały przyznane w kategoriach: Reportaż Roku, Dokument Roku, Inspiracja Roku oraz Realizator Roku. Ogłoszono także laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Radiowej w dziedzinie reportażu o Grand Prix KRRiT oraz XXVI Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory. 
24.11.23, 08:30
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Grupa Eurozet podnosi ceny reklam
Od 11 grudnia br. Grupa Eurozet zmienia ceny swoich flagowych produktów: Radia ZET, pakietu Audio ZET (71 stacji) i Audio ZET Boost (136 stacji).
23.11.23, 10:55
| radio » informacje | kultura » muzyka
Zimowy Sen Niedźwiedzia. Nakład płyty winylowej wyczerpany
Zaledwie w kilka dni wyczerpał się nakład specjalnej płyty winylowej przygotowanej przez Radio 357. „Zimowy Sen Niedźwiedzia” to świąteczna selekcja muzyczna Marka Niedźwieckiego.
23.11.23, 09:34
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Blisko 30 wydawców w portfolio nowej sieci reklamy audioXi
Wystartowało audioXi – sieć cyfrowej reklamy audio. Za wprowadzenie platformy na nasz rynek odpowiada Grupa RMF. Produkt ten obecny jest już łącznie na czterech rynkach europejskich.