06.04.12, 20:54

Mindshare Polska dla Volvo

Volvo Auto Polska rozstrzygnęła przegląd ofert na obsługę marki Volvo w social mediach.

Volvo Auto Polska rozstrzygnęła przegląd ofert na obsługę marki Volvo w social mediach. Za realizację zintegrowanej strategii komunikacyjnej w social mediach oraz kompleksową obsługę marki Volvo na fanpage’u Volvo Auto Polska na Facebooku będzie odpowiedzialny dom mediowy Mindshare Polska.

Volvo Auto Polska rozszerzyła tym samym zakres współpracy z domem mediowym Mindshare. Agencja dotychczas była odpowiedzialna za doradztwo strategiczne, planowanie i realizację strategii mediowych dla Volvo. W wyniku przeglądu ofert, Volvo Auto Polska powierzyła zespołowi Mindshare również realizację zintegrowanej strategii promocji marki w social mediach, w tym m.in. koordynację działań na Facebooku na fanpage’u Volvo. Do zadań Mindshare będzie należało także monitorowanie aktywności i poziomu zaangażowania użytkowników. Dotychczasowym partnerem Volvo Auto Polska w zakresie działań na fanpage’u była agencja Euro RSCG Sensors.

"O wyborze oferty Mindshare zdecydowała m.in. dogłębna analiza kanałów komunikacji online, w szczególności rekomendacje dot. witryny Volvo i obecności marki w kanale YouTube. Do wyboru Mindshare przekonało nas analityczno-strategiczne podejście zespołu do optymalizacji działań w social mediach, a także znajomość trendów nowomediowych oraz rekomendacje innowacyjnych rozwiązań do strategii działań naszej marki" – powiedział Łukasz Wójcik, Communication Manager Volvo Auto Polska.

Rekomendacje działań w mediach społecznościowych dla Volvo Auto Polska opracował zespół pionu Invention, specjalizujący się w projektowaniu działań komunikacyjnych z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań nowomediowych oraz strategii komunikacji w social mediach.

"Volvo jest pierwszym klientem, dla którego już w 2000 roku realizowaliśmy kampanie w Internecie. Dotychczasowa, wieloletnia obsługa mediowa Volvo umożliwiła nam poznanie DNA marki, jej potencjału, a także oczekiwań konsumentów Volvo. Powierzenie  Mindshare obsługi w mediach społecznościowych, to dla nas przede wszystkich dowód uznania dla strategicznych kompetencji naszych specjalistów. Jestem przekonana, że wykorzystanie doświadczeń Mindshare w zakresie social mediów przełoży się na biznesowy wzrost marki Volvo" – powiedziała Anna Sakowicz, Partner, Invention, Mindshare Polska.

Komentarze

Powiązane

17.06.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Platforma inwestycyjna BeGlobal klientem iProspect
Agencja iProspect (dentsu Polska) została wybrana do obsługi mediowej platformy inwestycyjnej BeGlobal. Działania agencji obejmą przygotowanie i egzekucję kampanii performance oraz afiliację. Współpraca ma charakter długofalowy.
16.06.24, 22:24
| reklama & PR » informacje
Piłkarze Luka Modrić i Bukayo Saka w kampanii Snickers
Z początkiem czerwca br. wystartowała najnowsza kampania Snickers, w której udział biorą gwiazdy piłki nożnej – Luka Modrić i Bukayo Saka. Marka chce pomóc wszystkich entuzjastom futbolowych emocji uniknąć „przypałów".
16.06.24, 16:36
| reklama & PR » informacje
Marka Eduscho zadowolona z wyników kampanii na TikToku
Druga faza kampanii marketingowej marki Eduscho, właśnie się zakończyła. Kreatywne podejście i wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań, m.in. FOOH (Fake Out of Home) w mediach społecznościowych przyczyniło się do osiągnięcia wysokich wyników, m.in. w postaci zaangażowania użytkowników na platformie TikTok. 
16.06.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
BECKERS. Malowanie nabiera kolorów. PPG prowadzi kampanię promującą linię plamoodpornych farb
PPG rozpoczął kampanią promującą linię plamoodpornych farb BECKERS Designer Colour. Szeroko zakrojona komunikacja prowadzona pod hasłem „BECKERS. Malowanie nabiera kolorów” obejmuje telewizję, internet, w tym serwisy VOD oraz social media. 
16.06.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Rankomat.pl promuje polisę turystyczną jako gwarancję spokojnego urlopu
Multiporównywarka rankomat.pl rusza z letnią kampanią marketingową, w której skupia się na korzyściach wynikających z posiadania ubezpieczenia podróżnego podczas urlopu za granicą. W reklamach z udziałem ambasadora, Huberta Urbańskiego, marka podkreśla, że zakup polisy to przepis na spokojne i bezpieczne wakacje.
15.06.24, 20:00
| reklama & PR » informacje
Nowi twórcy internetowi w agencji Rokmates
Do agencji influencer marketingu Rokmates dołączyło dziesięciu twórców internetowych, wśród których są m.in. Torii, duet PK Sisters czy Coocharz.
15.06.24, 16:00
| reklama & PR » informacje
Klubik pełen punkcików. Akcja promocyjna marki Gerber
Agencja UNIQUE ONE, na zlecenie firmy Nestle, organizuje ogólnopolską akcję promocyjną dla marki Gerber.
15.06.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
GIGAnci Życia. Plus na Kartę wprowadza nowy format komunikacyjny
Wystartowała nowa kampania promocyjna Plusa na Kartę stworzona w oparciu o nowy format komunikacyjny – GIGAnci Życia. Kampania promuje nową ofertę Plusa, w której klienci mogą otrzymać 6400 GB.
15.06.24, 08:00
| reklama & PR » ludzie
Jacek Dąbrowski przeszedł z Burda Media do Grupy Iberion
Jacek Dąbrowski dołączył do zespołu sprzedaży Grupy Iberion. Wcześniej był związany z firmą Burda Media.
14.06.24, 20:15
| reklama & PR » informacje
Jakość z natury. Żywiec Zdrój w kampanii wizerunkowej zwraca uwagę na naturalne procesy powstawania wody źródlanej
Wraz z początkiem czerwca br. wystartowała nowa kampania wizerunkowa marki Żywiec Zdrój – „Jakość z natury”. Jej celem jest zwrócenie uwagi na naturalne procesy powstawania wody źródlanej. Kampania jest realizowana w telewizji i mediach społecznościowych, a już niebawem pojawi się również w kinach.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.