06.04.12, 21:03

Integracja serwisu KurJerzy.pl z platformą Przelewy24

Serwis usług kurierskich KurJerzy.pl rozpoczyna współpracę z platformą Przelewy24.

Serwis usług kurierskich KurJerzy.pl rozpoczyna współpracę z platformą Przelewy24. Owocem wspólnych działań jest moduł wysyłki kurierskiej, uruchomiony bezpośrednio w panelu użytkownika platformy z płatnościami. Funkcja umożliwia w szybki i prosty sposób przygotowanie kurierskich listów przewozowych dla każdej transakcji płatniczej, która wpłynie na konto użytkownika bramki przelewowej.

Podstawową zaletą modułu jest skrócony czas przygotowania wysyłki kurierskiej. System samodzielnie generuje informacje i uzupełnia odpowiednie pola listu przewozowego danymi nadawcy oraz odbiorcy. Cały proces dodatkowo przyspiesza określenie wymiarów, wagi oraz zawartości przesyłki w ustawieniach aplikacji. Płatność za przesyłkę następuje automatycznie po złożeniu zamówienia. Dokonanie płatności nie wymaga więc dodatkowych operacji lub przelewów. Kwota przesyłki odejmowana jest z salda użytkownika bramki Przelewy24, a faktura VAT za tą usługę wysyłana jest na wskazany adres mailowy.

"Usługa skierowana jest do obecnych oraz przyszłych klientów serwisu Przelewy24, zajmujących się sprzedażą produktów w Internecie. Dla firm nadających przesyłki kurierskie regularnie przewidzieliśmy ofertę indywidualną oraz dostęp do wszystkich funkcjonalności, jakie oferuje nasz system" – wyjaśnia Piotr Richert, współwłaściciel serwisu KurJerzy.pl.

"Dla firm oferujemy dostęp do panelu administracyjnego, w którym na bieżąco można kontrolować zestawienia dokonywanych transakcji" – tłumaczy Michał Bzowy, wiceprezes Przelewy24. "Dodatkowe wyposażanie naszego systemu w moduł wysyłki sprawia, że jest on jeszcze atrakcyjniejszym narzędziem dla sprzedawców. Warto podkreślić, że to pierwszy z wielu pomysłów, który udało nam się zrealizować wspólnie z KurJerzy.pl, w planach mamy kolejne rozwiązania" – dodaje Bzowy.

Komentarze

Powiązane

17.02.24, 12:00
| internet » informacje | kultura » informacje
Rusza ósma edycja Plebiscytu O!Lśnienia – Nagród Kulturalnych Onetu i Miasta Krakowa
Po raz ósmy zostaną przyznane O!Lśnienia, nagrody kulturalne Onetu i Miasta Krakowa. Zwycięzców wybiorą internauci, a głosowanie potrwa do północy 1 marca br. 
16.02.24, 18:45
| internet » informacje
Jak pisać o klimacie 2.0. Czym jest dezinformacja klimatyczna i jak z nią walczyć. Druga część poradnika Gazeta.pl dla dziennikarek i dziennikarzy
Poradnik o dezinformacji klimatycznej dla dziennikarzy i dziennikarek to kontynuacja wydanej w 2023 r. publikacji Gazeta.pl „Jak pisać o klimacie”, której celem jest wsparcie przedstawicieli mediów ogólnopolskich i lokalnych, powstała we współpracy z Fundacją Climate Strategies Poland.
16.02.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Co to będzie. Polityczny wideopodcast od Gazeta.pl
Portal Gazeta.pl rusza z nowym formatem politycznym, prowadzonym przez Martę Nowak oraz Miłosza Wiatrowskiego-Bujacza. Wideopodcast będzie publikowany  w każdy czwartek. Pierwszy odcinek został wyemitowany 15 lutego br.
15.02.24, 15:00
| radio » informacje | internet » informacje
Sprawa Rusałki. Nowa superprodukcja Audioteki
15 lutego br. udostępniono dwa pierwsze odcinki z sześciu odcinków nowej superprodukcji Audioteki – „Sprawa Rusałki”.
15.02.24, 12:48
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
W poprzedniej pracy nie było OK. Krzysztof Stanowski w kampanii rocketjobs.pl
Krzysztof Stanowski, twórca Kanału Zero, wziął udział w kampanii reklamowej portali pracy rocketjobs.pl i justjoin.it „Misja Zmiana”, w której namawia do zmiany pracy na własnych warunkach. Jest to już kolejna wspólna akcja marek z właścicielem Kanału Zero.
14.02.24, 15:30
| radio » informacje | internet » informacje
NOIZZ uruchamia podcast Komfort Guys
W czwartek, 15 lutego br., w Onet Audio, na NOIZZ.pl oraz na wybranych platformach podcastowych ruszy „Komfort Guys” - rozmowy o emocjach, z którymi można się utożsamiać, niezależnie od tego, czy jest to radość, smutek, bliskość, samotność, euforia, czy może przygnębienie.
14.02.24, 14:35
| prasa » informacje | internet » informacje
Nie żyje Mariusz Jabłoński
Zmarł Mariusz Jabłoński, właściciel portalu OstrowiecNews.pl.
14.02.24, 10:26
| internet » badania rynku
Pomponik.pl pozostaje liderem wśród serwisów plotkarskich
Pomponik.pl (Interia) w styczniu 2024 r. osiągnął rekordowy wynik – 8,8 mln RU. Serwis zdecydowanie wyprzedził inne serwisy plotkarskie. 
08.02.24, 17:30
| radio » informacje | internet » informacje
newonce zmienia strategię i odchodzi od modelu subskrypcyjnego
newonce odchodzi od modelu subskrypcyjnego. Od dłuższego czasu nowe treści tworzone przez tę platformę udostępniane były nieodpłatnie, natomiast 1 lutego br. otwarto archiwum, dzięki czemu wszyscy użytkownicy ponownie zyskali dostęp do pełnych wersji materiałów.
08.02.24, 10:19
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Youtuberzy promują włoski region Piemont w ramach kampanii Qual'Italy
Agencja KERRIS odpowiada za realizację kampanii Qual'Italy dla ENIT – Narodowej Agencji Turystyki Włoskiej. Działania mają na celu promocję Włoch, ze szczególnym uwzględnieniem regionu Piemont, jako niepowtarzalnej destynacji turystycznej.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw komunikacji i promocji

Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Galeria Sztuki w Legnicy | Polska

Przejdź do oferty

specjalista ds.promocji i PR

Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.03.24

Do zdobycia jeden zestaw.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

16 marca 2024 r., Dom Towarowy Braci Jabłkowskich w Warszawie.