06.04.12, 21:03

Szymon Majewski w Esce od 19 marca

We wszystkich stacjach sieci Eska w całej Polsce ruszy "Szymorning" - nowa audycja poranna, którą poprowadzi na żywo Szymon Majewski. W tym samym czasie swoją premierę będzie miało również popołudniowe pasmo rozrywkowe.

Wkrótce we wszystkich stacjach sieci Eska w całej Polsce ruszy "Szymorning" - nowa audycja poranna, którą poprowadzi na żywo Szymon Majewski. W tym samym czasie swoją premierę będzie miało również popołudniowe pasmo rozrywkowe, którego gospodarzami będą dotychczasowi prezenterzy eskowych poranków.

Nowe pozycje ramówki pojawią się na antenie Radia ESKA już 19 marca br. Rozrywkowe show w paśmie drive time będzie nadawane codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00-18.00. Z taką samą częstotliwością od godziny 7.00 na antenie Radia ESKA będzie emitowany dwugodzinny program poranny z udziałem satyryka oraz Igi Mackiewicz – prezenterki Radia ESKA Warszawa i jednocześnie dyrektor programowej stacji. Wydawcą programu będzie Michał Hanczak, który będzie też wspólnie z Patrycją Drozd prezentować w tym paśmie wiadomości z kraju i ze świata.

Nasz nowy program każdego postawi na nogi, poprawi humor i doda energii na cały dzień. Szymon będzie słuchaczy budził, wróżył im i wyciągał z depresji. Będzie wkręcał, będzie spolszczał, będzie rapował, będzie ujawniał „taśmy półprawdy”. Krótko mówiąc – będzie wesoło” – obiecuje Bogusław Potoniec, dyrektor programowy Grupy Radiowej Time.

Szymon Majewski znany jest przede wszystkim z programów telewizyjnych, takich jak m.in.:  „Mamy Cię!”, „Słów cięcie gięcie”, czy „Szymon Majewski Show”. Zanim stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci telewizyjnych, przez kilkanaście lat był związany z Radiem Zet.

Cieszę się, że wracam do radia. Rano i tak nie śpię. Od porannej kawy lepiej pobudza poranny jogging. Ja będę go uprawiał na antenie ESKI. Dwugodzinny bieg przez PLOTKi z małego i dużego świata polityki, biznesu i showbiznesu i showpolityki. Od 7.00 do 9.00 wydobędę Polaków z piżam i odprowadzę do pracy  w dobrym nastroju. Do opornych zadzwonię osobiście. Nikogo nie ominę. Od dziś zmieniam nazwisko na MajESKI! Montuję sobie mikrofon i antenę na stałe. Ku chwale słuchaczy!”– komentuje Szymon Majewski

W związku ze zmianami w ramówce stacji, jej stałe pozycje zmieniają godziny emisji. Audycja „10 hitów jeden po drugim” będzie nadawana w godzinach 9.00-15.00. Audycje wieczorne, czyli „Gorąca 20” i „imprESKA” będą emitowane o godzinę później, niż dotychczas, czyli kolejno od godziny 18.00 i 20.00.

Komentarze

Powiązane

28.11.23, 17:00
| radio » informacje | prasa » informacje
Ruszyła II edycja Forum Dziennikarskiego Nagrody Woyciechowskiego
Forum Dziennikarskie Nagrody Woyciechowskiego to projekt stworzony w 2022 r. przez Radio ZET realizowany we współpracy z Uniwersytetem SWPS. Jego uczestnikami są studenci i studentki - stażyści, którzy tworzą Forum Dziennikarskie, korzystając ze wsparcia Rady Programowej oraz opiekunów stażu.
28.11.23, 14:38
| radio » informacje
Mrozu kolejnym gospodarzem formatu RMF FM w trasie
Mrozu będzie kolejnym po Agnieszce Chylińskiej i Darii Zawiałow gospodarzem audycji „RMF FM w trasie”. Artysta poprowadzi format od 2 grudnia br. w cztery kolejne soboty w godz. 15.00-17.00.
28.11.23, 09:51
| radio » informacje
BBC Studios z usługę BBC Podcasts Premium w Apple Podcasts także na polskim rynku
BBC Studios rozszerza dostępność subskrypcji BBC Podcasts Premium aż o 166 nowych krajów, w tym Polskę.Cena usługi wynosi 13,99 zł miesięcznie.
27.11.23, 06:30
| radio » informacje
Top Radia 357 na Kasprowym Wierchu. A w Warszawie koncert Midge Ure
Trzeci Top Radia 357 zostanie zrealizowany z Zakopanego - z finałem na Kasprowym Wierchu. Przed finałem audycji, w Warszawie odbędzie się koncert gwiazdy specjalnej - zagra Midge Ure, lider zespołu Ultravox i współtwórca Live Aid.
26.11.23, 16:49
| radio » informacje | kultura » muzyka
Marcin Del – M Jankowski zwycięzcą konkursu Wydaj płytę z Będzie Głośno!
Marcin Del – M Jankowski – młody wokalistka, autor tekstów, producent, zwyciężył w konkursie radiowej Czwórki „Wydaj płytę z Będzie Głośno!”. Główną nagrodą w konkursie jest wydanie cyfrowej płyty z radiową Czwórką i Agencją Muzyczną Polskiego Radia oraz koncert promujący płytę na antenie Czwórki w ramach audycji „Będzie głośno!”.
24.11.23, 12:30
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Cenniki Grupy RMF na styczeń i luty 2024 r. bez podwyżek
Cenniki reklamowe Grupy RMF obowiązujące w styczniu i lutym 2024 r. pozostaną na niezmienionym poziomie.
24.11.23, 10:30
| radio » informacje
Ogólnopolski Konkurs Reportażystów Melchiory 2023. Lista laureatów
23 listopada br. ogłoszono nazwiska nagrodzonych twórców reportaży i dokumentów. Nagrody zostały przyznane w kategoriach: Reportaż Roku, Dokument Roku, Inspiracja Roku oraz Realizator Roku. Ogłoszono także laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Radiowej w dziedzinie reportażu o Grand Prix KRRiT oraz XXVI Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory. 
24.11.23, 08:30
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Grupa Eurozet podnosi ceny reklam
Od 11 grudnia br. Grupa Eurozet zmienia ceny swoich flagowych produktów: Radia ZET, pakietu Audio ZET (71 stacji) i Audio ZET Boost (136 stacji).
23.11.23, 10:55
| radio » informacje | kultura » muzyka
Zimowy Sen Niedźwiedzia. Nakład płyty winylowej wyczerpany
Zaledwie w kilka dni wyczerpał się nakład specjalnej płyty winylowej przygotowanej przez Radio 357. „Zimowy Sen Niedźwiedzia” to świąteczna selekcja muzyczna Marka Niedźwieckiego.
23.11.23, 09:34
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Blisko 30 wydawców w portfolio nowej sieci reklamy audioXi
Wystartowało audioXi – sieć cyfrowej reklamy audio. Za wprowadzenie platformy na nasz rynek odpowiada Grupa RMF. Produkt ten obecny jest już łącznie na czterech rynkach europejskich.