06.04.12, 20:59

Ruszyła kampania reklamowa usługi Rachunki bez opłat

Wystartowała kolejna kampania reklamowa promująca opłacanie rachunków bez prowizji w oddziałach i placówkach partnerskich Alior Banku.

Wystartowała kolejna kampania reklamowa promująca opłacanie rachunków bez prowizji w oddziałach i placówkach partnerskich Alior Banku. Głównym medium kampanii jest telewizja, wspierana taktycznymi emisjami w prasie oraz masowym mailingiem bezadresowym.

Możliwość opłacania rachunków za gaz, prąd, czynsz, telefon, telewizję bez prowizji w placówkach Alior Banku jest dostępna od lipca 2011 roku. Z oferty skorzystało już ponad 200 tysięcy osób. Usługa wspierana jest intensywną kampanią reklamową pod hasłem „Rachunki bez opłat”, wykorzystującą telewizję, Internet, ogólnopolską prasę oraz działania BTL.

W ramach kampanii telewizyjnej emitowany jest spot zatytułowany „Blok”. Jego emisja zaplanowana jest w ogólnopolskich stacjach: TVP1, TVP2, TVN, Polsat, TVP Info, TVN7 i TV4, a także w najlepiej dopasowanych do grupy docelowej stacjach tematycznych (m.in. TVN24, Puls, Polsat 2, Polsat News, Superstacja, TVN Turbo, Polsat Sport, Polsat Film, TV Polonia, TVP Seriale, TVP Sport, Polonia 1). Reklamy promujące ofertę ukażą się na najczęściej odwiedzanych stronach Telegazety (m.in. działy Auto Giełda i Pogoda). W ciągu miesiąca informacje o usłudze trafią do 1,25 mln widzów. Zaplanowane są także emisje reklam w bezpłatnych gazetkach wydawanych przez sieci dyskontów Kaufland i Biedronka oraz w tygodniku "Kropka TV" i w popularnych magazynach z krzyżówkami. Do potencjalnych klientów trafi także ponad 2 mln sztuk mailingu bezadresowego. Dodatkowo, w oddziałach i placówkach partnerskich Banku wyeksponowano materiały POS, a ich witryny oznakowano naklejkami promocyjnymi.

Za przygotowanie kreacji kampanii odpowiada agencja PZL. Media zaplanował i zakupił dom mediowy Maxus. Oddziały banku oznakowane zostały przez firmę Light.

Komentarze

Powiązane

24.05.24, 19:00
| reklama & PR » ludzie
Radosław Tarczyński przeszedł z Eskimi do Veovee
Na początku kwietnia br. do zespołu Veovee dołączył Radosław Tarczyński i objąłnowo utworzone stanowisko Businness Development Directora.
24.05.24, 17:35
| reklama & PR » informacje
Gotuj w domu jak w restauracji. Lubella promuje makarony
Lubella ruszyła z komunikacją digitalową makaronów klasycznych pod hasłem „Gotuj w domu jak w restauracji”. W swojej najnowszej kampanii marka pokazuje, że pierwszym krokiem do otwarcia domowej restauracji jest otwarcie paczki makaronu Lubella. 
24.05.24, 13:18
| reklama & PR » ludzie
Karolina Migdał-Koleśnikow awansowała w Walter Herz
Firma doradcza Walter Herz awansowała Karolinę Migdał-Koleśnikow w zespole Marketingu i Sprzedaży na stanowisko Sales & Marketing Director.
24.05.24, 11:15
| reklama & PR » informacje
Dwa wielkoformatowe ekrany reklamowe Screen Network w łódzkiej Manufakturze
Screen Network ogłasza uruchomił dwa wielkoformatowe w łódzkiej Manufakturze, które należą do najwyższej kategorii ekranów Super Screen.
24.05.24, 09:45
| reklama & PR » ludzie
Ewelina Puławska awansowała w Good One PR. Została dyrektor zarządzającą
Ewelina Puławska awansowała w strukturach Good One PR, obejmując nowo utworzone stanowisko managing director.
23.05.24, 21:00
| reklama & PR » informacje
Lavazza po raz dziesiąty na kortach Roland-Garros
Lavazza, włoska firma kawowa oraz oficjalny partner turnieju Roland-Garros od 2015 r., będzie dzielić się włoskim stylem smakowania kawy 10 raz z rzędu.
23.05.24, 17:51
| reklama & PR » ludzie
Sonia Stępień przechodzi z o2.pl do agencji oLIVE media
Sonia Stępień dołączyła do zespołu agencji oLIVE media i objęła stanowisko senior PR specjalistka. Tym samym zasiliła zespół public relations, którym kieruje team leaderka Katarzyna Kamińska.
23.05.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
Robert Lewandowski ambasadorem G2A.COM
G2A.COM, największy na świecie marketplace z cyfrową rozrywką nawiązał długoterminową współpracę z Robertem Lewandowskim. W nawiązaniu współpracy pomiędzy stronami uczestniczyło RL Media.
23.05.24, 13:27
| reklama & PR » informacje
IKEA, L’Oreal i Biedronka pierwszymi reklamodawcami platformy SkyShowtime w Polsce
SkyShowtime jako pierwsza globalna platforma streamingowa w Polsce uruchomił pakiety reklamowe, a klienci Wavemaker (GroupM) jako pierwsi zareklamowali się na jego łamach.
23.05.24, 11:31
| reklama & PR » ludzie
Karolina Leguła-Leszczyńska awansuje w Mindshare Polska
Karolina Leguła-Leszczyńska awansowała w strukturach Mindshare Polska i objęła stanowisko Cluster Category Lead’a w obszarze planowania strategicznego na region CEE. Odpowiada za pracę dla jednej z największych na świecie firm FMCG.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy