06.04.12, 21:07

Jamie Oliver został ambasadorem marki Samsung

Jamie Oliver - światowej sławy szef kuchni podpisał kontrakt z firmą Samsung, zostając jej ambasadorem podczas Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012.

Jamie Oliver - światowej sławy szef kuchni podpisał kontrakt z firmą Samsung, zostając jej ambasadorem podczas Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012. Oliver ma wyjątkowy punkt widzenia na ważny problem świata, jakim jest zdrowe i zrównoważona dieta. Swoją postawą inspiruje i wraz z firmą Samsung wspólnie ma angażować ludzi z całego świata w Igrzyska Olimpijskie 2012 w Londynie.

Udział w Igrzyskach Londyn 2012 jako ambasador firmy Samsung to dla mnie prawdziwy zaszczyt. Samsung opracował szereg fantastycznych inicjatyw, aby zachęcić młodzież z całego świata do zaangażowania się w Igrzyska, naszym wspólnym pragnieniem jest, aby jak najwięcej osób mogło uczestniczyć w tym niesamowitym wydarzeniu” – komentuje Jamie Oliver.

Jamiego Olivera i firmę Samsung łączy dążenie do popularyzacji ducha igrzysk olimpijskich. Naszym wspólnym celem jest dołożenie wszelkich starań, aby zainspirować ludzi z całego świata do zaangażowania się w Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012. Jamie ma wyjątkowy punkt widzenia na ważny problem świata, jakim jest zdrowe i zrównoważona dieta. Jest żarliwym mówcą i ma wrodzony talent, który sprawia, że kwestie te stają się ważne dla wszystkich ludzi” – powiedział Sunny Hwang, wiceprezes i dyrektor globalnego marketingu sportowego w firmie Samsung Electronics. „Ambicją firmy Samsung jest uczynić Igrzyska Olimpijskie wydarzeniem dla każdego. Jamie Oliver jako globalny ambasador marki pomoże nam w popularyzacji tego przesłania. Dzięki wsparciu Jamiego i  technologii smartfonów firmy Samsung, będziemy mogli zachęcić więcej osób do uczestnictwa w Igrzyskach, bez względu na to, gdzie się znajdują” – dodaje Hwang.

Przez ostatnie 15 lat Jamie Oliver inspirował ludzi z całego świata do gotowania i lepszego odżywiania się. Jego książki i programy telewizyjne cieszą się uznaniem milionów osób na całym świecie, a organizacja charytatywna – Fundacja Jamiego Oliviera – pracuje niestrudzenie, aby podnieść poziom edukacji żywieniowej, poprzez pracę w społecznościach i szkołach w Wielkiej Brytanii, USA i Australii. Jamie Oliver jest oddany sprawie edukacji jak najszerszego grona osób, które chce nauczyć gotować i czerpać z tego radość, dając im szansę na lepszą przyszłość.

Jamie Oliver dołączył do imponującego grona ambasadorów firmy Samsung, gdzie znajduje się już David Beckham, który przyłączył się do firmowej kampanii Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012 w maju 2011 roku. Wpływowe ikony i starannie dobrani partnerzy, tacy jak Jamie Oliver, zwiększają zasięg programów aktywacji cyfrowej firmy Samsung.

Komentarze

Powiązane

07.06.23, 15:10
| reklama & PR » informacje
Cape Morris zwycięża w przetargu na obsługę marki Morliny
Cape Morris, agencja kreatywno-strategiczna nawiązała współpracę z marką Morliny (polska spółka Animex). Agencja odpowiedzialna będzie za wdrożenie nowej strategii komunikacji w social media od maja br.
07.06.23, 14:02
| reklama & PR » informacje
MullenLowe wprowadza nową globalną tożsamość
Ośmiornica MullenLowe od 6 czerwca br. wygląda inaczej. Zmiany mają oddawać nową globalną tożsamość sieci i jej odświeżone pozycjonowanie. Rebranding dotyczy 57 rynków na całym świecie, w tym także MullenLowe Warsaw.
07.06.23, 10:50
| reklama & PR » informacje
Dentsu Creative ponownie zwycięża w przetargu Audi
Dentsu Creative obroniło budżet na obsługę marki Audi. Kontrakt podpisano na okres trzech lat z możliwością przedłużenia o kolejne dwa.
07.06.23, 09:37
| reklama & PR » ludzie
Izabela Albrychiewicz awansowała na stanowisko CEO GroupM CEE. Teraz zarządza 10 rynkami regionu
GroupM, medialna grupa inwestycyjna WPP, powołała Izabelę Albrychiewicz na stanowisko CEO GroupM CEE. Region, którym zarządzać będzie dotychczasowa CEO GroupM Poland, obejmuje aż 10 rynków: Chorwację, Czechy, Bośnię, Węgry, Polskę, Rumunię, Serbię, Słowację, Słowenię i Ukrainę.
07.06.23, 06:30
| reklama & PR » ludzie
Trzy osoby awansowały w agencji Good One PR
W strukturach Good One PR awansowały trzy osoby. W kwietniu br. Marta Paczka objęła funkcję Account Managera, a miesiąc później Jakub Macyszyn Senior Account Executive’a. Na stanowisko Account Executive w marcu br. awansowała natomiast Angelika Zarzycka.
06.06.23, 20:58
| reklama & PR » informacje
Janusz Walczuk ambasadorem marki Garage
Marka Garage inauguruje sezon letnich imprez i festiwali wejściem w długofalową współpracę ambasadorską z raperem Januszem Walczukiem. Zapowiada także cykl imprez zorganizowanych razem z muzycznym kolektywem SO HARD, na których wystąpi znany raper.
06.06.23, 20:08
| reklama & PR » informacje
Agencja Peppermint przygotowała koncepcję graficzną loterii Toffifee
Współpraca Peppermint z marką Toffifee w ramach ogólnopolskiej loterii pod hasłem „Loteria tkwi w Toffifee”, objęła przygotowanie różnorodnych formatów graficznych do promocji kampanii w kanałach online i offline.
06.06.23, 17:56
| reklama & PR » informacje
Antysmogowy mural Max Premium Burgers
MAX Premium Burgers stworzył przy katowickiej restauracji antysmogowy mural nawiązujący do lokalnej architektury i historii. Z jednej strony mural ma podkreślać obecność marki w tej części Polski, z drugiej zachęcać do podążania śladem sieci w kwestii działań na rzecz klimatu.
06.06.23, 16:00
| reklama & PR » informacje
Samochody Toyota Yaris Cross Hybrid do wygrania w loterii Link4
Z okazji swojego dwudziestolecia LINK4 organizuje Loterię Jubileuszową. Do wygrania są samochody Toyota Yaris Cross Hybrid oraz karty paliwowe o wartości 400 zł. W loterii może wziąć udział każdy klient indywidualny. 
06.06.23, 14:10
| reklama & PR » ludzie
Łukasz Trocki przechodzi do KEINO
Łukasz Trocki dołączył do agencji reklamowej KEINO (część ekosystemu komunikacyjnego Chapter2) jako Senior Graphic Designer i Motion Designer.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Stanowisko ds. filmu

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji czasopism naukowych

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

kierowniczka/kierownik działu PR

Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 07.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.