06.04.12, 21:04

Warslove.pl – nowy serwis społecznościowy

Spółka pkt.pl uruchomiła nowy serwis społecznościowy warslove.pl. Umożliwi on mieszkańcom stolicy łatwy kontakt z ulubionymi sklepami, lokalami gastronomicznymi, salonami spa, siłowniami, kinami czy instytucjami kulturalnymi oraz korzystanie z atrakcyjnego systemu rabatów na zakup produktów i usług.

Spółka pkt.pl uruchomiła nowy serwis społecznościowy warslove.pl. Umożliwi on mieszkańcom stolicy łatwy kontakt z ulubionymi sklepami, lokalami gastronomicznymi, salonami spa, siłowniami, kinami czy instytucjami kulturalnymi oraz korzystanie z atrakcyjnego systemu rabatów na zakup produktów i usług.

Portale społecznościowe cieszą się w Polsce dużą popularnością. Z serwisów tego typu korzysta blisko dwie trzecie internautów. Polscy użytkownicy równie chętnie korzystają z zakupów online. Wśród najczęściej wymienianych przez internautów zalet kupowania w sieci są: oszczędność pieniędzy (38 proc. wskazań), możliwość nabycia produktów najwyższej jakości (17 proc.) oraz oszczędność czasu (15 proc.). W poszukiwaniu najkorzystniejszych ofert polscy internauci najchętniej korzystają z porównywarek cen (56 proc. kupujących online), serwisów z opiniami użytkowników (53 proc.) oraz serwisów zakupów grupowych (18 proc.). Wśród wyszukiwań generowanych przez internautów coraz większą rolę odgrywają zapytania dotyczące usług oferowanych lokalnie, w pobliżu miejsca zamieszkania użytkowników. Aby ułatwić im dostęp do najatrakcyjniejszych ofert, pkt.pl przygotowało serwis społecznościowy warslove.pl, który oficjalnie zostanie uruchomiony 2 kwietnia br. Obecnie trwa rejestracja użytkowników. Na pierwsze 10 tys. osób czekają bezpłatne karty zniżkowe.

"Warslove.pl to pierwszy serwis tego typu w Polsce. Platforma łączy najpopularniejsze trendy społecznościowe z biznesem. Celem projektu jest budowa społeczności świadomych konsumentów oraz zapewnienie im dostępu do najlepszej oferty usług, zarówno pod względem cenowym, jak i jakościowym, oferowanych na lokalnym rynku. warslove.pl to także szansa dla przedsiębiorców na stworzenie wokół własnych marek grup wiernych klientów oraz nawiązanie z nimi trwałego dialogu. Portal dedykowany jest dla mieszańców Warszawy, jednak mogą korzystać z niego również osoby z innych miast, które np. regularnie odwiedzają stolicę" - mówi Adam Urbanowski, twórca i Brand Manager portalu warslove.pl. "W najbliższej przyszłości planujemy uruchomić podobne serwisy w pozostałych dużych aglomeracjach. Społecznościowe portale regionalne to coś więcej niż biznes. To nasza misja, której celem jest udostępnienie mieszkańcom możliwości oszczędzania podczas wykonywania codziennych aktywności, takich jak zakupy czy korzystanie z usług i rozrywki. Wychodzimy naprzeciw rosnącym cenom, kryzysowi i niskim płacom. Każdego dnia, konsekwentnie będziemy zwiększać listę miejsc, w których członkowie naszej społeczności otrzymają atrakcyjne rabaty" – dodaje Adam Urbanowski.

Dzięki warslove.pl użytkownicy zyskają możliwość korzystania z atrakcyjnego systemu zniżek oferowanych w partnerskich sieciach sklepów, restauracji, kin, pubów, siłowni, aptek oraz w wielu innych miejscach. Aby zapewnić klientom dostęp do najlepszych ofert, baza firm współpracujących z serwisem jest systematycznie rozbudowywana. Bonifikaty będą przyznawane na podstawie indywidualnych kart rabatowych, dostępnych bezpłatnie dla pierwszych 10 tys. członków społeczności warslove.pl.

Poza możliwością otrzymania zniżek, serwis umożliwi wyszukiwanie usług m.in. według kategorii oraz słów kluczowych. Użytkownicy będą mogli również dzielić się opiniami, przygotowywać recenzję czy umieszczać materiały multimedialne. Platforma zawiera funkcjonalność, dzięki której za każdą aktywność członkowie społeczności będą premiowani punktami. Najbardziej aktywne osoby, które zdobędą w danym tygodniu największą liczbę punktów otrzymają atrakcyjne nagrody.

Wśród funkcjonalności serwisu, znajdą się również informacje na temat interesujących wydarzeń, atrakcyjnych akcji promocyjnych, ciekawych miejsc w Warszawie, wartych odwiedzenia oraz ogłoszenia z ofertami kupna-sprzedaży czy dotyczącymi lokalnego rynku pracy.

