16.02.12, 16:30

Yarvik GoTab Xerios – nowy tablet 10

GoTab Xerios to kolejny tablet z rodziny szerokoekranowych tabletów Yarvik o przekątnej 10" z pojemnościowym ekranem multi-dotykowym.

GoTab Xerios to kolejny tablet z rodziny szerokoekranowych tabletów Yarvik o przekątnej 10" z pojemnościowym ekranem multi-dotykowym. Ten rodzaj ekranu obsługuje funkcję "Pinch-to-Zoom", która za pośrednictwem gestu przybliża i oddala widok stron internetowych i wyświetlanych zdjęć. Duża rozdzielczość ekranu (1024 x 600 pikseli) i współczynnik obrazu o wartości 16:9 sprawiają, że tablet GoTab Xerios jest odpowiednim urządzeniem do przeglądania zdjęć i oglądania filmów.

Urządzenie wyposażone jest w procesor Cortex A8 taktowany zegarem 1.2 GHz, pracuje pod kontrolą systemu Android w wersji 2.3. W tablecie TAB460 fabrycznie zainstalowano między innymi budzik, przeglądarkę internetową, album na zdjęcia oraz odtwarzacz muzyki i filmów. Domyślnie zainstalowany sklep z aplikacjami "GetJar" pozwala użytkownikowi zwiększyć funkcjonalność urządzenia – wystarczy pobrać i zainstalować nowe aplikacje. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w wbudowane złącze WiFi w standardzie N. Oznacza to, że użytkownik może za pomocą tabletu GoTab w prosty sposób połączyć się bezprzewodowo z Internetem.

Tablet posiada zestaw portów, USB (z funkcją Host), Mini USB, wyjście mini HDMI (które umożliwia m.in. oglądanie filmów na ekranie telewizora), port słuchawek 3.5 mm minijack oraz gniazdo pamięci MicroSD (pozwalające na rozszerzenie wbudowanej pamięci do 32 GB). Standardowa pojemność pamięci modelu wynosi 8GB.  

Tablet Yarvik GoTab Xerios to idealna propozycja dla wszystkich, którym zależy na wygodnym dostępie do stron internetowych oraz multimediów. Duży ekran i wygodna klawiatura ekranowa sprawiają, że z łatwością można przeglądać strony www i swobodnie korzystać z poczty elektronicznej. Duże gabaryty oraz pojemnościowy ekran pozwalają na bardzo wygodne i szybkie tworzenie oraz przeglądanie dokumentów, oglądanie filmów oraz przeglądanie zdjęć.

Komentarze

Powiązane

08.07.24, 20:30
| biznes i technologie » informacje
Grupa Polsat Plus i ZE PAK inwestują w największy projekt wiatrowy w Polsce
Grupa Polsat Plus i ZE Pak rozpoczęły wspólną inwestycję, nabywając wszystkie udziały w spółkach realizujących projekt zespołu elektrowni wiatrowych.
08.07.24, 15:30
| biznes i technologie » informacje | kultura » film
Tomasz Jagiełło ponownie wybrany do zarządu The International Union of Cinemas
Tomasz Jagiełło, Prezes sieci kin Helios, ponownie został członkiem zarządu The International Union of Cinemas, organizacji skupiającej europejskie firmy kinowe.
04.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | biznes i technologie » informacje
Aż 280 mln zł. Rekordowa wypłata z Ekstraklasy za sezon 2023/24 dzięki m.in. sprzedaży praw do transmisji TV
Ekstraklasa w sezonie 2023/24 wypłaciła klubom 280,2 mln zł, a ok. 9,5 mln zł trafiło do PZPN. Środki pozyskane przez spółkę pochodzą głównie ze sprzedaży krajowych i międzynarodowych praw do transmisji TV oraz scentralizowanych praw marketingowych.
28.06.24, 18:00
| telewizja / VOD » informacje | biznes i technologie » informacje
Max, PKOl i Looney Tunes łączą siły przed Igrzyskami Olimpijskimi Paryż 2024
Platforma Max została oficjalnym partnerem streamingowym Olimpijskiej Reprezentacji Polski. Warner Bros Discovery Global Consumer Products i PKOl wraz z firmą LPP ogłosiły również współpracę, której efektem jest specjalna kolekcja ubrań z postaciami z Looney Tunes, zachęcającymi do wspierania TeamPL w igrzyskach.
21.06.24, 21:00
| biznes i technologie » informacje | kultura » film
Po 25. latach Multikino Ursynów zamyka swoje drzwi 18 sierpnia 2024 r.
Multikino Ursynów zakończy działalność 18 sierpnia br. Spółka sprzedała prawa użytkowania wieczystego do działki na której funkcjonuje multipleks.
03.06.24, 08:30
| biznes i technologie » informacje
Duży Ben Rośnie i zapowiada inwestycje w e-commerce
Duży Ben, sieć marketów alkoholowych, w 2023 r. przyczynił się do wzrostu sprzedaży w segmencie Projektów Grupy Eurocash o 21 proc. Na ten rok planowane jest dalsze wdrażanie nowych udogodnień dla klientów z wykorzystaniem nowych technologii.
01.06.24, 13:00
| biznes i technologie » informacje
Grupa Muszkieterów planuje przekroczyć pułap 11 mld zł obrotów w 20224 r.
Grupa Muszkieterów osiągnęła w I kwartale 2024 r. łączny obrót w wysokości blisko 2,4 mld zł w ramach zrzeszonych sieci Intermarché i Bricomarché, odnotowując niemal 9 proc. wzrost rok do roku.
01.06.24, 09:00
| biznes i technologie » informacje
Rusza rozbudowa Lotniska w Modlinie. Większy terminal, więcej miejsc postojowych i nowi przewoźnicy
Nowe władze portu lotniczego w Modlinie mają ambitne plany rozbudowy lotniska i realizacji niezbędnych inwestycji.
31.05.24, 21:45
| biznes i technologie » informacje
Piąty salon Reserved (LPP) w Wielkiej Brytanii
LPP kontynuuje ekspansję w Europie Zachodniej otwierając piąty salon Reserved w Wielkiej Brytanii. Otwarciu towarzyszyć będzie zakrojona na szeroką skalę kampania marketingowa oraz wprowadzona właśnie do sprzedaży kolekcja „Welcome to the Club” inspirowana brytyjskimi tradycjami old-fashioned i stylem sportowym.
30.05.24, 21:00
| internet » e-commerce | biznes i technologie » informacje
Answear.com w I kw. 2024 r.: zwiększa swoje przychody i inwestuje mimo wymagającej sytuacji rynkowej
Answear.com podsumowuje I kw. 2024 r. Pomimo wymagającej sytuacji rynkowej, a także okresu inwestycji w rozwój marki PRM, spółka utrzymała dodatnie dynamiki wzrostu sprzedaży, a także przeprowadziła inwestycje związane z uruchomieniem dwóch concept store w Warszawie dla marki PRM oraz Answear.
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.