06.04.12, 21:01

Studio terenowe Polskiego Radia Rzeszów w Mielcu

W czwartek, 8 marca 2012 roku rozpoczyna swoją działalność studio terenowe Polskiego Radia Rzeszów w Mielcu.

W czwartek, 8 marca 2012 roku rozpoczyna swoją działalność studio terenowe Polskiego Radia Rzeszów w Mielcu. Stacja postanowiła jeszcze bliżej przyjrzeć się problemom i radościom życia codziennego mieszkańców tego rozwijającego się miasta i najbliższych okolic. Z tego powodu rozgłośnia uruchamia nowoczesne, znakomicie wyposażone studio obsługiwane przez grupę mieleckich dziennikarzy. Ma to pozwolić na szybsze docieranie do lokalnych źródeł informacji cennych nie tylko dla mieszkańców tej części województwa podkarpackiego.

Studio mieleckie Polskiego Radia Rzeszów, oprócz miasta i powiatu mieleckiego, obsługiwać będzie także Dębicę i okolice. Wyposażenie pozwala dziennikarzom na łączenie się "live" o każdej porze dnia i nocy z anteną w Rzeszowie, a dzięki transmisji bezprzewodowej umożliwia również połączenia "na żywo" z dowolnego miejsca.

Z okazji inauguracji mieleckiego studia, w czwartek 8 marca na antenie Polskiego Radia Rzeszów już o 6.00 rano ruszą audycje współprowadzone bądź prowadzone bezpośrednio z Mielca. W godz. 6.00-9.00 przygotowano specjalne wydanie magazynu informacyjnego "Kalejdoskop" poświęconego tematyce mieleckiej. Gośćmi w nowym studiu będą m.in. prezydent Mielca - Janusz Chodorowski i starosta mielecki - Andrzej Chrabąszcz. W godz. 9.00-12.00 w całości z Mielca prowadzona będzie specjalna audycja publicystyczna "Między nami" wypełniona głównie rozmowami z aktywnymi i przedsiębiorczymi kobietami z Mielca, ale także z udziałem z mężczyzn. W trakcie audycji w pobliżu siedziby nowego studia rozdawane będą róże Polskiego Radia Rzeszów.

W Mielcu Polskiego Radia Rzeszów można słuchać na częstotliwości 96,4 Mhz.

Komentarze

Powiązane

09.04.24, 06:30
| radio » informacje
Wiosenna ramówka Polskiego Radia Rzeszów. Do stacji wracają znane głosy
Pod hasłami „Wiosna w Polskim Radiu Rzeszów, słuchaj z wzajemnością”, 8 kwietnia br. ruszyła nowa ramówka publicznej rozgłośni regionalnej nadającej w południowo-wschodniej Polsce. Zmiany dotyczą przede wszystkim pasm wieczornych, które po godz. 20.00 wypełnią rozmaite gatunki muzyczne podane w autorskiej, osobistej formie przez grono dawnych i nowych współpracowników stacji.
08.04.24, 10:51
| radio » ludzie
Anna Paluszek wraca do RMF FM. Będzie wydawczynią publicystyki
Do warszawskiej redakcji RMF FM w kwietniu br. dołączyła Anna Paluszek. Jest wydawczynią rozmów publicystycznych w RMF FM i Radiu RMF24.
08.04.24, 09:40
| radio » wywiady
Kunstkamera, Pogłosy oraz Przegląd prasy zagranicznej w ofercie Dwójki
„Kunstkamera” i „Pogłosy” to audycje debiutujące w ofercie Dwójki. Na antenie pojawią się także „Pprzeglądy prasy zagranicznej” .
08.04.24, 07:30
| radio » informacje
newonce na wiosnę. Nowe formaty i powraca
Wiosna w newonce to powrót do radia – dwadzieścia formatów audio-wideo, w tym kilkanaście nowych, zmiany w paśmie przedpołudniowym i kilka powrotów.
08.04.24, 06:30
| radio » informacje
Chillizet wiosną. Magdalena Kasperowicz w zespole stacji
Chillizet rusza z wiosenną ramówką. Oprócz znanych pasm i audycji pojawią się nowe pozycje programowe, a do zespołu dołączy Magdalena Kasperowicz.
07.04.24, 15:46
| radio » informacje
Dzieci kochają zwierzaki w Polskim Radiu Dzieciom
7 kwietnia br. w Polskim Radiu Dzieciom odbędzie się premiera audycji „Dzieciaki kochają zwierzaki”, którą mają współtworzyć słuchacze. Na antenie publicznego nadawcy będą mieli możliwość zaprezentowania najciekawszych gatunków zwierząt. Audycja emitowana będzie w każdą niedzielę o godz. 18.00.
05.04.24, 19:00
| radio » informacje
Paderborn. Superprodukcja Remigiusza Mroza i Audioteki. Piotr Stramowski w głównej roli
27 marca br. w ofercie Audioteki zadebiutowała najnowsza superprodukcja Remigiusza Mroza „Paderborn”.
04.04.24, 16:30
| radio » informacje
Dłuższe i dodatkowe wydania Faktów. Wybory samorządowe w RMF FM i Radiu RMF24
RMF FM i Radio RMF24 przygotowują specjalne pozycje programowe związane z wyborami samorządowymi. W niedzielę, 7 kwietnia br. pojawią się wydłużone i dodatkowe wydania „Faktów” oraz wieczór wyborczy.
04.04.24, 06:30
| radio » informacje
Radio ZET nr 1 w Twojej pracy. Wiosenna kampania Radia Zet
Wystartowała kampania „Radio ZET nr 1 w Twojej pracy”. Towarzyszy jej zabawa antenowa, w której słuchacze mogą wygrać premie do swojej pensji oraz dodatkowo ekspresy do kawy.
03.04.24, 06:30
| radio » ludzie
Szymon Kastelik i Jan Kielak w Radiu ZET
Od kwietnia br. do Działu Informacji Radia ZET dołączyło dwóch nowych reporterów. Szymon Kastelik został reporterem na Śląsku, a Jan Kielak w Warszawie.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy