06.04.12, 20:55

SportConnect – portal dla sportowych profesjonalistów

27. lutego 2012 roku oficjalnie wystartował pierwszy w Polsce portal dedykowany profesjonalistom, którzy zawodowo zajmują się sportem.

27. lutego 2012 roku oficjalnie wystartował pierwszy w Polsce portal dedykowany profesjonalistom, którzy zawodowo zajmują się sportem. Jest to platforma wymiany wiedzy z różnych dziedzin treningu sportowego, od dietetyki, poprzez medycynę sportową po trening personalny, a także wyszukiwarka specjalistów i obiektów sportowych. Twórcami portalu są trenerzy polskich olimpijczyków – Jolanta Rusin-Krzepota oraz Sebastian Krzepota.

Serwis SporConnect.pl przeznaczony jest dla wszystkich, którzy wybrali sport jako ścieżkę swojej kariery zawodowej. Portal pełnie dwie zasadnicze funkcje: jest platformą wiedzy z zakresu treningu sportowego oraz wyszukiwarką zarówno profesjonalistów, zajmujących się wsparciem treningu, jak i obiektów z bazą sportową. Poprzez założenie własnego profilu, zarówno specjaliści, jak i obiekty, mogą promować się wśród tych, którzy poszukują porad profesjonalistów lub miejsc, w których mogą przeprowadzić sesje treningowe bądź szkolenia. Informacje publikowane na portalu, dzięki współpracy z doświadczonymi specjalistami a także z czołowymi portalami, propagującymi sport, prezentują najwyższy poziom merytoryczny.

"Zauważyliśmy dużą lukę wśród portali sportowych. Nie było platformy, dzięki której trenerzy, tacy jak my, mogli nawiązać kontakty z innymi specjalistami bądź uzyskać rzetelne odpowiedzi na nurtujące nas pytania" – mówi Jolanta Rusin-Krzepota, współwłaściciel portalu.

"Innym aspektem, który skłonił nas do podjęcia prac nad serwisem, jest fakt, że aby znaleźć odpowiedni obiekt z zapleczem sportowym, w którym można przeprowadzić sesje treningowe, obozy czy szkolenia, spędzaliśmy dużo czasu przeszukując Internet. Pomyśleliśmy, że warto ułatwić pracę zarówno nam, jak i wspomóc promocję dobrych ośrodków poprzez zgromadzenie ich w miejscu, gdzie będą ich szukać przedstawiciele grupy docelowej, do której chcą dotrzeć" - dodaje Sebastian Krzepota.

"Mamy również nadzieję, że osoby, które trenują amatorsko, znajdą na portalu wiedzę, która pozwoli im skutecznie i bezpiecznie rozwijać swoje pasje, a także, w razie potrzeby odnajdą specjalistę, dzięki któremu osiągną kolejny poziom zaawansowania" – kończy Jolanta Rusin-Krzepota.

Komentarze

Powiązane

17.02.24, 12:00
| internet » informacje | kultura » informacje
Rusza ósma edycja Plebiscytu O!Lśnienia – Nagród Kulturalnych Onetu i Miasta Krakowa
Po raz ósmy zostaną przyznane O!Lśnienia, nagrody kulturalne Onetu i Miasta Krakowa. Zwycięzców wybiorą internauci, a głosowanie potrwa do północy 1 marca br. 
16.02.24, 18:45
| internet » informacje
Jak pisać o klimacie 2.0. Czym jest dezinformacja klimatyczna i jak z nią walczyć. Druga część poradnika Gazeta.pl dla dziennikarek i dziennikarzy
Poradnik o dezinformacji klimatycznej dla dziennikarzy i dziennikarek to kontynuacja wydanej w 2023 r. publikacji Gazeta.pl „Jak pisać o klimacie”, której celem jest wsparcie przedstawicieli mediów ogólnopolskich i lokalnych, powstała we współpracy z Fundacją Climate Strategies Poland.
16.02.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Co to będzie. Polityczny wideopodcast od Gazeta.pl
Portal Gazeta.pl rusza z nowym formatem politycznym, prowadzonym przez Martę Nowak oraz Miłosza Wiatrowskiego-Bujacza. Wideopodcast będzie publikowany  w każdy czwartek. Pierwszy odcinek został wyemitowany 15 lutego br.
15.02.24, 15:00
| radio » informacje | internet » informacje
Sprawa Rusałki. Nowa superprodukcja Audioteki
15 lutego br. udostępniono dwa pierwsze odcinki z sześciu odcinków nowej superprodukcji Audioteki – „Sprawa Rusałki”.
15.02.24, 12:48
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
W poprzedniej pracy nie było OK. Krzysztof Stanowski w kampanii rocketjobs.pl
Krzysztof Stanowski, twórca Kanału Zero, wziął udział w kampanii reklamowej portali pracy rocketjobs.pl i justjoin.it „Misja Zmiana”, w której namawia do zmiany pracy na własnych warunkach. Jest to już kolejna wspólna akcja marek z właścicielem Kanału Zero.
14.02.24, 15:30
| radio » informacje | internet » informacje
NOIZZ uruchamia podcast Komfort Guys
W czwartek, 15 lutego br., w Onet Audio, na NOIZZ.pl oraz na wybranych platformach podcastowych ruszy „Komfort Guys” - rozmowy o emocjach, z którymi można się utożsamiać, niezależnie od tego, czy jest to radość, smutek, bliskość, samotność, euforia, czy może przygnębienie.
14.02.24, 14:35
| prasa » informacje | internet » informacje
Nie żyje Mariusz Jabłoński
Zmarł Mariusz Jabłoński, właściciel portalu OstrowiecNews.pl.
14.02.24, 10:26
| internet » badania rynku
Pomponik.pl pozostaje liderem wśród serwisów plotkarskich
Pomponik.pl (Interia) w styczniu 2024 r. osiągnął rekordowy wynik – 8,8 mln RU. Serwis zdecydowanie wyprzedził inne serwisy plotkarskie. 
08.02.24, 17:30
| radio » informacje | internet » informacje
newonce zmienia strategię i odchodzi od modelu subskrypcyjnego
newonce odchodzi od modelu subskrypcyjnego. Od dłuższego czasu nowe treści tworzone przez tę platformę udostępniane były nieodpłatnie, natomiast 1 lutego br. otwarto archiwum, dzięki czemu wszyscy użytkownicy ponownie zyskali dostęp do pełnych wersji materiałów.
08.02.24, 10:19
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Youtuberzy promują włoski region Piemont w ramach kampanii Qual'Italy
Agencja KERRIS odpowiada za realizację kampanii Qual'Italy dla ENIT – Narodowej Agencji Turystyki Włoskiej. Działania mają na celu promocję Włoch, ze szczególnym uwzględnieniem regionu Piemont, jako niepowtarzalnej destynacji turystycznej.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Zakopiańskie Centrum Kultury | inne

Przejdź do oferty

specjalista ds.promocji i PR

Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista do spraw komunikacji i promocji

Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.03.24

Do zdobycia jeden zestaw.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

16 marca 2024 r., Dom Towarowy Braci Jabłkowskich w Warszawie.