Serwis warslove.pl został opracowany również z myślą o lokalnych przedsiębiorcach i dużych firmach działających na terenie Warszawy. Pkt.pl przygotowało atrakcyjną ofertę reklamową, umożliwiającą promocję produktów i usług w ramach portalu, a tym samym bezpośrednie dotarcie do setek tysięcy potencjalnych klientów, zarówno mieszkańców stolicy, jak i turystów odwiedzających miasto.

Docelowo, portal będzie dostępny również w wersji anglojęzycznej. Dzięki temu stanie się użytecznym narzędziem również dla zagranicznych gości, odwiedzających stolicę m.in. w trakcie zbliżających się Mistrzostw Europy. Pkt.pl planuje także przygotowanie aplikacji mobilnej, która umożliwi wyszukiwanie punktów usługowo-handlowych, oferujących zniżki dla członków społeczności warslove.pl.

Komentarze

Powiązane

19.02.24, 11:52
| internet » informacje
Klub Świadomej Konsumentki. Nowy projekt serwisu WP Kobieta
Redakcja serwisu WP Kobieta uruchamia Klub Świadomej Konsumentki, w którym czytelniczki będą mogły za darmo testować różne produkty i dzielić się swoimi opiniami.
19.02.24, 09:30
| internet » badania rynku | reklama & PR » informacje
Ponad 450 osób przeszkolonych z badania Mediapanel
W 2023 r. firmy Gemius i Polskie Badania Internetu uruchomiły szkolenia z badania Mediapanel, przeznaczone dla podmiotów z branży medialnej. W pierwszym etapie szkoleń, w okresie od września 2023 r. do stycznia 2024 r. wzięło w nich udział ponad 450 osób.
18.02.24, 12:59
| internet » ludzie
Krzysztof “Chris” Sulenta awansuje w MassiveMusic Warsaw
MassiveMusic Warsaw, kreatywna agencja muzyczna, awansowała Krzysztofa Sulentę na stanowisko senior music creative.
17.02.24, 12:00
| internet » informacje | kultura » informacje
Rusza ósma edycja Plebiscytu O!Lśnienia – Nagród Kulturalnych Onetu i Miasta Krakowa
Po raz ósmy zostaną przyznane O!Lśnienia, nagrody kulturalne Onetu i Miasta Krakowa. Zwycięzców wybiorą internauci, a głosowanie potrwa do północy 1 marca br. 
16.02.24, 18:45
| internet » informacje
Jak pisać o klimacie 2.0. Czym jest dezinformacja klimatyczna i jak z nią walczyć. Druga część poradnika Gazeta.pl dla dziennikarek i dziennikarzy
Poradnik o dezinformacji klimatycznej dla dziennikarzy i dziennikarek to kontynuacja wydanej w 2023 r. publikacji Gazeta.pl „Jak pisać o klimacie”, której celem jest wsparcie przedstawicieli mediów ogólnopolskich i lokalnych, powstała we współpracy z Fundacją Climate Strategies Poland.
16.02.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Co to będzie. Polityczny wideopodcast od Gazeta.pl
Portal Gazeta.pl rusza z nowym formatem politycznym, prowadzonym przez Martę Nowak oraz Miłosza Wiatrowskiego-Bujacza. Wideopodcast będzie publikowany  w każdy czwartek. Pierwszy odcinek został wyemitowany 15 lutego br.
15.02.24, 15:00
| radio » informacje | internet » informacje
Sprawa Rusałki. Nowa superprodukcja Audioteki
15 lutego br. udostępniono dwa pierwsze odcinki z sześciu odcinków nowej superprodukcji Audioteki – „Sprawa Rusałki”.
15.02.24, 12:48
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
W poprzedniej pracy nie było OK. Krzysztof Stanowski w kampanii rocketjobs.pl
Krzysztof Stanowski, twórca Kanału Zero, wziął udział w kampanii reklamowej portali pracy rocketjobs.pl i justjoin.it „Misja Zmiana”, w której namawia do zmiany pracy na własnych warunkach. Jest to już kolejna wspólna akcja marek z właścicielem Kanału Zero.
14.02.24, 15:30
| radio » informacje | internet » informacje
NOIZZ uruchamia podcast Komfort Guys
W czwartek, 15 lutego br., w Onet Audio, na NOIZZ.pl oraz na wybranych platformach podcastowych ruszy „Komfort Guys” - rozmowy o emocjach, z którymi można się utożsamiać, niezależnie od tego, czy jest to radość, smutek, bliskość, samotność, euforia, czy może przygnębienie.
14.02.24, 14:35
| prasa » informacje | internet » informacje
Nie żyje Mariusz Jabłoński
Zmarł Mariusz Jabłoński, właściciel portalu OstrowiecNews.pl.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 02.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.