06.04.12, 20:57

Fanpage Trender rozpoczyna współpracę z IIBR

Fanpage Trender rozpoczął współpracę z Interaktywnym Instytutem Badań Rynkowych z Grupy Gemius w zakresie badań social media.

Fanpage Trender rozpoczął współpracę z Interaktywnym Instytutem Badań Rynkowych z Grupy Gemius w zakresie badań social media. Fanpage Trender - narzędzie do analizy marketingu na Facebooku - dostarcza dane pochodzące z monitoringu profili o zachowaniach użytkowników Facebooka.

Facebook - mający ponad 800 mln użytkowników - już od pewnego czasu jest najpopularniejszym serwisem społecznościowym na świecie. Także w naszym kraju jego popularność stale rośnie. Na koniec 2011 roku serwis ten liczył 7,5 mln użytkowników z Polski.

"Facebook jest od dłuższego czasu najważniejszym serwisem społecznościowym dla polskich marketerów. Muszą więc  mieć do dyspozycji naprawdę wszechstronne narzędzia, które pomogą im w prowadzeniu stron, dostarczą pogłębionej analizy i umożliwią porównania do działań prowadzonych przez konkurencję. Dlatego uważamy, że nasza współpraca z IIBR stworzy klientom nowe możliwości" – komentuje Jan Zając, adiunkt na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, prezes SmartNet Research & Solutions i współtwórca Fanpage Trender.

Dane dostarczane przez Fanpage Trender są elementem kompleksowej oferty IIBR w zakresie badań social media, który współpracując z Fanpage Trender wzbogaca portfolio swoich produktów badawczych. Dzięki kooperacji obu firm mogą one zaoferować zarówno ilościowe jak i jakościowe badania fanów oraz informacje o zasięgu poszczególnych aktywności w mediach społecznościowych oparte na danych deklaratywnych.

"Wspólnie z Fanpage Trender jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom innowacyjne i kompleksowe rozwiązania w zakresie badań aktywności marek w social media oraz wsparcie analityczne w tym zakresie" - podkreśla Maciej Milewski, dyrektor zarządzający Interaktywnego Instytutu Badań Rynkowych.

Komentarze

Powiązane

19.02.24, 11:52
| internet » informacje
Klub Świadomej Konsumentki. Nowy projekt serwisu WP Kobieta
Redakcja serwisu WP Kobieta uruchamia Klub Świadomej Konsumentki, w którym czytelniczki będą mogły za darmo testować różne produkty i dzielić się swoimi opiniami.
19.02.24, 09:30
| internet » badania rynku | reklama & PR » informacje
Ponad 450 osób przeszkolonych z badania Mediapanel
W 2023 r. firmy Gemius i Polskie Badania Internetu uruchomiły szkolenia z badania Mediapanel, przeznaczone dla podmiotów z branży medialnej. W pierwszym etapie szkoleń, w okresie od września 2023 r. do stycznia 2024 r. wzięło w nich udział ponad 450 osób.
18.02.24, 12:59
| internet » ludzie
Krzysztof “Chris” Sulenta awansuje w MassiveMusic Warsaw
MassiveMusic Warsaw, kreatywna agencja muzyczna, awansowała Krzysztofa Sulentę na stanowisko senior music creative.
17.02.24, 12:00
| internet » informacje | kultura » informacje
Rusza ósma edycja Plebiscytu O!Lśnienia – Nagród Kulturalnych Onetu i Miasta Krakowa
Po raz ósmy zostaną przyznane O!Lśnienia, nagrody kulturalne Onetu i Miasta Krakowa. Zwycięzców wybiorą internauci, a głosowanie potrwa do północy 1 marca br. 
16.02.24, 18:45
| internet » informacje
Jak pisać o klimacie 2.0. Czym jest dezinformacja klimatyczna i jak z nią walczyć. Druga część poradnika Gazeta.pl dla dziennikarek i dziennikarzy
Poradnik o dezinformacji klimatycznej dla dziennikarzy i dziennikarek to kontynuacja wydanej w 2023 r. publikacji Gazeta.pl „Jak pisać o klimacie”, której celem jest wsparcie przedstawicieli mediów ogólnopolskich i lokalnych, powstała we współpracy z Fundacją Climate Strategies Poland.
16.02.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Co to będzie. Polityczny wideopodcast od Gazeta.pl
Portal Gazeta.pl rusza z nowym formatem politycznym, prowadzonym przez Martę Nowak oraz Miłosza Wiatrowskiego-Bujacza. Wideopodcast będzie publikowany  w każdy czwartek. Pierwszy odcinek został wyemitowany 15 lutego br.
15.02.24, 15:00
| radio » informacje | internet » informacje
Sprawa Rusałki. Nowa superprodukcja Audioteki
15 lutego br. udostępniono dwa pierwsze odcinki z sześciu odcinków nowej superprodukcji Audioteki – „Sprawa Rusałki”.
15.02.24, 12:48
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
W poprzedniej pracy nie było OK. Krzysztof Stanowski w kampanii rocketjobs.pl
Krzysztof Stanowski, twórca Kanału Zero, wziął udział w kampanii reklamowej portali pracy rocketjobs.pl i justjoin.it „Misja Zmiana”, w której namawia do zmiany pracy na własnych warunkach. Jest to już kolejna wspólna akcja marek z właścicielem Kanału Zero.
14.02.24, 15:30
| radio » informacje | internet » informacje
NOIZZ uruchamia podcast Komfort Guys
W czwartek, 15 lutego br., w Onet Audio, na NOIZZ.pl oraz na wybranych platformach podcastowych ruszy „Komfort Guys” - rozmowy o emocjach, z którymi można się utożsamiać, niezależnie od tego, czy jest to radość, smutek, bliskość, samotność, euforia, czy może przygnębienie.
14.02.24, 14:35
| prasa » informacje | internet » informacje
Nie żyje Mariusz Jabłoński
Zmarł Mariusz Jabłoński, właściciel portalu OstrowiecNews.pl.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 29.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

27.02.2024 r., godz. 15.00, online.