06.04.12, 20:59

Cropp z aplikacją na smartfony

Akcja "Bileciki do Kontroli", realizowana przez markę Cropp od ponad dwóch lat, posiada teraz dodatkowo wersję mobilną. Dla klientów marki została przygotowana specjalna aplikacja działająca na systemach Android.

Akcja "Bileciki do Kontroli", realizowana przez markę Cropp od ponad dwóch lat, posiada teraz dodatkowo wersję mobilną. Dla klientów marki została przygotowana specjalna aplikacja działająca na systemach Android.

Aplikacja jest rozszerzeniem kampanii promocyjnej "Bileciki do kontroli" (nagrodzona w  konkursie Mixx Awards 2010 w kategorii Lojalność wobec brandu), której założeniem jest zbieranie kuponów rabatowych, tak zwanych "bilecików". Kupony te można uzyskać zostając subskrybentem newslettera, fanem marki na Facebooku oraz robiąc zakupy na kwotę powyżej 100 zł w salonach Cropp lub w esklepie Croppa.

"Aplikacja mobilna CROPP ma na celu zainteresować akcją "bileciki do kontroli" głodne nowinek nowe pokolenie internetowych geeków, których nie przekonują już analogowe (czytaj "papierowe") wersje oferowanych im promocji i programów lojalnościowych. Dodatkowo nasza aplikacja  jest prosta i funkcjonalna, liczymy więc, że przekonają się do niej także ci, którzy z Internetu w telefonie nie korzystają zbyt często" – powiedział Julian Chmielewski, P.O. Brand Manager Cropp.

Aplikacja mobilna skierowana jest do osób korzystających z urządzeń mobilnych działających w oparciu o system operacyjny Android. Ma ona kilka zastosowań. Pierwszym z nich jest możliwość otrzymania kolejnego Bileciku oraz zebrania wszystkich zdobytych do tej pory w jednym miejscu w Aplikacji, zwanym Skarbonką. Ułatwia to korzystanie ze zniżek, przyspiesza także pracę sprzedawców w salonach Cropp. Drugim zastosowaniem jest kanał najświeższych informacji i newsów, wysyłanych użytkownikom Cropp Mobile przez markę. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość geotargetowania newsów do wybranych lokalizacji, co daje duży potencjał w prowadzeniu różnego rodzaju akcji promocyjnych, gier miejskich, itp.

Dodatkowo, aplikacja zawiera kompletną listę salonów Cropp, z danymi adresowymi i kontaktowymi, a także wyszukiwarkę salonów, w tym pięciu najbliższych dla użytkownika. Kolejną funkcją jest możliwość "zameldowania się" w sklepie Cropp, publikując na Facebookowym Wallu informację o swojej obecności w salonie Cropp.

Komentarze

Powiązane

15.03.24, 20:00
| biznes i technologie » informacje
Browar Pilsweizer wprowadza na rynek piwa w krachlach. To drugi taki browar w Polsce
Browar Pilsweizer wprowadza na rynek linię „piw góralskich” w krachlach (grube brązowe butelki, z kabłąkowym zamknięciem i białym korkiem). W luksusowych opakowaniach browar będzie na razie sprzedawał trzy swoje piwa.
13.03.24, 09:59
| biznes i technologie » informacje
Innowacje w olejach samochodowych: Jak nowe technologie poprawiają wydajność silnika
Rozwój technologiczny odgrywa kluczową rolę w każdej dziedzinie życia, a przemysł motoryzacyjny nie jest wyjątkiem. Szczególną uwagę poświęca się innowacjom w zakresie olejów samochodowych, które są niezbędne dla wydajności i trwałości silników. ARTYKUŁ SPONSOROWANY
03.03.24, 13:00
| biznes i technologie » informacje
Polacy pokochali automaty paczkowe
W ciągu ostatnich dwóch lat rynek automatów paczkowych w Polsce przeszedł znaczącą transformację. W tym roku ich liczba może przekroczyć aż 45 tys. takich urządzeń.
02.02.24, 19:30
| biznes i technologie » informacje
5G na nowych częstotliwościach w Play
Sieć Play uruchamia sieć 5G na nowych częstotliwościach 3500-3600 MHz. Operator uzyskał pierwsze pozwolenia radiowe na użytkowanie pasma C od Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Nowe zasoby mają pozwolić znacznie zwiększyć pojemność oraz prędkość sieci nowej generacji do 1 Gb/s.
20.01.24, 08:00
| biznes i technologie » informacje
Irina Lipczyk-Kolakovska z e-muzyka w zarządzie Merlin
Merlin, organizacja będąca partnerem dla niezależnych firm zajmujących się licencjonowaniem muzyki cyfrowej, ogłosiła nowego zarządu i powitaniem sześciu nowych członków. Wśród nich jest przedstawicielka firmy e-muzyka.
13.01.24, 21:00
| biznes i technologie » informacje
Polski Ład wykończył mikroprzedsiębiorców. Andrzej Sadowski: doszło do dramatycznej zapaści w planowaniu przyszłości w gospodarce
Zdaniem ekonomistów, Polski Ład był skokowym wzrostem i ciężarów nałożonych na przedsiębiorców, jak również dodatkowych obowiązków biurokratycznych.
13.01.24, 17:00
| biznes i technologie » informacje
Miniaturowa wersja sklepu Kaufland w kolekcji klocków PLAYMOBIL
W świątecznej ofercie Kaufland pojawiła się unikatoa kolekcja klocków PLAYMOBIL odwzorowująca sklep Kaufland,. Oprócz zabawkowych produktów, wózków i koszyków, miniaturowy market może również posiadać piekarnię, stoisko z owocami i warzywami.
12.01.24, 07:45
| internet » ludzie | biznes i technologie » informacje
Christopher Biedermann zostanie CFO w Fiberhost
1 lutego br. funkcję CFO w spółce Fiberhost obejmie Christopher Biedermann. Na stanowisku CEO pozostaje Marta Wojciechowska oraz w roli COO/CTO Krzysztof Jaskólski.
08.01.24, 21:00
| biznes i technologie » informacje
ORLEN przejmuje stacje paliw w Austrii
ORLEN sfinalizował zakup 100 proc. udziałów w spółce Doppler Energie zarządzającej 267 stacjami paliw w Austrii. Dzięki transakcji spółka posiada blisko 3,5 tysiąca stacji paliw w siedmiu krajach w Europie. Koncern rozważa dalsze akwizycje w regionie oraz działania, które pozwolą mu dołączyć do grona liderów w obszarze elektromobilności na austriackim rynku.
07.01.24, 20:43
| biznes i technologie » informacje
Dealz ma już trzysta sklepów na polskim rynku
Sieć Dealz (Pepco Group) w grudniu 2023r., otworzyła w Bytomiu swój 300. sklep w Polsce.
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy