06.04.12, 21:07

Jamie Oliver został ambasadorem marki Samsung

Jamie Oliver - światowej sławy szef kuchni podpisał kontrakt z firmą Samsung, zostając jej ambasadorem podczas Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012.

Jamie Oliver - światowej sławy szef kuchni podpisał kontrakt z firmą Samsung, zostając jej ambasadorem podczas Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012. Oliver ma wyjątkowy punkt widzenia na ważny problem świata, jakim jest zdrowe i zrównoważona dieta. Swoją postawą inspiruje i wraz z firmą Samsung wspólnie ma angażować ludzi z całego świata w Igrzyska Olimpijskie 2012 w Londynie.

Udział w Igrzyskach Londyn 2012 jako ambasador firmy Samsung to dla mnie prawdziwy zaszczyt. Samsung opracował szereg fantastycznych inicjatyw, aby zachęcić młodzież z całego świata do zaangażowania się w Igrzyska, naszym wspólnym pragnieniem jest, aby jak najwięcej osób mogło uczestniczyć w tym niesamowitym wydarzeniu” – komentuje Jamie Oliver.

Jamiego Olivera i firmę Samsung łączy dążenie do popularyzacji ducha igrzysk olimpijskich. Naszym wspólnym celem jest dołożenie wszelkich starań, aby zainspirować ludzi z całego świata do zaangażowania się w Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012. Jamie ma wyjątkowy punkt widzenia na ważny problem świata, jakim jest zdrowe i zrównoważona dieta. Jest żarliwym mówcą i ma wrodzony talent, który sprawia, że kwestie te stają się ważne dla wszystkich ludzi” – powiedział Sunny Hwang, wiceprezes i dyrektor globalnego marketingu sportowego w firmie Samsung Electronics. „Ambicją firmy Samsung jest uczynić Igrzyska Olimpijskie wydarzeniem dla każdego. Jamie Oliver jako globalny ambasador marki pomoże nam w popularyzacji tego przesłania. Dzięki wsparciu Jamiego i  technologii smartfonów firmy Samsung, będziemy mogli zachęcić więcej osób do uczestnictwa w Igrzyskach, bez względu na to, gdzie się znajdują” – dodaje Hwang.

Przez ostatnie 15 lat Jamie Oliver inspirował ludzi z całego świata do gotowania i lepszego odżywiania się. Jego książki i programy telewizyjne cieszą się uznaniem milionów osób na całym świecie, a organizacja charytatywna – Fundacja Jamiego Oliviera – pracuje niestrudzenie, aby podnieść poziom edukacji żywieniowej, poprzez pracę w społecznościach i szkołach w Wielkiej Brytanii, USA i Australii. Jamie Oliver jest oddany sprawie edukacji jak najszerszego grona osób, które chce nauczyć gotować i czerpać z tego radość, dając im szansę na lepszą przyszłość.

Jamie Oliver dołączył do imponującego grona ambasadorów firmy Samsung, gdzie znajduje się już David Beckham, który przyłączył się do firmowej kampanii Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012 w maju 2011 roku. Wpływowe ikony i starannie dobrani partnerzy, tacy jak Jamie Oliver, zwiększają zasięg programów aktywacji cyfrowej firmy Samsung.

Komentarze

Powiązane

16.06.24, 22:24
| reklama & PR » informacje
Piłkarze Luka Modrić i Bukayo Saka w kampanii Snickers
Z początkiem czerwca br. wystartowała najnowsza kampania Snickers, w której udział biorą gwiazdy piłki nożnej – Luka Modrić i Bukayo Saka. Marka chce pomóc wszystkich entuzjastom futbolowych emocji uniknąć „przypałów".
16.06.24, 16:36
| reklama & PR » informacje
Marka Eduscho zadowolona z wyników kampanii na TikToku
Druga faza kampanii marketingowej marki Eduscho, właśnie się zakończyła. Kreatywne podejście i wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań, m.in. FOOH (Fake Out of Home) w mediach społecznościowych przyczyniło się do osiągnięcia wysokich wyników, m.in. w postaci zaangażowania użytkowników na platformie TikTok. 
16.06.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
BECKERS. Malowanie nabiera kolorów. PPG prowadzi kampanię promującą linię plamoodpornych farb
PPG rozpoczął kampanią promującą linię plamoodpornych farb BECKERS Designer Colour. Szeroko zakrojona komunikacja prowadzona pod hasłem „BECKERS. Malowanie nabiera kolorów” obejmuje telewizję, internet, w tym serwisy VOD oraz social media. 
16.06.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Rankomat.pl promuje polisę turystyczną jako gwarancję spokojnego urlopu
Multiporównywarka rankomat.pl rusza z letnią kampanią marketingową, w której skupia się na korzyściach wynikających z posiadania ubezpieczenia podróżnego podczas urlopu za granicą. W reklamach z udziałem ambasadora, Huberta Urbańskiego, marka podkreśla, że zakup polisy to przepis na spokojne i bezpieczne wakacje.
15.06.24, 20:00
| reklama & PR » informacje
Nowi twórcy internetowi w agencji Rokmates
Do agencji influencer marketingu Rokmates dołączyło dziesięciu twórców internetowych, wśród których są m.in. Torii, duet PK Sisters czy Coocharz.
15.06.24, 16:00
| reklama & PR » informacje
Klubik pełen punkcików. Akcja promocyjna marki Gerber
Agencja UNIQUE ONE, na zlecenie firmy Nestle, organizuje ogólnopolską akcję promocyjną dla marki Gerber.
15.06.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
GIGAnci Życia. Plus na Kartę wprowadza nowy format komunikacyjny
Wystartowała nowa kampania promocyjna Plusa na Kartę stworzona w oparciu o nowy format komunikacyjny – GIGAnci Życia. Kampania promuje nową ofertę Plusa, w której klienci mogą otrzymać 6400 GB.
15.06.24, 08:00
| reklama & PR » ludzie
Jacek Dąbrowski przeszedł z Burda Media do Grupy Iberion
Jacek Dąbrowski dołączył do zespołu sprzedaży Grupy Iberion. Wcześniej był związany z firmą Burda Media.
14.06.24, 20:15
| reklama & PR » informacje
Jakość z natury. Żywiec Zdrój w kampanii wizerunkowej zwraca uwagę na naturalne procesy powstawania wody źródlanej
Wraz z początkiem czerwca br. wystartowała nowa kampania wizerunkowa marki Żywiec Zdrój – „Jakość z natury”. Jej celem jest zwrócenie uwagi na naturalne procesy powstawania wody źródlanej. Kampania jest realizowana w telewizji i mediach społecznościowych, a już niebawem pojawi się również w kinach.
14.06.24, 18:15
| reklama & PR » informacje
Danio stawia na sztuczną inteligencję we współpracy z influencerami
Marka Danio, należąca do portfolio Danone, rozpoczyna innowacyjną kampanię influencerską kremowych jogurtów pitnych. Do przygotowania kreacji użyto zaawansowanych technologii, takich jak CGI (Computer Generated Imagery) oraz AI (Artificial Intelligence. To kolejna odsłona rozpoczętej w kwietniu br. kampanii. 
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.