Newsweek w eterze

Radiowa wersja Newsweeka zagości w lokalnych stacjach radiowych.
Redakcja Newsweek Polska powiększyła się o ministudio radiowe. Co tydzień
Newsweek będzie nagrywać audycję, w której zaprezentuje najciekawsze teksty
bieżącego numeru tygodnika głosami ich autorów. W audycji znajdzie się
także krótki radiowy komentarz znanych publicystów Newsweek Polska do
bieżących wydarzeń. Pierwszą audycję, która będzie emitowana już w tym tygodniu, poprowadzi Michał Karnowski, dziennikarz tygodnika, usłyszeć w niej będzie można m.in. redaktora naczelnego Tomasza Wróblewskiego oraz publicystę Piotra Zarembę.
Pięciominutowa audycja – radiowe wydanie magazynu - będzie emitowana we współpracujących z Newsweekiem stacjach radiowych, przede wszystkim regionalnych. Do dnia dzisiejszego chęć takiej współpracy wyraziło ponad 20 stacji z całej Polski, jednak ich liczba będzie się sukcesywnie zwiększała. Lista stacji radiowych, które będą emitowały audycję Newsweeka, będzie drukowana w każdym numerze. W tym tygodniu będą to następujące stacje: Radio Vanessa (Racibórz), Radio WaMa (Olsztyn), Radio Flash (Konin), Radio Park (Kędzierzyn-Koźle), Radio P i K (Bydgoszcz), Radio Ziemi Wieluńskiej (Wieluń), Best Stacja (Bydgoszcz), Radio Piekary (Piekary Śląskie), Radio CCM (Gliwice).
Audycja Newsweeka będzie również dostępna od środy 2 marca na stronie www.newsweek.pl
Newsweek Polska jest jednym z najchętniej czytanych tytułów w segmencie tygodników opinii z czytelnictwem na poziomie 2 mln 469 tys. (Źródło: PBC General, zrealizowane przez SMG/KRC, CCS, luty 2004 – styczeń 2005, wszyscy 15+, N=36 165). Ma także bardzo atrakcyjną grupę czytelników: prawie połowa z nich to osoby w wieku 20-39 lat. Aż 87% czytelników Newsweeka ma wykształcenie średnie lub wyższe (Źródło: PBC General, zrealizowane przez SMG/KRC, CCS, luty 2004 – styczeń 2005, czytelnicy Newsweeka, N=3000).

Komentarze

Powiązane

29.02.24, 10:55
| radio » informacje
Informator ekonomiczny w nowej odsłonie. Wracają rozmowy z komentatorami
Program 3 Polskiego przygotował nową osłonę „Informatora ekonomicznego”. Od 4 marca br. w ramach programu wracają rozmowy z zaproszonymi komentatorkami i komentatorami. Audycja emitowana będzie od poniedziałku do czwartku o godz. 9.30 na antenie Trójki.
29.02.24, 09:57
| radio » informacje
Dwójka świętuje 87. urodziny
Recital Erica Guo z Żelazowej Woli, koncert Lilianny Stawarz i Marcina Zdunika w Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana, koncert jazzowy Marcin Wasilewski Trio ze Studia S-3, premierowe słuchowisko to tylko kilka z propozycji, które Program 2 Polskiego Radia przygotował z okazji 87. urodzin rozgłosni.
26.02.24, 10:52
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Ponad 80 stacji radiowych w ofercie platformy IPTV AVIOS
Wzrasta liczba stacji radiowych dostępnych na platformie IPTV AVIOS. Pod koniec stycznia br. było ich 30, obecnie jest już przeszło 80. Wszystkie stacje dostępne są bezpłatnie dla abonentów usługi.
26.02.24, 07:30
| radio » informacje
KBR będzie dalej współpracować z Adres:Media
Komitet Badań Radiowych kontynuuje współpracę z firmą Adres:Media, skupiającą grono doradców z obszaru badań, marketingu, reklamy i mediów. 
24.02.24, 09:00
| radio » informacje
Radio Nowy Świat razem z Ukrainą
W drugą rocznicę rosyjskiej agresji na Ukrainę Radio Nowy Świat będzie wspominać i rozmawiać o sytuacji naszych wschodnich sąsiadów. Stacja uruchomiła również specjalną zbiórkę.
24.02.24, 05:00
| radio » informacje
Give Peace A Chance. Polskie stacje radiowe przeciwko wojnie. Polskie Radio przyłączyło się do akcji
Polskie rozgłośnie radiowe solidarnie w drugą rocznicę wybuchu wojny w Ukrainie. 24 lutego br., punktualnie o 9:45 (GMT + 1), na antenach polskich stacji radiowych zabrzmi utwór „Give Peace A Chance” Johna Lennona. To symboiczny gest solidarności z narodem ukraińskim, a także wyraz sprzeciwu wobec wojny i okrucieństwa wojsk rosyjskich.
23.02.24, 07:30
| radio » informacje
Progresywni wirtuozi oraz Blok wschodni w Radiu Nowy Świat
„Progresywni wirtuozi” oraz „Blok wschodni” to niedzielne audycje, które pojawią się w ramówce Radia Nowy Świat. Ich premiera została zaplanowana na 25 lutego br. Adrianna Calińska-Czaniecka oraz Tomasz Ławnicki zaproponują dwie godziny zupełnie różnej muzyki. Audycje będą nadawane raz w miesiącu.
23.02.24, 06:30
| radio » informacje
Radio Kraków sprzedaje fortepian Steinway D-274. Kupi go Polskie Wydawnictwo Muzyczne
Radio Kraków podpisało umowę z Polskim Wydawnictwem Muzycznym w sprawie fortepianu koncertowego Steinway D-274, który krakowska rozgłośnia zakupiła za milion złotych w ubiegłym roku.
22.02.24, 12:35
| radio » informacje
Specjalne wydania programów w Polskim Radiu dla Ukrainy w drugą rocznicę inwazji Rosji na Ukrainę
Polskie Radio przygotowało audycje specjalne w związku z dziesiątą rocznicą zbrojnej agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę i drugą rocznicą pełnoskalowej inwazji Rosji na Ukrainę oraz drugą rocznicą powstania Polskiego Radia dla Ukrainy.
22.02.24, 08:30
| radio » ludzie
Agata Kwiecińska powraca do Dwójki
Do zespołu Programu Drugiego Polskiego Radia powraca Agata Kwiecińska.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 29.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

27.02.2024 r., godz. 15.00, online.