Nowy layout Twojego Stylu

Magazyn Twój Styl z nowym layoutem i dodatkami tematycznymi.
Kwietniowe wydanie magazynu Twój STYL (na rynku w połowie marca) ukazuje się w nowym laoyoucie i, po raz pierwszy, z dodatkiem modowym TRENDY.Wprowadzenie nowego layoutu to kolejna faza rozwoju miesięcznika, od 16 lat lidera w segmencie magazynów luksusowych.

Proces dynamicznych zmian w miesięczniku Twój STYL rozpoczął się w zeszłym roku nominacją Jolanty Pieńkowskiej na stanowisko redaktor naczelnej. Twój STYL ma obecnie nowych zastępców redaktor naczelnej (Joannę Nojszewską i Jacka Szmidta) oraz szefów działów mody (Filip Niedenthal), reportażu (Łukasz Modelski), działu zagranicznego (Agnieszka Jastrzębska) i kultury (Magdalena Jaros). Wszystkie działy magazynu pozyskały także nowych, doświadczonych dziennikarzy.

Kwietniowe TRENDY to pierwszy tego typu dodatek tematyczny, w całości poświęcony modzie. Na 64 stronach redakcja prezentuje i omawia kolekcje największych kreatorów mody, podpowiada, jak połączyć światowe trendy z polskimi, opisuje modne miejsca, w których kupujemy, bawimy się i bywamy , przedstawia najmodniejsze gadżety, kosmetyki, perfumy i kolory nadchodzącego sezonu. Następne TRENDY przygotowane będą przed sezonem jesienno - zimowym.

Twój STYL notuje od lat najwyższe i stabilne wyniki sprzedaży, czytelnictwa oraz przychodów z reklam (50 mln w ubiegłym roku). Czytelnictwo na poziomie 1 254 tysięcy jest najwyższe w segmencie. Od stycznia do listopada 2005 r. miesięcznik sprzedawał średnio 254 tys. egz., tylko nieznacznie mniej niż przed rokiem, jednak w stosunku do większości magazynów w segmencie powiększył dystans, gdyż odnotowały one spadki sprzedaży.

Zmiany w zawartości numeru:
- dodanie jednokolumnowych materiałów po Mieszance Stylowej, omawiających najnowsze trendy : pojawiają się kolumny Top Ten, Warto, Gwiazda Miesiąca, poświęcone modzie dwie kolumny To jest to i Trend miesiąca, skoncentrowana na urodzie kolumna Uroda i lifestylowa kolumna City trendy
- nowy felieton Leszka Talki, który zastępuje Andrzeja Żuławskiego,
- w części poświęconej modzie nowy felieton Od podszewki,
- okładka otwierająca dział Kultura,
- okładka otwierająca nowy dział Styl bywania, poświęcony najważniejszym wydarzeniom kulturalnym i towarzyskim w Polsce,
- nowa kolumna zamykająca numer, poświęcona trendom w polskiej i światowej reklamie.

Komentarze

Powiązane

11.07.24, 06:30
| prasa » informacje
Czułość. Wolność. Równowaga. Akcja społeczna Wysokich Obcasów i Wyborczej
Rozpoczęta 5 lipca br. nowa akcja społeczna „Czułość. Wolność. Równowaga” to inicjatywa „Wysokich Obcasów” i „Wyborczej”. Akcja potrwa rok.
11.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 11 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 11 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
10.07.24, 11:00
| prasa » informacje
Forbes Women rozpoczyna akcję 50 po 50
„Forbes Women” rozpoczyna inicjatywę „50 po 50”. W kolejnym numerze magazynu zostanie opublikowana lista kobiet po 50. roku życia, które odniosły sukcesy w różnych dziedzinach. Redakcja czeka na zgłoszenia.
10.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 10 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 10 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
09.07.24, 07:30
| prasa » informacje
Grupa PMPG Polskie Media nowym wytycza kierunek rozwoju do 2026 roku
Holding mediowy PMPG Polskie Media, opublikował materiał informacyjny o kierunku rozwoju, który jest efektem zakończonego w marcu przeglądu opcji strategicznych.
09.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 9 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 9 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
08.07.24, 10:15
| prasa » informacje
Debiutuje Newsweek Magazyn Kryminalny
Newsweek prezentuje nowy tytuł - Newsweek Magazyn Kryminalny, który będzie dostępny od 8 lipca br. w salonach prasowych, na Literia.pl oraz w ramach subskrypcji Onet Premium.
08.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 8 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 8 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
07.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 7 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 7 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 16.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

25.10.2024 r., Campus Google, Warszawa.semWaw#3