06.04.12, 20:59

Ruszyła kampania reklamowa usługi Rachunki bez opłat

Wystartowała kolejna kampania reklamowa promująca opłacanie rachunków bez prowizji w oddziałach i placówkach partnerskich Alior Banku.

Wystartowała kolejna kampania reklamowa promująca opłacanie rachunków bez prowizji w oddziałach i placówkach partnerskich Alior Banku. Głównym medium kampanii jest telewizja, wspierana taktycznymi emisjami w prasie oraz masowym mailingiem bezadresowym.

Możliwość opłacania rachunków za gaz, prąd, czynsz, telefon, telewizję bez prowizji w placówkach Alior Banku jest dostępna od lipca 2011 roku. Z oferty skorzystało już ponad 200 tysięcy osób. Usługa wspierana jest intensywną kampanią reklamową pod hasłem „Rachunki bez opłat”, wykorzystującą telewizję, Internet, ogólnopolską prasę oraz działania BTL.

W ramach kampanii telewizyjnej emitowany jest spot zatytułowany „Blok”. Jego emisja zaplanowana jest w ogólnopolskich stacjach: TVP1, TVP2, TVN, Polsat, TVP Info, TVN7 i TV4, a także w najlepiej dopasowanych do grupy docelowej stacjach tematycznych (m.in. TVN24, Puls, Polsat 2, Polsat News, Superstacja, TVN Turbo, Polsat Sport, Polsat Film, TV Polonia, TVP Seriale, TVP Sport, Polonia 1). Reklamy promujące ofertę ukażą się na najczęściej odwiedzanych stronach Telegazety (m.in. działy Auto Giełda i Pogoda). W ciągu miesiąca informacje o usłudze trafią do 1,25 mln widzów. Zaplanowane są także emisje reklam w bezpłatnych gazetkach wydawanych przez sieci dyskontów Kaufland i Biedronka oraz w tygodniku "Kropka TV" i w popularnych magazynach z krzyżówkami. Do potencjalnych klientów trafi także ponad 2 mln sztuk mailingu bezadresowego. Dodatkowo, w oddziałach i placówkach partnerskich Banku wyeksponowano materiały POS, a ich witryny oznakowano naklejkami promocyjnymi.

Za przygotowanie kreacji kampanii odpowiada agencja PZL. Media zaplanował i zakupił dom mediowy Maxus. Oddziały banku oznakowane zostały przez firmę Light.

Komentarze

Powiązane

06.12.23, 08:30
| reklama & PR » informacje
Tchibo prowadzi świąteczną kampanię na Tik Toku
Należące do OMD Group agencje OMD oraz Resolution, prowadzą świąteczną kampanię Tchibo na platformie Tik Tok.
05.12.23, 16:45
| reklama & PR » ludzie
Agnieszka Czarnecka przechodzi do KERRIS
Agnieszka Czarnecka dołączyła do zespołu KERRIS i objęła stanowisko Senior Account Manager.
05.12.23, 12:45
| reklama & PR » informacje
JUVIT – Dbaj o siebie, jak o dziecko. Kampania marki Juvit od Hasco-Lek
Marka JUVIT, obecna na polskim rynku od blisko 25 lat, jesienią br. przeprowadziła szereg zmian wizerunkowych i strategicznych, otwierających dotychczasowe postrzeganie i pozycjonowanie brandu na szerszą grupę docelową: z uwzględnieniem także pacjentów dorosłych.
05.12.23, 08:30
| reklama & PR » ludzie
STRÖER rozbudowuje zespół zarządzający firmą
Firma STRÖER Polska rozbudowuje zespół zarządzający spółką.
05.12.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Agencja Tears of Joy w szeregach Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR
Agencja Social Media i Influencer Marketingu Tears of Joy przystąpiła do Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR.
04.12.23, 18:46
| reklama & PR » informacje
Marta Manowska promuje kosmetyki bebeauty dostępne w sieci Biedronka
Do kampanii kosmetyków bebeauty dostępnych w sieci Biedronka zaangażowano prezenterkę Martę Manowską oraz influencerki z branży beauty. Za aktywację obejmującą platformy YouTube, TikTok, Instagram i Facebook odpowiada Lifetube.
04.12.23, 16:00
| reklama & PR » informacje
Elektryczne Gitary zachęcają do jazdy elektrykami w kampanii Volkswagen Financial Services
Pod hasłem „Jedź elektrykiem jak my!” w grudniu br. ruszyła kampania reklamowa Volkswagen Financial Services. Z udziałem Kuby Sienkiewicza i zespołu Elektryczne Gitary powstał klip reklamowy, a także spot telewizyjny z nową wersją przeboju „Włosy.
04.12.23, 15:03
| reklama & PR » informacje
Tchibo przedłuża na trzy lata współpracę z OMD Group
Agencje OMD Group: OMD oraz Resolution, będą kontynuowały kompleksową obsługę mediową marki Tchibo.
04.12.23, 10:40
| reklama & PR » ludzie
Gabriela Bar-Rutkowska w gronie ekspertów 24/7Communication
Agencja PR 24/7Communication rozbudowuje praktykę Environmental, Social, Governance (ESG). Do grona jej ekspertów dołączyła Gabriela Bar-Rutkowska i objęła stanowisko Senior Communication Advisor / PA & Sustainability.
04.12.23, 09:25
| reklama & PR » informacje
InPost oficjalnym partnerem Newcastle United
Grupa InPost zawarła wieloletnie partnerstwo z klubem piłkarskim Premier League Newcastle United, jednocześnie stając się jego oficjalnym globalnym partnerem w zakresie dostaw.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 06.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.