16.02.12, 12:56

Awans Daniela Reszki

Daniel Reszka awansuje na stanowisko Wiceprezesa ds. programowych i kontentu kanałów rozrywkowych Viacom International Media Networks Northern Europe.

Viacom International Media Networks Northern Europe ogłosiło promocję Daniela Reszki na stanowisko Wiceprezesa ds. programowych i kontentu kanałów rozrywkowych Viacom International Media Networks Northern Europe.

Na tym stanowisku, Reszka będzie odpowiedzialny za wdrażanie strategii programowych dla wszystkich kanałów rozrywkowych Europy Północnej, obejmujących obecnie dziewięć lokalnych wersji Comedy Central w Holandii, Szwecji, Niemczech, Austrii, Szwajcarii oraz w Polsce, a także za stacje Viacom Blink!, skierowaną do kobiet, dostępną na polskim rynku.

W ramach sprawowanej funkcji, Reszka będzie nadzorował wszystkie zakupy programowe oraz produkcje lokalne, zlecane zewnętrznym podwykonawcom, jak również zarządzał portfolio programowych kanałów Comedy Central. W nowej roli będzie raportował bezpośrednio do Maurice'a Holsa - Wiceprezesa i dyrektora generalnego Comedy Central w Viacom international Media Networks Northern Europe.

Reszka stanie na czele międzynarodowego zespołu, nadzorując współpracę ze wszystkimi kluczowymi dywizjami biznesowymi, takimi jak dystrybucja, komercyjna struktura BE VIACOM czy dział mediów cyfrowych, a także inne grupy kanałów z portfolio Viacom International Media Networks. Reszka został również członkiem kadry zarządzającej kanałami rozrywkowymi i będzie aktywnie uczestniczył w tworzeniu nowych stacji z portfolio Comedy Central w regionie. 

Daniel Reszka pracuje dla Viacom International Media Networks od 2006 roku. Ostatnio, jako szef ds. kanałów rozrywkowych w Polsce był odpowiedzialny za rozrywkowe stacje z portfolio: Comedy Central, Comedy Central Family oraz Viacom Blink!. Przy ostatnim z tych projektów, Reszka zarządzał również międzynarodowym zespołem specjalistów, którzy wprowadzili na rynek nowy kobiecy kanał, a Polska była pierwszym krajem na świecie, do którego stacja dociera.

PRZECZYTAJ ROZMOWY Z DANIELEM RESZKĄ DLA MEDIAFM.NET:

Komentarze

Powiązane

13.06.24, 10:46
| telewizja / VOD » informacje
Studio w kontakcie. Nowość w TVP Polonia
12 czerwca br. o godz. 22:15 w TVP Polonia zadebiutował program publicystyczny „Studio w kontakcie”, w którym każdy telewidz będzie mógł zabrać głos - niezależnie, czy mieszka w Polsce, czy poza granicami kraju.
13.06.24, 09:09
| telewizja / VOD » informacje
KRRiT przedłużyła w końcu koncesję kanału TVN Style
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przychyliła się do wniosku spółki TVN i przedłużyła o kolejny okres czasu koncesję dla kanału TVN Style.
13.06.24, 06:30
| telewizja / VOD » seriale
Asterix i Obelix w nowym serialu platformy Netflix. Serwis ujawnił kadr z animacji
W 2025 r. na platformie Netflix zadebiutuje pierwszy serial animowany poświęcony przygodom znanych na całym świecie Galów, czyli Astérixa i Obelixa.
12.06.24, 12:01
| telewizja / VOD » informacje
Mecze EURO 2024 w TVP1 i TVP2 z dźwiękiem w technologii Dolby AC-4 5.1
14 czerwca br. rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Niemczech. Telewizja Polska pokaże w TVP1 i TVP2 mecze w Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T2 z dźwiękiem w technologii Dolby AC-4 5.1 z możliwością personalizacji odbioru dźwięku przez telewidza z pilota telewizora.
11.06.24, 13:40
| telewizja / VOD » badania rynku
3,6 mln widzów meczu towarzyskiego z Turcją
W poniedziałek, 10 czerwca br. reprezentacja Polski wygrała mecz towarzyski z Turcją. Transmisję spotkania w TVP1 w momencie najwyższej oglądalności śledziło 4,2 mln widzów.
11.06.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
Kanał TVC zyskał nową oprawę i odświeżone logo
10 czerwca br., Kanał TVC (MWE Networks) pojawił się w odświeżonej oprawie graficznej. To kolejny etap zmian w portfolio grupy MWE Networks, mający na celu zmianę identyfikacji wizualnej zbliżonej do estetyki TVC Super i Antena HD.
10.06.24, 10:42
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Anna Kalczyńska w ekipie Iberionu. Poprowadzi autorski format geopolityczny
Do Iberionu dołącza Anna Kalczyńska, która poprowadzi autorski format geopolityczny. Dziennikarka w ostatnich latach związana była ze stacją TVN.
07.06.24, 08:46
| telewizja / VOD » informacje
Polska Wybiera. Eurowybory 2024. Specjalne propozycje programowe kanałów Grupy Polsat
9 czerwca br. od 19:15 na antenach Polsat News, Wydarzeniach 24 i Polsat News Polityka pojawi się wieczór wyborczy „Polska Wybiera. Eurowybory 2024”, w którym pojawią się wyniki sondażowe głosowania do Parlamentu Europejskiego. Zaplanowano także specjalne wydanie „Wydarzeń 18:50”.
06.06.24, 16:15
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja WP wybiera ContentHouse do komunikacji w mediach społecznościowych
Telewizja WP rozpoczyna współpracę z agencją ContentHouse. Działania obejmą bieżącą komunikację na profilach społecznościowych Telewizja WP oraz Kabaret TV.
06.06.24, 15:00
| telewizja / VOD » informacje
Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce na antenach TVP
7 czerwca br. rozpoczną się Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce w Rzymie, gdzie niemal 100 reprezentantów Polski będzie ze sobą rywalizować. 
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.